Načítám Akce

Dikša aneb zážitek Přítomnosti / Plzeň

Do začátku akce zbývá

00

Dny

:

00

Hodiny

:

00

Minuty

:

00

Vteřiny

Popis akce

 • akce již proběhla.

Dikša aneb zážitek Přítomnosti / Plzeň

Energie, která Ti pomůže dosáhnout tvých přání.
 Dikša je energie, která uskutečňuje prožívání Přítomnosti bez jakékoliv snahy či činnosti. Přítomnost se děje okamžitě po předání této energie. Tento jedinečný zážitek, který může trvat i několik dní, prohlubuje vnitřní pochopení toho, co se právě odehrává a díky tomu nám dává možnost nahlédnout a nalézt to správné řešení,  osobní sílu, uzdravit se a nebo se doslova propadnout  do ticha.

Zároveň se přímým prožitkem dozvídáme co to Přítomnost je.  Mnoho spirituálních hledačů   jezdí  za tímto požehnáním do vzdálených zemí a hledá učitele, který by jim podobnou zkušenost předal a nechal zažít. Zkušenost  a zažívání tohoto stavu je definováno  jako spirituální či duchovní růst.  Přijímání dikši v běžném životě nám dává možnost prodchnout duchem poznání  náš  život a nalézt Přítomnost  zde  a v našem srdci. Nebo jinak, zbavit se zakleslého, stereotypního a destruktivního myšlení a náhledu na život.

Zároveň jsme při předávání  dikši  svědky mnoha  změn a zázraků. Toužíte po uzdravení,  partnerovi, nápadech  a kreativitě? Toužíte po vyřešení svých problémů? Toužíte po  tichu, lásce a hluboké meditaci? Neslibuji vám, že dikša vyřeší váš život za vás, ale můžu vám slíbit, že jste schopni sami  nalézt nový kreativní přístup  ve všech oblastech svého života. Vše držíte ve svých rukou. A  dikša vám pomůže najít cestu domů. Vy jste tvůrci svého života a dikša je velice cenným nástrojem. A jak s ním zacházet se dozvíte na tomto setkání.
Program je otevřen pro každého kdo nemá strach poznat sám sebe a podstatu tohoto světa – lásku.

Náplň večera je vzájemné sdílení a předávání osobních zkušeností doplněné předáním dikšy.

Přihlášky předem  telefonicky nebo SMS  na  608076301 !!! 

Setkání se uskuteční  v případě min. 5  přihlášených v DEN PŘED SETKÁNÍM. 

Místo konání: Plzeň, Domažlická 1141/172A, 318 00 Plzeň

Příspěvek 300,-Kč

 

Informace o akci

p

Cena

300Kč

Datum konání

26 srpna 17:30 - 19:30

Místo konání

Domažlická 1141/172A
Plzeň,Česká republika

l

Přihláška na akci

Na zadaný email( případně tel.číslo) Vám zašlu potvrzení a případně bližší informace týkající se konání semináře, kurzu či výhradně mnou připravované akce z oblasti osobního rozvoje na kterou se právě přihlašujete. Případně jej použiji pro uskutečnění nezbytné korespondence při odpovědích a požadavcích kladených Vaší osobou. Vaše osobní údaje budu zpracovávat dle Zásad ochrany osobních údajů uveřejněných na těchto webových stránkách. Odesláním formuláře souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů
Pokud máte zájem dostávat další sdělení o aktivitách a novinkách mnou (Jan Rychlík) připravovaných akcích můžete si je zaškrtnout v dolním políčku.

Nadcházející akce

 1. Meditace on line

  24 září 20:00 - 21:15
 2. VEČER LÉČIVÝCH SLOV A ENERGIÍ / Bratislava

  28 září 18:00 - 21:00
 3. Rodinné konstelace v Bratislavě

  29 září 10:00 - 19:00
 4. Večer léčivých slov a energií / Prachatice

  4 října 18:00 - 20:30
 5. Škola osobní transformace Prima / Praha

  6 října 10:00 - 7 října 17:00

Pin It on Pinterest

Share This