Načítám Akce

Odpolední rodinné konstelace – zážitkové setkání v Plzni

Do začátku akce zbývá

00

Dny

:

00

Hodiny

:

00

Minuty

:

00

Vteřiny

Popis akce

Odpolední rodinné konstelace – zážitkové setkání v Plzni

Zažili jste už rodinné konstelace? Pokud ano, tak víte, že je to naprosto fascinující zážitek. Kdokoliv z vás je schopen přenést energii svého zážitku  na druhého člověka a on na vás. A  vy jste schopni začít zažívat naprosto jiné vztahy a pocity. A tyto vnitřní pocity a obrazy, které jsme schopni přenést na druhého, jsou schopni jej rozpohybovat. A taky můžeme skrze tyto pohyby sami sebe vyléčit, poznat a pochopit náš život a životy druhých.

Můžete si mj. postavit konstelaci a tedy pochopit,  proč se vám nedaří v partnerství, proč nevyděláváte víc, proč si nevěříte, jste nemocní, neuzdravujete se. Proč vás děti nebo rodiče,  neposlouchají a proč se cítíte odcizení a slabí. Proč vám nefunguje účetní, nebo podnik, nebo vztahy na pracovišti. Proč si musíte dobíjet baterky a brát prášky a zda jsou účinné. A v té nejvyšší úrovni dotazů a nepochopení,  proč vám bůh neodpovídá, jak fungují modlitby? A VŮBEC, JAK TO VŠECHNO TADY FUNGUJE.

Prostě zážitek konstelací je naprostá bomba a top mezi zážitky. To, co zde  uvidíte, vás začne rozvíjet a měnit. Poznání života se vám doslova nabízí. Tak si jej přijďte vzít.

Konstelace jsou terapeutický a celosvětově uznávaný a používaný způsob nahlížení na život, uzdravují vztahy uvědoměním si souvislostí, změnou vnitřních pocitů a obrazů. Nechávají prožít neprožité. Napravují náš postoj  na základě hluboce prožitého poznání řádu tohoto světa a vnášejí toto poznání do našeho života.

Upřímně zvu každého, kdo hledá vysvětlení a uzdravení životní situace, ve které se právě nachází.

Přihlášky, prosím, předem  přes přihlašovací formulář nebo na tel. 608 076 301   nejpozději do čtvrtka před akcí.

Max počet účastníků je 10.

Místo  a čas  konání :  Plzeň, Domažlická 172a, fa. K+B Elektrotechnik (obejít budovu zprava. vstup je ze dvora za budovou).

Vstupné je 400,-Kč,  postavení konstelace 700,- Kč,  předplacená konstelace 1500,-Kč.

Podmínky a pravidla konstelačního setkání: Během setkání postavíme nejméně tři konstelace. V naléhavém případě je možno si konstelaci předplatit. Max. počet předplacených konstelací jsou dvě za odpoledne. Všechny další konstelace budou vytaženy losem.

 

Informace o akci

p

Cena

400Kč

Datum konání

12 října 16:00 - 21:00

Místo konání

Domažlická 1141/172A
Plzeň,Česká republika

l

Přihláška na akci

Na zadaný email( případně tel.číslo) Vám zašlu potvrzení a případně bližší informace týkající se konání semináře, kurzu či výhradně mnou připravované akce z oblasti osobního rozvoje na kterou se právě přihlašujete. Případně jej použiji pro uskutečnění nezbytné korespondence při odpovědích a požadavcích kladených Vaší osobou. Vaše osobní údaje budu zpracovávat dle Zásad ochrany osobních údajů uveřejněných na těchto webových stránkách. Odesláním formuláře souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů
Pokud máte zájem dostávat další sdělení o aktivitách a novinkách mnou (Jan Rychlík) připravovaných akcích můžete si je zaškrtnout v dolním políčku.

Nadcházející akce

 1. Meditace on line

  24 září 20:00 - 21:15
 2. VEČER LÉČIVÝCH SLOV A ENERGIÍ / Bratislava

  28 září 18:00 - 21:00
 3. Rodinné konstelace v Bratislavě

  29 září 10:00 - 19:00
 4. Večer léčivých slov a energií / Prachatice

  4 října 18:00 - 20:30
 5. Škola osobní transformace Prima / Praha

  6 října 10:00 - 7 října 17:00

Pin It on Pinterest

Share This