Načítám Akce

VEČER LÉČIVÝCH SLOV A ENERGIÍ / Bratislava

Do začátku akce zbývá

00

Dny

:

00

Hodiny

:

00

Minuty

:

00

Vteřiny

Popis akce

 • akce již proběhla.

VEČER LÉČIVÝCH SLOV A ENERGIÍ / Bratislava

Na  tomto setkání zažijete příliv pochopení a vhledu do mnoha oblastí života. Mimo jiného zde mluvíme  volně o mnoha možnostech  jak uzdravovat  sebe i druhé,  nalézat osobní sílu a rozvíjet své talenty a kreativitu.  Dovedeme často pochopit příčiny našeho nezdaru a ten následně transformovat v  úspěch. A v neposlední  řadě zde účastníci nachází rovnováhu a zdroj klidu pro budoucí okamžiky svého života.
. budeme hodně mluvit o meditaci a jejím vlivu na psychiku a tělesné zdraví. dozvíte se různé závěry s konstelační 11 leté praxe.

Jedná se o volné povídání na různá aktuální témata z oblasti osobního rozvoje. Můžete se zde dozvědět co je léčení energií ( reiki, dikša, léčení esenciálními energiemi,  nejvyšší zdraví,  učení o Já jsem atd.)  jak tvoříme svůj svět, kde  a proč se dostáváme do kolize, jak proniknout a probudit v sobě soucit a lásku a nebo jak vůbec chápat sebe v tomto světě. A mnohé jiné.

Pro vážné zájemce je možno se zde přihlásit na plánované kurzy a zasvěcení osobně. Případně dohodnout osobní terapie.

V závěru setkání vedeme  meditaci s předáním léčivé – harmonizující energie. Jedná se o velice silné léčení – harmonizaci.

 Těším se na setkání s Vámi v ČAROINU,   Devínská Nová Ves

S úctou JAN

Letáček ke stažení Večer léčivých slov a energií Bratislava

Informace o akci

p

Cena

15Euro

Datum konání

28 září 18:00 - 21:00

Místo konání

Kosatcová 24
Devínska Nová Ves,

l

Přihláška na akci

Na zadaný email( případně tel.číslo) Vám zašlu potvrzení a případně bližší informace týkající se konání semináře, kurzu či výhradně mnou připravované akce z oblasti osobního rozvoje na kterou se právě přihlašujete. Případně jej použiji pro uskutečnění nezbytné korespondence při odpovědích a požadavcích kladených Vaší osobou. Vaše osobní údaje budu zpracovávat dle Zásad ochrany osobních údajů uveřejněných na těchto webových stránkách. Odesláním formuláře souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů
Pokud máte zájem dostávat další sdělení o aktivitách a novinkách mnou (Jan Rychlík) připravovaných akcích můžete si je zaškrtnout v dolním políčku.

Nadcházející akce

 1. Přednáška na festivalu Miluj svůj život

  29 října 16:00 - 17:45
 2. Večer léčivých slov a energií / Prachatice

  31 října 18:00 - 20:30
 3. Dušičková meditace světla / Plzeň

  2 listopadu 18:30 - 20:30
 4. Škola osobní transformace Prima / Bratislava

  10 listopadu 10:00 - 11 listopadu 17:00
 5. Škola osobní transformace Prima / Praha

  2 února 2019 10:00 - 3 února 2019 17:00

Pin It on Pinterest

Share This