Načítám Akce

Odpolední rodinné konstelace – zážitkové setkání v Plzni

Do začátku akce zbývá

00

Dny

:

00

Hodiny

:

00

Minuty

:

00

Vteřiny

Popis akce

Odpolední rodinné konstelace – zážitkové setkání v Plzni

Zažili jste už rodinné konstelace? Pokud ano, tak víte, že je to naprosto fascinující zážitek. Kdokoliv z vás je schopen přenést energii svého zážitku  na druhého člověka a on na vás. A  vy jste schopni začít zažívat naprosto jiné vztahy a pocity. A tyto vnitřní pocity a obrazy, které jsme schopni přenést na druhého, jsou schopni jej rozpohybovat. A taky můžeme skrze tyto pohyby sami sebe vyléčit, poznat a pochopit náš život a životy druhých.

Můžete si mj. postavit konstelaci a tedy pochopit,  proč se vám nedaří v partnerství, proč nevyděláváte víc, proč si nevěříte, jste nemocní, neuzdravujete se. Proč vás rodiče neposlouchají a proč se cítíte odcizení a slabí. Proč vám nefunguje účetní, nebo podnik, nebo vztahy na pracovišti. Proč si musíte dobíjet baterky a brát prášky a zda jsou účinné. A v té nejvyšší úrovni dotazů a nepochopení,  proč vám bůh neodpovídá, jak fungují modlitby? A VŮBEC, JAK TO VŠECHNO TADY FUNGUJE.

Prostě zážitek konstelací je naprostá bomba a top mezi zážitky. To, co zde  uvidíte, vás začne rozvíjet a měnit. Poznání života se vám doslova nabízí. Tak si jej přijďte vzít.

Konstelace jsou terapeutický a celosvětově uznávaný a používaný způsob nahlížení na život, uzdravují vztahy uvědoměním si souvislostí, změnou vnitřních pocitů a obrazů. Nechávají prožít neprožité. Napravují náš postoj  na základě hluboce prožitého poznání řádu tohoto světa a vnášejí toto poznání do našeho života.

Upřímně zvu každého, kdo hledá vysvětlení a uzdravení životní situace, ve které se právě nachází.

Přihlášky, prosím, předem  přes přihlašovací formulář nebo na tel. 608 076 301   nejpozději do čtvrtka před akcí.

Max počet účastníků je 10.

Místo  a čas  konání :  Starý Plzenec, Raisova 860, Lokki international s.r.o..

Vstupné je 400,-Kč,  postavení konstelace 700,- Kč,  předplacená konstelace 1500,-Kč.

Podmínky a pravidla konstelačního setkání: Během setkání postavíme nejméně tři konstelace. V naléhavém případě je možno si konstelaci předplatit. Max. počet předplacených konstelací jsou dvě za odpoledne. Všechny další konstelace budou vytaženy losem.

Další konstelační setkání se uskuteční    1.6. vždy od 16 hod .

 

Informace o akci

p

Cena

400Kč

Datum konání

4 května 16:00 - 20:00

Místo konání

Raisova 860
Starý Plzenec,

l

Přihláška na akci

i

Podmínky

Vyplněním a odesláním osobních údajů ve výše uvedeném formuláři přihlášky souhlasím se zpracováním mnou poskytnutých osobních údajů a jejich zařazení do databáze zájemců o akce a zasílání novinek, která je ve vlastnictví Ing. Jana Rychlíka, IČO: 187 15 737. Beru na vědomí, že  uvedený souhlas může být odvolán pouze písemnou formou (e-mail), a to s účinností 30 dnů ode dne, kdy bude odvolání souhlasu doručeno vlastníkovi databáze.

Jan Rychlík se zavazuje, že tyto údaje neposkytne třetím osobám. Zpracování osobních údajů se řídí příslušnými ustanoveními zákona č. 101 / 2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Pin It on Pinterest

Share This