Načítám Akce

Meditace on line

Do začátku akce zbývá

00

Dny

:

00

Hodiny

:

00

Minuty

:

00

Vteřiny

Popis akce

Meditace on line

Meditace, meditace, meditace

Máme již za sebou řadu meditací přes On line připojení. A skupina meditujících se postupně rozrůstá. Zářivé světlo přítomnosti, které nás vždy naplňuje a oživuje náš vnitřní život postupně prorůstá do každodennosti a do událostí našeho života. Někdo již získal novou práci, někomu se ulevilo  na duši a někdo poznal a přijal své vnitřní dítě a osvobodil svou bolest z minulosti a jistě se přihodilo mnoho dalších událostí.

Meditace on line je neustále živá ,,technika“ v které jsme vedeni k hlubšímu prožitku života a k léčeni bolesti a nedostatku. Jedná se o velice silnou a intenzivní harmonizující a iniciační meditaci pro duši, tělo i způsob života, který vedeme. V této meditaci zažijete příliv regenerační energie a uvolnění  z myšlenek a běžných denních starostí. Zároveň efekt, který vyvolává skupina, zesílí proudění energií ve vašem těle a vědomí a tak posílí i možnost rychlejší realizace vašich záměrů. Skupinová meditace dává meditaci nový rozměr. Je to naprosto jiný zážitek, než když člověk medituje sám.

Takže s radostí oznamuji, že každé pondělí od 20 hod. bude probíhat pravidelná meditace. Povedu vás od uvolnění, přes dech do jednobodového stavu vědomí, které se postupně propadne a rozpustí do světla. Takto prozářeni postupně projdete do života. Meditace potrvá přibližně  45 min – 1.15 hod ( s ohledem na naši schopnost se rychle propojit v aplikaci).

Místo konání: V uvedený čas ( max 15.min před začátkem) se připoj přes aplikaci  www.zoom.us , pokud jsi zde poprvé, pravděpodobně si jej budeš muset stáhnout a přihlásit se. Pak klikni na okénko Join and meeting  a otevře se ti okno ID . Zde vyplň následující číslo  994 106 XXXX.  Je to  mé ID( jeho celé znění ti zašlu po zaplacení vstupného). Pak již jen potvrď připojení (join to meeeting) a pokud máš webovou kameru tak se navzájem uvidíme i uslyšíme. Nicméně na své stránce v  levém dolním rohu si vypni mikrofon, aby jsme se navzájem nerušili zpětným echem.  V úvodu  meditace si dáme 15 min prostoru na sdílení. Moc se těším.

Přibližný postup:

1.V uvedený čas si sedni na židli a nebo do meditační pozice, ale hlavně jde o to aby jsi měl/a rovná záda.
2. Asi 10 min zvolna a přirozeně dýchej a sleduj svůj dech jak při nádechu sestupuje energie ze 7. čakry po páteři dolů a při výdechu vystupuje po páteři z první čakry směrem nahoru.
x.
x.
x.
x. Případné příkazy, modlitby říkejte svému srdci, kde sídli Jiskra boží která se nazývá JÁ – Jednota. Říkejte je tichým hlasem, rozhodně ale ne agresivně.
x. Pak již jen vnímej, jak se vše realizuje a zhruba po 10 min můžeš pomalu s meditace odejít.
x. Vnímej a udrž si pocit, z meditace. Nenech se zviklat žádnými oslabujícími myšlenkami typu… to jsem zvědav/a zda to bude fungovat. Tyto myšlenky automaticky vytváří oslabující pole, případně při dlouhodobém užívání se realizují v podobě tak jak jim věříš. V případě, že k tobě tyto myšlenky budou přicházet , kdykoliv je zpozoruješ směrem k nim řekni: BOŽE POŽEHNEJ TYTO MYŠLENKY.  A poděkuj.
x. závěr meditace

S úctou Jan – Ananda Shuruthi

Cena za jednu meditaci je 200 Kč nebo při předplacení čtyř meditací  je cena 700,-Kč.  Případně pro Slovensko  je cena 8,-  Euro nebo čtyři meditace 28,- Euro. FIO bank 2700492340/8330;   ( převod je zpoplatněn obvyklými poplatky pro mezibankovní styk na Slovensku, nejedná se o mezinárodní transakci )

Po zaslání přihlášky a platby na účet 176920660/0300 Vám bude zasláno celé ID pro přihlášení. Do poznámek napište svoje jméno a příjmení.

Pro platbu ze  Slovenska pak použij účet 2700492340/8330;  FIO bank   ( převod je zpoplatněn obvyklými poplatky pro mezibankovní styk na Slovensku, nejedná se o mezinárodní transakci )

Podmínky a pravidla meditačního setkání:

1.V případě mimořádného zrušení meditace ze strany  Jan Rychlíka – mé osoby, Vám bude nabídnut náhradní termín nebo prodloužena účast na meditačním setkání. V případě Vaší neúčasti se meditační poplatek nevrací. Nicméně je možno se dopředu omluvit a tak si meditaci posunout na příští termín.

2.V případě, že by někdo během meditace jakýmkoliv  neopodstatněným způsobem zasahoval do probíhající meditace, má Jan Rychlík povinnost tohoto účastníka odpojit ze zoom místnosti bez náhrady vrácení vstupného.

3.Při přihlášení do Zoom místnosti aplikace je nutno se identifikovat svým jménem, aby bylo možno účastníka identifikovat.

Informace o akci

p

Cena

200Kč

Datum konání

24 září 20:00 - 21:15

Místo konání

l

Přihláška na akci

Na zadaný email( případně tel.číslo) Vám zašlu potvrzení a případně bližší informace týkající se konání semináře, kurzu či výhradně mnou připravované akce z oblasti osobního rozvoje na kterou se právě přihlašujete. Případně jej použiji pro uskutečnění nezbytné korespondence při odpovědích a požadavcích kladených Vaší osobou. Vaše osobní údaje budu zpracovávat dle Zásad ochrany osobních údajů uveřejněných na těchto webových stránkách. Odesláním formuláře souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů
Pokud máte zájem dostávat další sdělení o aktivitách a novinkách mnou (Jan Rychlík) připravovaných akcích můžete si je zaškrtnout v dolním políčku.

Nadcházející akce

 1. Meditace on line

  24 září 20:00 - 21:15
 2. VEČER LÉČIVÝCH SLOV A ENERGIÍ / Bratislava

  28 září 18:00 - 21:00
 3. Rodinné konstelace v Bratislavě

  29 září 10:00 - 19:00
 4. Večer léčivých slov a energií / Prachatice

  4 října 18:00 - 20:30
 5. Škola osobní transformace Prima / Praha

  6 října 10:00 - 7 října 17:00

Pin It on Pinterest

Share This