Načítám Akce

3. Restart – partnerství, rodičovství aj. / Plzeň

Do začátku akce zbývá

00

Dny

:

00

Hodiny

:

00

Minuty

:

00

Vteřiny

Popis akce

3. Restart – partnerství, rodičovství aj. / Plzeň

Pozor, pozor … nikomu to neříkejte!

Tentokrát jsem pro Vás připravil 5-ti dílný program pod názvem RESTART.  Při kterém vás chci seznámit s  léčivou regresí nazývanou v Indii Samskara shudhi ( léčení minulosti) která Vám  dává možnost  uzdravit se v jakékoliv oblasti  života.  Že ji neznáte?  Nevadí. Stačí, když se potkáme.

V tomto třetím setkání se budeme  soustředit na vztahy a situace,  které pocházejí hlavně z  našeho partnerského života, rodičovství a okrajově, podle situace ve skupině, z odchodu našich nejbližších. Je to období našeho produktivního věku.

Toto období přináší ,,velký výcvik“  v oblasti vztahů. Nezažíváme nic jiného než vztahy, vztahy, vztahy. Nejintimnější a nejhlubší vztah v tomto období je partnerství.  Ženeme se do něj s nezměrnou nadějí a vírou, že to naše bude čistá a jen čistá láska do konce života. Ale popravdě cca do tří let hodně vystřízlivíme a začínáme vnímat, že se děje něco úplně jiného, než byl náš sen. A tak se třeba rozejdeme a nebo jsme rozejití  a  nastává období zmatku, neukotvenosti, bolesti, smutku. A pak skočíme do další loďky. A tak možná několikrát. A pokud se podaří, tak přijdou děti. A najednou jsme rodiče a je to krásné, ale třeba nevíme jak ty děti vychovávat. Chceme jinak, aby  netrpěli tolik jako my, ale nevíme jak. A tak bojujeme se sebou, partnerem, manželem, se systémem,  tak dlouho než dojdou síly. A na konci jsme vyčerpaný, nemocný a vše je tak trochu a nebo i víc rozbitý a nevíme jak to dát dohromady. Hledáme pro sebe uklidňující a uspokojivé vysvětlení, které z nás v důsledku dělá lháře.  Naše mysl je naplněna bolestivým příběhem oběti, nebo bojovníka, osobní lží, ale nejsme z toho uspokojeni. Naše integrita je hluboce narušena a životní síla neproudí. Pokud  vás tento příběh oslovuje, tak doufám že se v daný čas potkáme. Těším se na společnou práci a tak trochu cestu.

To co tedy budeme hlavně dělat je  vnášet do všech našich zážitků správný a uklidňující postoj, vycházející z pozná vyšších řádů,  mnohonásobně ověřených a  zaznamenaných v mnoha svatých knihách lidské existence.  Toto poznání se jeví jako univerzální moudrost dobrých vztahů a šťastného života. Výsledkem je láska a klid.

Tuto skupinovou regresi zvládne  každý, kdo má upřímný zájem se uzdravit, vidí částečně svůj problém a nerezignoval sám nad sebou.  A dovoluji si tvrdit, že i ti co rezignovali a vzdali to sami se sebou se mohou touto cestou uzdravit a nalézt svůj klid . Navíc i když je prováděna ve skupině, přesto Vaše problémy zůstanou jen Vašim tajemstvím.

Co nás čeká? Celkem asi čtyři hodiny ležení s hlubokým vnitřním prožitkem a  Boží Přítomnosti v  léčivé podobě. Výsledek těchto vnitřních aktivit je neuvěřitelný. Osvobozují člověka od podmíněnosti a tedy i od bolesti a jejich následků.  Po těchto čtyřech  hodinách se prostě budete cítit  lehčí o ,,100 kg“ a naplněni světlem.

Další setkání proběhnou :

4. RESTART – 6.4.  –  VLR –  smrt, božství
5. RESTART – 14.6.   –  VLR – vesmír, hvězdy, bůh

DOPORUČUJI  se zúčastnit všech setkání. Nejen, že se uvolníte v  mnoha ohledech a získáte hlubší vnímání a poznání sami sebe, ale také vnesete do svého života  pochopení, smíření  a klid. A to je dnes opravdu velká  výhra.
Co vzít s sebou? Své problémy, kterých se chcete zbavit, karimatku, deku, polštářek a šátek přes oči. Pohodlné oblečení k ležení a  pití.

Těším se na setkání s Vámi.

S úctou a vděčností     Jan Rychlík – Ananta Shuruthi

Místo konání: Plzeň , Havlíčkova 15, Studio SaM, s.r.o. ,

Počet míst omezen  na 16.      Vstupné na místě : 900,- Kč

 

Informace o akci

p

Cena

900Kč

Datum konání

15 března 10:00 - 15:00

Místo konání

Studio SaM, Havlíčkova 761/15
Plzeň, Česká republika

l

Přihláška na akci

Na zadaný email( případně tel.číslo) Vám zašlu potvrzení a případně bližší informace týkající se konání semináře, kurzu či výhradně mnou připravované akce z oblasti osobního rozvoje na kterou se právě přihlašujete. Případně jej použiji pro uskutečnění nezbytné korespondence při odpovědích a požadavcích kladených Vaší osobou. Vaše osobní údaje budu zpracovávat dle Zásad ochrany osobních údajů uveřejněných na těchto webových stránkách. Odesláním formuláře souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů
Pokud máte zájem dostávat další sdělení o aktivitách a novinkách mnou (Jan Rychlík) připravovaných akcích můžete si je zaškrtnout v dolním políčku.

Nadcházející akce

 1. Rodinné konstelace / České Budějovice

  19 února 17:00 - 20:30
 2. Škola osobní transformace Prima / Praha

  29 února 10:00 - 1 března 17:00
 3. Tři skupinové ohňové rituály ZA ZDRAVÍ na dálku z Indie

  29 února 23:30 - 1 března 1:00
 4. Rodinné konstelace / Plzeň

  14 března 10:00 - 18:00
 5. 3. Restart – partnerství, rodičovství aj. / Plzeň

  15 března 10:00 - 15:00

Pin It on Pinterest

Share This