Načítám Akce

Dikša aneb zážitek Přítomnosti / Plzeň 6.5.

Do začátku akce zbývá

00

Dny

:

00

Hodiny

:

00

Minuty

:

00

Vteřiny

Popis akce

Dikša aneb zážitek Přítomnosti / Plzeň 6.5.

Energie, která Ti pomůže dosáhnout tvých přání.
 Dikša je energie, která uskutečňuje prožívání Přítomnosti bez jakékoliv snahy či činnosti. Přítomnost se děje okamžitě po předání této energie. Tento jedinečný zážitek, který může trvat i několik dní, prohlubuje vnitřní pochopení toho, co se právě odehrává a díky tomu nám dává možnost nahlédnout a nalézt to správné řešení,  osobní sílu, uzdravit se a nebo se doslova propadnout  do ticha.

Zároveň se přímým prožitkem dozvídáme co to Přítomnost je.  Mnoho spirituálních hledačů   jezdí  za tímto požehnáním do vzdálených zemí a hledá učitele, který by jim podobnou zkušenost předal a nechal zažít. Zkušenost  a zažívání tohoto stavu je definováno  jako spirituální či duchovní růst.  Přijímání dikši v běžném životě nám dává možnost prodchnout duchem poznání  náš  život a nalézt Přítomnost  zde  a v našem srdci. Nebo jinak, zbavit se zakleslého, stereotypního a destruktivního myšlení a náhledu na život.

Zároveň jsme při předávání  dikši  svědky mnoha  změn a zázraků. Toužíte po uzdravení,  partnerovi, nápadech  a kreativitě? Toužíte po vyřešení svých problémů? Toužíte po  tichu, lásce a hluboké meditaci? Neslibuji vám, že dikša vyřeší váš život za vás, ale můžu vám slíbit, že jste schopni sami  nalézt nový kreativní přístup  ve všech oblastech svého života. Vše držíte ve svých rukou. A  dikša vám pomůže najít cestu domů. Vy jste tvůrci svého života a dikša je velice cenným nástrojem. A jak s ním zacházet se dozvíte na tomto setkání.
Program je otevřen pro každého kdo nemá strach poznat sám sebe a podstatu tohoto světa – lásku.

Náplň večera je vzájemné sdílení a předávání osobních zkušeností doplněné předáním dikšy.

Přihlášky předem  telefonicky nebo SMS  na  608076301 !!! 

Setkání se uskuteční  v případě min. 5  přihlášených v DEN PŘED SETKÁNÍM. 

Místo konání: Plzeň, Domažlická 1141/172A, 318 00 Plzeň

Příspěvek 300,-Kč

Další setkání se uskuteční        3.6. 2018   ve stejný čas a stejném místě.

Informace o akci

p

Cena

300Kč

Datum konání

6 května 17:30 - 3 června 19:30

Místo konání

Domažlická 1141/172A
Plzeň,Česká republika

l

Přihláška na akci

i

Podmínky

Vyplněním a odesláním osobních údajů ve výše uvedeném formuláři přihlášky souhlasím se zpracováním mnou poskytnutých osobních údajů a jejich zařazení do databáze zájemců o akce a zasílání novinek, která je ve vlastnictví Ing. Jana Rychlíka, IČO: 187 15 737. Beru na vědomí, že  uvedený souhlas může být odvolán pouze písemnou formou (e-mail), a to s účinností 30 dnů ode dne, kdy bude odvolání souhlasu doručeno vlastníkovi databáze.

Jan Rychlík se zavazuje, že tyto údaje neposkytne třetím osobám. Zpracování osobních údajů se řídí příslušnými ustanoveními zákona č. 101 / 2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Pin It on Pinterest

Share This