O mně

Vědomě jsem  začal objevovat sám sebe  v roce 1987, kdy jsem se stal aktivním členem divadelního souboru, v kterém se praktikovalo herectví podle Jerzy Grotowského. Toto je založeno na práci s tělem, zvukem, hlasem a vychází z poznání a tradic jógy. Do té doby jsem spíš pozoroval co se děje a nejvíce pozornosti jsem věnoval silným migrénám, které mě doprovázely od narození. Bolest byla největší iniciátor mé cesty.   Od roku 1992 pravidelně praktikuji různé druhy meditací, nejvíce vipassanu a átmavičáru . Jsem osloven Eduardem Tomášem, Jeho svatostí Dalai Lámou a C. Castanedou a Oshem. Od roku 2000, kdy jsem byl zasvěcen na Reiki mistra a učitele ,,Hovorů o Já jsem“, zasvěcuji do reiki a začínám pořádat přednášky a semináře zaměřené na sebereflexi a sebepoznání hlavně v Čechách a na Slovensku. Několikrát jsem navštívil Indii (1999, 2003, 2004, 2006, 2009, 2010), kde jsem se setkal a pobýval mj. v blízkosti Jeho svatosti Dalai Lámy ( osobní iniciace srdce), Saí Baby, v ašrámu Šrí Ramana Maharišiho a na Univerzitě Jednoty v Golden city u avatarů Sri Ammy a Bhagavana. Sri Ammou a Bhagavanem jsem byl přijat za žáka a mám jejich osobní požehnání. Po absolvování výcviku na Oneness Univerzity v Indii jsem certifikovaným učitelem Oneness Univerzity. Celkem jsem strávil v Indii více jak jeden rok. V roce 2002 jsem vybudoval a otevřel Nebeskou čajovnu v Plzni – Oneness centrum, kde jsem pořádal pravidelné meditace, přednášky a kurzy. Od roku 2004 vedu pracovní večery a vícedenní setkání s předáváním energie Požehnání Jednoty – energie transformace vědomí osobnosti. V součastné době se zabývám systemickými vztahy, vztahy v rodině a v partnerství a skupinovým a osobním vedením v oblasti osobního růstu. Ke své práci používám regresní terapeutické a starobylé jógové techniky, rodinné konstelace a práci s energií a s Vyšším Já. Jsem autorem Hvězdných esencí 09 ©, které ke mně přišli v roce 2009 a  jediným iniciátorem (tradičně velmistrem) Léčivé energie – Božské zdraví©, která se projevila poprvé v roce 2014 . Vedu skupinové meditace. Veškeré poznání promítám do  ŠKOLY OSOBNÍ TRANSFORMACE,  kterou považuji za pilotní program. Umožňuje nahlédnout do oblasti vnitřního světa – prostoru člověka a uzdravit osobní omezení a znovu nalézt osobní sílu, spojení a odpovědnost za svůj život. Jsem jejím zakladatelem (2007) spolu s moji  dlouholetou partnerkou Alenkou. V roce 2012 jsem začal rozvíjet tzv. Energetické konstelace – Léčení Přítomností©,, které zprostředkovávají ,,vesmírně“ silný zážitkový posun. Cílem je pak rozšiřovat radost a poznání ze sebepřijetí a aktivně vést lidi k realizaci.

 

Absolvované kurzy a výcviky:

 • Roční divadelní dílna zaměřena na pohybové divadlo a na  divadlo na ulici –   Peter    Scherhaufer, Luděk Richter  ( Ostrava, 1987 )
 • Teatr Děrevo – tanec Butó workshop (Praha 1991)
 • Silvova metoda kontroly mysli – extra sensory perception (Plzeň,1997)
 • Meditace (Mahabodhi Mahavihara Templ, Bodhgaya – Indie 1999 )
 • Učení Buddhismu – Jeho Svatost Dalai Lama (Bodghaya – Indie 1999 )
 • REIKI zasvěcení na Mistr Reiki –W. Palan (1998 – 2000 Plzeň)
 • semináře a zasvěcení, meditace a kurzy na předávání učení Hovory o Já jsem – Palan(1998 – 2001), Sri Amma a Bhagavan (2006)
 • Půsty a jógou pro zdraví, Vědomé jedění, Jóga – Leszek Mioduchowski, Václav a Marie Hoškovi ( Plzeň  2001- 06 )
 • Holotropní dýchání – Lída Chrášťanská, Stanislav Kudrle (2001 – 2006 )
 • Meditace – Jiří Vacek (Morávka 2003 )
 • Deseti denní kurz – Oneness univerzity (Chennai, Indie 2004)
 • výcvik v regresní metodě SAMSKARA SHUDHI Oneness Univerzity ( Chennai 2004)
 • denní kurz v Oneness Univerzity Indie ( Chennai 2004 )
 • Výcvik rodinné konstelace, Jan Bílý ( Praha 2006)
 • Prohlubovací proces Oneness Univerzity Indie  (Chennai 2006 )
 • Certifikovaný Oneness instructors training –   Oneness Univerzity Indie (Chennai 2009 )
 • Oneness depening trainer cours – Oneness Univerzity Indie (Chennai 2010 )
 • Journey into supreme lihgt – Oneness Univezity Indie ( Chennai 2016 )

Kontakt : www.janrychlik.cz , jan@janrychlik.cz , GSM:+420 608 076 301

Share This:

Požehnání Jednoty - Dikša

Požehnání, které přináší člověku stav jeho plné přirozenosti

Rodinné konstelace

Přímý prožitek energie a léčení vztahů...

Reiki

Přímý kontakt se zlatou střední cestou...

Hvězdné esence 09

Setkání s léčivou energií hvězdných celků...

Škola osobní transformace

Roční výukový program vede k nalezení řádu života...

RSS

Chcete být informováni o mých aktivitách a novinkách? Prosím zadejte zde svůj e-mail: