Načítám Akce

2. Restart 16.1. 2022 dětství, dospívání, rodiče / Bratislava

Do začátku akce zbývá

00

Dny

:

00

Hodiny

:

00

Minuty

:

00

Vteřiny

Popis akce

 • akce již proběhla.

2. Restart 16.1. 2022 dětství, dospívání, rodiče / Bratislava

Pozor, pozor … nikomu to neříkejte!

Tentokrát jsem pro Vás připravil 5-ti dílný program pod názvem RESTART.  Při kterém vás chci seznámit s  léčivou regresí nazývanou v Indii Samskara shudhi ( léčení minulosti) která Vám  dává možnost  uzdravit se v jakékoliv oblasti  života.  Že ji neznáte?  Nevadí. Stačí, když se potkáme.

V tomto druhém setkání se budeme  soustředit na vztahy a situace,  které pocházejí z  dětství, dospívání  a tvořili je převážně rodiče, pedagogové,  první lásky, zklamání, odmítnutí a různá jiná traumata tohoto období. To jak jsme vše prožili a také díky neznalosti a nezkušenosti vytvořilo spoustu nejistoty, strachu a bolesti. A to i přesto, že nám nikdo nechtěl ublížit a my nikomu také ne. Jen jsme tak úplně nerozuměli světu a rekcím druhých lidí. ( to konec konců může přetrvávat do dnes). A tak pokud se stane podobná situace třeba ještě dnes, a minulost nebyla správně pochopena…. dere se na povrch našeho cítění i chování emoce a bolest minulosti a tak přímo ovlivňuje vše co prožíváme nyní. A to znamená jednoduše to, že nevědomě ničíme právě to co žijeme a možná doufáme, že bude lepší a nadějnější. Takto si přenášíme zkušenosti do budoucnosti.

To co tedy budeme hlavně dělat je  vnášet do všech našich zážitků správný a uklidňující postoj, vycházející z pozná vyšších řádů,  mnohonásobně ověřených a  zaznamenaných v mnoha svatých knihách lidské existence.  Toto poznání se jeví jako univerzální moudrost dobrých vztahů a šťastného života. Výsledkem je láska a klid.

Tuto skupinovou regresi zvládne  každý, kdo má upřímný zájem se uzdravit, vidí částečně svůj problém a nerezignoval sám nad sebou.  A dovoluji si tvrdit, že i ti co rezignovali a vzdali to sami se sebou se mohou touto cestou uzdravit a nalézt svůj klid . Navíc i když je prováděna ve skupině, přesto Vaše problémy zůstanou jen Vašim tajemstvím.

Co nás čeká? Celkem asi čtyři hodiny ležení s hlubokým vnitřním prožitkem a  Boží Přítomnosti v  léčivé podobě. Výsledek těchto vnitřních aktivit je neuvěřitelný. Osvobozují člověka od podmíněnosti a tedy i od bolesti a jejich následků.  Po těchto čtyřech  hodinách se prostě budete cítit  lehčí o ,,100 kg“ a naplněni světlem.

Další setkání proběhnou :

3. RESTART –  15.3. –  VLR –  partnerství
4. RESTART – 6.4.  –  VLR –  smrt, božství
5. RESTART – 14.6.   –  VLR – vesmír, hvězdy, bůh

DOPORUČUJI  se zúčastnit všech setkání. Nejen, že se uvolníte v  mnoha ohledech a získáte hlubší vnímání a poznání sami sebe, ale také vnesete do svého života  pochopení, smíření  a klid. A to je dnes opravdu velká  výhra.
Co vzít s sebou? Své problémy, kterých se chcete zbavit, karimatku, deku, polštářek a šátek přes oči. Pohodlné oblečení k ležení a  pití.

Těším se na setkání s Vámi.

S úctou a vděčností     Jan Rychlík – Ananta Shuruthi

DOPORUČUJI  se zúčastnit všech setkání. Protože jednotlivé sekvence na sebe v životě nejen navazují, ale jsou vzájemně propojeny  jedna tvoří a obsahuje další. V závěru  se uvolníte v  mnoha ohledech a získáte hlubší vnímání a poznání sami sebe, ale také vnesete do svého života  pochopení, smíření  a klid. A to je dnes opravdu velká  výhra.

Co vzít s sebou? Své problémy, kterých se chcete zbavit, silnější karimatku, deku, polštářek a šátek přes oči. Pohodlné oblečení k ležení a  pití.

Těším se na setkání s Vámi.

S úctou a vděčností     Jan Rychlík – Ananta Shuruthi

Místo konání:  Bratislava, Devínská Nová ves, Kosatcová 24, Čaroin

Čas konání:  10 – 15 hod

 

Počet míst omezen  na 14.      Vstupné na místě : 50,- euro

 

Informace o akci

p

Cena

50Euro

Datum konání

16 ledna 10:00 - 15:00

Místo konání

Kosatcová 24
Devínska Nová Ves,

l

Přihláška na akci

Na zadaný email( případně tel.číslo) Vám zašlu potvrzení a případně bližší informace týkající se konání semináře, kurzu či výhradně mnou připravované akce z oblasti osobního rozvoje na kterou se právě přihlašujete. Případně jej použiji pro uskutečnění nezbytné korespondence při odpovědích a požadavcích kladených Vaší osobou. Vaše osobní údaje budu zpracovávat dle Zásad ochrany osobních údajů uveřejněných na těchto webových stránkách. Odesláním formuláře souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů
Pokud máte zájem dostávat další sdělení o aktivitách a novinkách mnou (Jan Rychlík) připravovaných akcích můžete si je zaškrtnout v dolním políčku.

Nadcházející akce

 1. Ohňový rituál Muruga yagya – rituál na dálku

  18 ledna 0:00 - 20 ledna 23:30
 2. Rodinné konstelace / Plzeň

  29 ledna 10:00 - 18:00
 3. Ohňový rituál za předky PITRU SHANTI yagya – rituál na dálku

  31 ledna 0:05 - 5 února 23:30
 4. Rodinné konstelace / Soběslav 19. 2.

  19 února 14:00 - 19:00
 5. Zasvěcení do Reiki I. / Skříněřov

  26 února 10:00 - 27 února 17:00

Pin It on Pinterest

Share This