Načítám Akce

1. Restart 26.9. – vnitřní dítě / Bratislava

Do začátku akce zbývá

00

Dny

:

00

Hodiny

:

00

Minuty

:

00

Vteřiny

Popis akce

1. Restart 26.9. – vnitřní dítě / Bratislava

S ohledem na probíhající pandemii a vládní nařízení  využijte tuto mimořádnou možnost .

Pozor, pozor … nikomu to neříkejte!

Tentokrát jsem pro Vás připravil 5-ti dílný program pod názvem RESTART.  Při kterém vás chci provést dlouhou léčivou regresí  v které budeme nahlížet nejen do minulosti nám známé, ale možná i do jiných dimenzí, životů a světů.  Velká léčivá regrese ( VLR ) dává možnost  uzdravit se v jakékoliv oblasti  života. Díky dlouhému ,,dívání se “ ,  energii Přítomnosti a přítomnosti Řádu života se naše vnitřní příběhy a obrazy budou mít snahu sami uzdravit. Výsledkem pak je hluboké, vnitřní přijetí a pocit klidu a sounáležitosti.  Že  neznáte Velkou léčivou regresi ?  Nevadí. Stačí, když se potkáme.

V tomto prvním setkání se budeme  soustředit na vztahy,  které pocházejí z vašeho početí, prenatálu, zrození a dětství a postupně vytvořily Vaše vnitřní dítě. O tom jste už určitě hodně slyšeli. Všechno co jste zažili od početí až do osmi let vytvořilo naši vnitřní náladu.. osobnost, kterou nazýváme  vnitřní dítě. Toto často velice negativně a emočně reaguje na situace, které třeba zažíváme nyní, nebo i jakémkoliv pozdějším věku. Výsledkem jsou pak reakce, kterým sami ani nerozumíme a které doslova demolují náš osobní život, ale musíme je učinit. Všechny ty vnitřní bolesti, strachy, nářky, vzpoury a rezignace, pocity oběti a zmaru a mnohé jiné jsou řečí, kterou se vyjadřuje naše vnitřní bolavé dítě. A to nechce nic jiného, než naše pochopení, přijetí a výsledkem je láska a klid.

Tuto skupinovou Velkou léčivou regresi ( VLR )zvládne  každý, kdo má upřímný zájem se uzdravit, vidí částečně svůj problém a nerezignoval sám nad sebou.  A dovoluji si tvrdit, že i ti co rezignovali a vzdali to sami se sebou se mohou touto cestou uzdravit a nalézt svůj klid. Navíc i když je prováděna ve skupině, přesto Vaše problémy zůstanou jen Vašim tajemstvím.

Co nás čeká? Asi hodinový teoretický úvod s dotazy a pak celkem asi čtyři hodiny ležení s hlubokým vnitřním prožitkem a  Přítomnosti v  léčivé podobě. Výsledek těchto vnitřních aktivit je neuvěřitelný. Osvobozuje člověka od podmíněnosti a tedy i od bolesti a jejich následků.  Po těchto pěti  hodinách se prostě budete cítit  lehčí o ,,100 kg“ a naplněni světlem.

Další setkání proběhnou :

2. RESTART –  VLR ( Velká léčivá regrese ) – dětství, dospívání, rodiče
3. RESTART –  VLR –  partnerství, rodičovství
4. RESTART –  VLR –  smrt a božství
5. RESTART –  VLR – vesmír, andělé, bůh

DOPORUČUJI  se zúčastnit všech setkání. Protože jednotlivé sekvence na sebe v životě nejen navazují, ale jsou vzájemně propojeny  jedna tvoří a obsahuje další. V závěru  se uvolníte v  mnoha ohledech a získáte hlubší vnímání a poznání sami sebe, ale také vnesete do svého života  pochopení, smíření  a klid. A to je dnes opravdu velká  výhra.

Co vzít s sebou? Své problémy, kterých se chcete zbavit, karimatku, deku, polštářek a šátek přes oči. Pohodlné oblečení k ležení a  pití.

Těším se na setkání s Vámi.

S úctou a vděčností     Jan Rychlík – Ananta Shuruthi

Místo konání:  Bratislava, Devínská Nová ves, Kosatcová 24, Čaroin

Čas konání:  10 – 15 hod

 

Počet míst omezen  na 14.      Vstupné na místě : 50,- euro

 

Informace o akci

p

Cena

50Euro

Datum konání

26 září 10:00 - 15:00

Místo konání

Kosatcová 24
Devínska Nová Ves,

l

Přihláška na akci

Na zadaný email( případně tel.číslo) Vám zašlu potvrzení a případně bližší informace týkající se konání semináře, kurzu či výhradně mnou připravované akce z oblasti osobního rozvoje na kterou se právě přihlašujete. Případně jej použiji pro uskutečnění nezbytné korespondence při odpovědích a požadavcích kladených Vaší osobou. Vaše osobní údaje budu zpracovávat dle Zásad ochrany osobních údajů uveřejněných na těchto webových stránkách. Odesláním formuláře souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů
Pokud máte zájem dostávat další sdělení o aktivitách a novinkách mnou (Jan Rychlík) připravovaných akcích můžete si je zaškrtnout v dolním políčku.

Pin It on Pinterest

Share This