Načítám Akce

1. Restart 16.10. – vnitřní dítě / Plzeň

Do začátku akce zbývá

00

Dny

:

00

Hodiny

:

00

Minuty

:

00

Vteřiny

Popis akce

  • akce již proběhla.

1. Restart 16.10. – vnitřní dítě / Plzeň

5-ti dílný program pod názvem RESTART, který představuje  použití Velké léčivé regrese ( v Indii nazývané Samskara Shudhi) postupně na různá období našeho života  uzdravuje člověka na všech úrovních. Budeme nahlížet nejen do minulosti nám známé, ale možná i do jiných dimenzí, životů a světů.  Velká léčivá regrese ( VLR ) dává možnost  uzdravit se v jakékoliv oblasti  života. Díky dlouhému ,,dívání se “ ,  energii Přítomnosti a přítomnosti Řádu života se naše vnitřní příběhy a obrazy budou mít snahu sami uzdravit. Výsledkem pak je hluboké, vnitřní přijetí a pocit klidu a sounáležitosti.  Že  neznáte Velkou léčivou regresi ?  Nevadí. Stačí, když se potkáme. Tentokrát už ,,jedeme“ druhé kolo, premiéru tento program na Slovensku měl v roce 2021/22.  Pokud jste se již zúčastnili, tak to vůbec nevadí. Náš vnitřní svět je rozsáhlý a neomezený. A tak při opakované účasti pronikáte do hlubších úrovní a získáváte rozšíření své předchozí zkušenosti  a další, hlubší poznání sama sebe.

V tomto prvním setkání se budeme  soustředit na vztahy,  které pocházejí z vašeho početí, prenatálu, zrození a dětství a postupně vytvořily Vaše vnitřní dítě. O tom jste už určitě hodně slyšeli. Všechno co jste zažili od početí až do osmi let vytvořilo naši vnitřní náladu.. osobnost, kterou nazýváme  vnitřní dítě. Toto často velice negativně a emočně reaguje na situace, které třeba zažíváme nyní, nebo i jakémkoliv pozdějším věku. Výsledkem jsou pak reakce, kterým sami ani nerozumíme a které doslova demolují náš osobní život, ale musíme je učinit. Všechny ty vnitřní bolesti, strachy, nářky, vzpoury a rezignace, pocity oběti a zmaru a mnohé jiné jsou řečí, kterou se vyjadřuje naše vnitřní bolavé dítě. A to nechce nic jiného, než naše pochopení, přijetí a výsledkem je láska a klid.

Tuto skupinovou Velkou léčivou regresi ( VLR )zvládne  každý, kdo má upřímný zájem se uzdravit, vidí částečně svůj problém a nerezignoval sám nad sebou.  A dovoluji si tvrdit, že i ti co rezignovali a vzdali to sami se sebou se mohou touto cestou uzdravit a nalézt svůj klid. Navíc i když je prováděna ve skupině, přesto Vaše problémy zůstanou jen Vašim tajemstvím.

Co nás čeká? Asi hodinový teoretický úvod s dotazy a pak celkem asi čtyři hodiny ležení s hlubokým vnitřním prožitkem a  Přítomnosti v  léčivé podobě. Výsledek těchto vnitřních aktivit je neuvěřitelný. Osvobozuje člověka od podmíněnosti a tedy i od bolesti a jejich následků.  Po těchto pěti  hodinách se prostě budete cítit  lehčí o ,,100 kg“ a naplněni světlem.

Další setkání proběhnou :

2. RESTART –  VLR ( Velká léčivá regrese ) – dětství, dospívání, rodiče
3. RESTART –  VLR –  partnerství, rodičovství
4. RESTART –  VLR –  smrt a božství
5. RESTART –  VLR – vesmír, andělé, bůh

DOPORUČUJI  se zúčastnit všech setkání. Protože jednotlivé sekvence na sebe v životě nejen navazují, ale jsou vzájemně propojeny  jedna tvoří a obsahuje další. V závěru  se uvolníte v  mnoha ohledech a získáte hlubší vnímání a poznání sami sebe, ale také vnesete do svého života  pochopení, smíření  a klid. A to je dnes opravdu velká  výhra.

Co vzít s sebou? Své problémy, kterých se chcete zbavit, karimatku, deku, polštářek a šátek přes oči. Pohodlné oblečení k ležení a  pití.

Těším se na setkání s Vámi.

S úctou a vděčností     Jan Rychlík – Ananta Shuruthi

Místo konání: Plzeň, Domažlická 172a, vnitroblok za budovou K+B elektrotechnik ( před budovou K+B při odbočení z Domažlické  se vydáte doprava a vjedete do dvora a pak doleva a hned doleva. Do budovy se vchází po schodech) , suterénní přednášková místnost.

Čas konání:  10 – 15 hod

Počet míst omezen  na 14.      Vstupné na místě : 1200,-Kč

 

Informace o akci

p

Cena

1200Kč

Datum konání

16 října 10:00 - 15:00

Místo konání

Domažlická 1141/172A
Plzeň, Česká republika

l

Přihláška na akci

Na zadaný email( případně tel.číslo) Vám zašlu potvrzení a případně bližší informace týkající se konání semináře, kurzu či výhradně mnou připravované akce z oblasti osobního rozvoje na kterou se právě přihlašujete. Případně jej použiji pro uskutečnění nezbytné korespondence při odpovědích a požadavcích kladených Vaší osobou. Vaše osobní údaje budu zpracovávat dle Zásad ochrany osobních údajů uveřejněných na těchto webových stránkách. Odesláním formuláře souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů
Pokud máte zájem dostávat další sdělení o aktivitách a novinkách mnou (Jan Rychlík) připravovaných akcích můžete si je zaškrtnout v dolním políčku.

Pin It on Pinterest

Share This