Načítám Akce

Rodinné konstelace – dopolední zážitkové setkání v Bratislavě

Do začátku akce zbývá

00

Dny

:

00

Hodiny

:

00

Minuty

:

00

Vteřiny

Popis akce

 • akce již proběhla.

Rodinné konstelace – dopolední zážitkové setkání v Bratislavě

Zažili jste už rodinné konstelace? Pokud ano, tak víte, že je to naprosto fascinující zážitek. Kdokoliv z vás je schopen přenést v konstelaci energii ( pocity) svého životního zážitku  na druhého člověka a on na vás. A tyto vnitřní pocity a obrazy jsou schopni jej rozpohybovat A  vy jste schopni zažívat naprosto jiné vztahy a pocity. A taky můžeme skrze tyto pohyby sami sebe uzdravit, poznat a pochopit náš život a životy druhých.Postupně skrze pochopení odpustit, vidět děje v našem životě jako příběhy někoho jiného a postupně je opustit. Můžeme nalézt skutečný smysl všeho a objevit a poznat jak funguje řád. Řád o kterém mluví všechny starobylé texty, ale kterému tak málo lidí rozumí a ještě méně z nás jej dovede ctít a žít. A přitom poznání tohoto řádu je cestou k lásce, vnitřní pohodě  tedy k bohatství zdraví a lidských vztahů. Konstelace dovedou skutečně měnit život.

Můžete si mj. postavit konstelaci a tedy pochopit,  proč se vám nedaří v partnerství, proč nevyděláváte víc, proč si nevěříte, jste nemocní, neuzdravujete se. Proč vás rodiče neposlouchají a proč se cítíte odcizení a slabí. Proč vám nefunguje účetní, nebo podnik, nebo vztahy na pracovišti. Proč si musíte dobíjet baterky a brát prášky a zda jsou účinné. A v té nejvyšší úrovni dotazů a nepochopení,  proč vám bůh neodpovídá, jak fungují modlitby? A VŮBEC, JAK TO VŠECHNO TADY FUNGUJE.

Prostě zážitek konstelací je  top mezi zážitky. To, co zde  uvidíte, vás začne rozvíjet a měnit. Poznání života se vám doslova nabízí. Tak si jej přijďte vzít.

Bližší informace naleznete v části konstelace.

Přihlášky prosím předem na +421 904 557 561  Anna Vašková.

Místo konání:  Bratislava, Devínská Nová ves,  Slovinec 52

Vstupné na půl den  je 15 €, celý den 25 €  postavení konstelace 30 €,  předplacená konstelace 60 €.

Podmínky a  pravidla konstelačního setkání: Během setkání postavíme nejméně šest konstelací. V naléhavém případě je možno si konstelaci předplatit. Max. počet předplacených konstelací jsou tři za den. Všechny další konstelace budou vytaženy losem.

Informace o akci

p

Cena

15€

Datum konání

23 března 10:00 - 14:00

Místo konání

Slovinec 52
Bratislava,Slovensko

l

Přihláška na akci

i

Podmínky

Vyplněním a odesláním osobních údajů ve výše uvedeném formuláři přihlášky souhlasím se zpracováním mnou poskytnutých osobních údajů a jejich zařazení do databáze zájemců o akce a zasílání novinek, která je ve vlastnictví Ing. Jana Rychlíka, IČO: 187 15 737. Beru na vědomí, že  uvedený souhlas může být odvolán pouze písemnou formou (e-mail), a to s účinností 30 dnů ode dne, kdy bude odvolání souhlasu doručeno vlastníkovi databáze.

Jan Rychlík se zavazuje, že tyto údaje neposkytne třetím osobám. Zpracování osobních údajů se řídí příslušnými ustanoveními zákona č. 101 / 2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Nadcházející akce

 1. Rodinné konstelace – dopolední /Třinec

  26 března 10:00 - 14:30
 2. Rodinné konstelace – odpolední/ Třinec

  26 března 15:30 - 20:00
 3. Meditace on line

  26 března 19:00 - 20:15
 4. Bohatství – zážitkový kurz / Praha

  30 března 17:00 - 22 dubna 18:00
 5. Odpolední rodinné konstelace – zážitkové setkání v Plzni 6.4.

  6 dubna 16:00 - 20:00

Pin It on Pinterest

Share This