Načítám Akce

Meditace on line

Do začátku akce zbývá

00

Dny

:

00

Hodiny

:

00

Minuty

:

00

Vteřiny

Popis akce

Meditace on line

Zdravím všechny příznivce meditace.

Když jsem v roce 2002 otevřel Nebeskou čajovnu  v Plzni, tak jsem tento prostor vnímal spíše jako prostor pro skupinovou meditaci. A ty tam pod mým vedením pravidelně probíhali každé pondělí po dobu devíti let.  Nyní bych rád tento zvyk znovu obnovil. Moderní možnosti internetu nám tuto možnost přímo nabízí.

Takže s radostí oznamuji, že každé pondělí od 19 hod. bude probíhat pravidelná meditace. Povedu vás od uvolnění, přes dech do jednobodového stavu vědomí, které se postupně propadne a rozpustí do světla. Takto prozářeni postupně projdete do života. Meditace potrvá přibližně  45 min – 1.15 hod. S ohledem na naši schopnost se rychle propojit v aplikaci.

V této meditaci zažijete příliv regenerační energie a uvolnění  z myšlenek a běžných denních starostí. Zároveň efekt, který vyvolává skupina, zesílí proudění energií ve vašem těle a vědomí a tak posílí i možnost rychlejší realizace vašich záměrů. Skupinová meditace dává meditaci nový rozměr. Je to naprosto jiný zážitek, než když člověk medituje sám.

Místo konání: V uvedený čas ( max 15.min před začátkem) se připoj přes aplikaci  www.zoom.us ,  zde klikni na okénko Join and meeting  a otevře se ti okno ID . Zde vyplň následující číslo  994 106 XXXX.  Je to  mé ID( jeho celé znění ti zašlu po zaplacení vstupného). Pak již jen potvrď připojení (join to meeeting) a pokud máš webovou kameru tak se navzájem uvidíme i uslyšíme. Nicméně na své stránce v  levém dolním rohu si vypni mikrofon, aby jsme se navzájem nerušili zpětným echem.  Na závěr meditace si dáme 15 min prostoru na sdílení. Moc se těším.

Přibližný postup:

1.V uvedený čas si sedni na židli a nebo do meditační pozice, ale hlavně jde o to aby jsi měl/a rovná záda.
2. Asi 10 min zvolna a přirozeně dýchej a sleduj svůj dech jak při nádechu sestupuje energie ze 7. čakry po páteři dolů a při výdechu vystupuje po páteři z první čakry směrem nahoru.
3. Po asi 10 min nech dýchání samovolně proudit dál ( svěř jej tělu) a soustřeď se pouze do 3. oka(6. čakra) místo je asi palec nad kořenem nosu a zůstaň zde  jemně soustředěna cca 5 min.
x.
x.
x.
x. Případné příkazy, modlitby říkejte svému srdci, kde sídli Jiskra boží která se nazývá JÁ. Říkejte je tichým hlasem, rozhodně ale ne agresivně.
x. Pak již jen vnímej, jak se vše realizuje a zhruba po 10 min můžeš pomalu s meditace odejít.
x. Vnímej a udrž si pocit, z meditace. Nenech se zviklat žádnými oslabujícími myšlenkami typu… to jsem zvědav/a zda to bude fungovat. Tyto myšlenky automaticky vytváří oslabující pole, případně při dlouhodobém užívání se realizují v podobě tak jak jim věříš. V případě, že k tobě tyto myšlenky budou přicházet , kdykoliv je zpozoruješ směrem k nim řekni: BOŽE POŽEHNEJ TYTO MYŠLENKY.  A poděkuj.
x. závěr meditace

S úctou Jan – Ananda Shuruthi

Cena za jednu meditaci je 200 Kč nebo při předplacení čtyř meditací  je cena 700,-Kč.  Případně pro Slovensko  je cena 8,-  Euro nebo čtyři meditace 28,- Euro. FIO bank 2700492340/8330;   ( převod je zpoplatněn obvyklými poplatky pro mezibankovní styk na Slovensku, nejedná se o mezinárodní transakci )

Po zaslání přihlášky a platby na účet 176920660/0300 Vám bude zasláno celé ID pro přihlášení. Do poznámek napište svoje jméno a příjmení.

Pro platbu ze  Slovenska pak použij účet 2700492340/8330;  FIO bank   ( převod je zpoplatněn obvyklými poplatky pro mezibankovní styk na Slovensku, nejedná se o mezinárodní transakci )

Podmínky a pravidla meditačního setkání:

1.V případě mimořádného zrušení meditace ze strany  Jan Rychlíka – mé osoby, Vám bude nabídnut náhradní termín nebo prodloužena účast na meditačním setkání. V případě Vaší neúčasti se meditační poplatek nevrací. Nicméně je možno se dopředu omluvit a tak si meditaci posunout na příští termín.

2.V případě, že by někdo během meditace jakýmkoliv  neopodstatněným způsobem zasahoval do probíhající meditace, má Jan Rychlík povinnost tohoto účastníka odpojit ze zoom místnosti bez náhrady vrácení vstupného.

3.Při přihlášení do Zoom místnosti aplikace je nutno se identifikovat svým jménem, aby bylo možno účastníka identifikovat.

Informace o akci

p

Cena

200Kč

Datum konání

26 března 19:00 - 20:15

Místo konání

l

Přihláška na akci

i

Podmínky

Vyplněním a odesláním osobních údajů ve výše uvedeném formuláři přihlášky souhlasím se zpracováním mnou poskytnutých osobních údajů a jejich zařazení do databáze zájemců o akce a zasílání novinek, která je ve vlastnictví Ing. Jana Rychlíka, IČO: 187 15 737. Beru na vědomí, že  uvedený souhlas může být odvolán pouze písemnou formou (e-mail), a to s účinností 30 dnů ode dne, kdy bude odvolání souhlasu doručeno vlastníkovi databáze.

Jan Rychlík se zavazuje, že tyto údaje neposkytne třetím osobám. Zpracování osobních údajů se řídí příslušnými ustanoveními zákona č. 101 / 2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Nadcházející akce

 1. Rodinné konstelace – dopolední /Třinec

  26 března 10:00 - 14:30
 2. Rodinné konstelace – odpolední/ Třinec

  26 března 15:30 - 20:00
 3. Meditace on line

  26 března 19:00 - 20:15
 4. Bohatství – zážitkový kurz / Praha

  30 března 17:00 - 22 dubna 18:00
 5. Odpolední rodinné konstelace – zážitkové setkání v Plzni 6.4.

  6 dubna 16:00 - 20:00

Pin It on Pinterest

Share This