Načítám Akce

4. Restart – smrt a božství / Plzeň

Do začátku akce zbývá

00

Dny

:

00

Hodiny

:

00

Minuty

:

00

Vteřiny

Popis akce

4. Restart – smrt a božství / Plzeň

Pozor, pozor … nikomu to neříkejte!

Tentokrát jsem pro Vás připravil 5-ti dílný program pod názvem RESTART.  Při kterém vás chci seznámit s  léčivou regresí nazývanou v Indii Samskara shudhi ( léčení minulosti) která Vám  dává možnost  uzdravit se v jakékoliv oblasti  života.  Že ji neznáte?  Nevadí. Stačí, když se potkáme.

V tomto čtvrtém setkání se budeme  soustředit na vztahy a situace,  které pocházejí hlavně z  našeho pochopení smrti, z odchodu našich nejbližších a Božství. Často už v dětství se stává, že potkáváme smrt ve formě, že odejde náhle a nebo i očekávaně někdo z blízkých babiček, strýců, tetiček, dědečků. Moc tomu v té době nerozumíme a po pravdě nás to míjí. Ale tak jak stárneme je smrt blíže a blíže a možná i častější. V jednu chvíli si začneme uvědomovat, že i možná i my jsme smrtelní. Je to období našeho pozdějšího produktivního věku, kdy nás začíná zasahovat odchod našich blízkých příbuzných, nebo otce, matky. A my zůstáváme často na světě sami, bez původní rodiny s rodinou a ve vztazích a rodinách nových, jiných a nebo úplně sami. Smrt je stále nablízku, snažíme se ji ignorovat, vyhýbat , vysmívat. Ale de facto ji více a více přivoláváme, tak jak s ní bojujeme a ignorujeme. Je silný ten, kdo vědom  smrti  si je a úctu k ní má. Ale hledí do života.  Často vidím a pozoruji lidi, jak nevědomě do smrti stále hledí, vše co je za námi v čase, zvláště lidi zemřelí a zážitky.. to vše je mrtvé. A pokud se díváme tímto směrem přináší nám to v lepším případě smutek ,bolest a následně smrt. Jednoduše nesprávným pochopením událostí v životě umíráme pomalu, ale jistě. A tak je tu velká otázka jak se vypořádat s našimi zemřelými, jak se uvolnit z pout devastujících návyků, jež jsme převzali a jak se uvolnit z návyku nejsilnějšího a to následování a opakování vzorců chování svých předků. Možná si myslíte, že to určitě neděláte. Ale omyl. Už jste se určitě přistihli při myšlence že to děláte jako máma, nebo táta.. a to i přes to že s tím tak bojujete.. stačí se trochu  rozčílit a je to tady.  Těžko nejsme nic jiného než to co jsme  v dětství odkoukali od rodičů a z prostředí, v němž jsme vyrůstali.

A pak nastává to k čemu život byl náš život vytvořen, dle mého mínění, a to hledání Božství. Co to je, jak k němu spějeme a jak ho zažívat? To jsou všechno otázky, které budeme procházet v tomto setkání skrze zážitek do kterého se vnoříte jak do oceánu blaženosti….Pokud  vás toto  oslovuje, tak doufám že se v daný čas potkáme. Těším se na společnou práci a tak trochu cestu.

To co tedy budeme hlavně dělat je  vnášet do všech našich zážitků správný a uklidňující postoj, vycházející z pozná vyšších řádů,  mnohonásobně ověřených a  zaznamenaných v mnoha svatých knihách lidské existence.  Toto poznání se jeví jako univerzální moudrost dobrých vztahů a šťastného života. Výsledkem je láska a klid.

Tuto skupinovou regresi zvládne  každý, kdo má upřímný zájem se uzdravit, vidí částečně svůj problém a nerezignoval sám nad sebou.  A dovoluji si tvrdit, že i ti co rezignovali a vzdali to sami se sebou se mohou touto cestou uzdravit a nalézt svůj klid . Navíc i když je prováděna ve skupině, přesto Vaše problémy zůstanou jen Vašim tajemstvím.

Co nás čeká? Celkem asi čtyři hodiny ležení s hlubokým vnitřním prožitkem a  Boží Přítomnosti v  léčivé podobě. Výsledek těchto vnitřních aktivit je neuvěřitelný. Osvobozují člověka od podmíněnosti a tedy i od bolesti a jejich následků.  Po těchto čtyřech  hodinách se prostě budete cítit  lehčí o ,,100 kg“ a naplněni světlem.

Další setkání proběhnou :

5. RESTART –    –  VLR – vesmír, hvězdy, bůh 

DOPORUČUJI  se zúčastnit všech setkání. Nejen, že se uvolníte v  mnoha ohledech a získáte hlubší vnímání a poznání sami sebe, ale také vnesete do svého života  pochopení, smíření  a klid. A to je dnes opravdu velká  výhra.
Co vzít s sebou? Své problémy, kterých se chcete zbavit, karimatku, deku, polštářek a šátek přes oči. Pohodlné oblečení k ležení a  pití.

Těším se na setkání s Vámi.

S úctou a vděčností     Jan Rychlík – Ananta Shuruthi

Místo konání: Plzeň , Havlíčkova 15, Studio SaM, s.r.o. ,

Počet míst omezen  na 16.      Vstupné na místě : 900,- Kč

 

Informace o akci

p

Cena

900Kč

Datum konání

30 srpna 10:00 - 15:00

Místo konání

Studio SaM, Havlíčkova 761/15
Plzeň, Česká republika

l

Přihláška na akci

Na zadaný email( případně tel.číslo) Vám zašlu potvrzení a případně bližší informace týkající se konání semináře, kurzu či výhradně mnou připravované akce z oblasti osobního rozvoje na kterou se právě přihlašujete. Případně jej použiji pro uskutečnění nezbytné korespondence při odpovědích a požadavcích kladených Vaší osobou. Vaše osobní údaje budu zpracovávat dle Zásad ochrany osobních údajů uveřejněných na těchto webových stránkách. 







Odesláním formuláře souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů
Pokud máte zájem dostávat další sdělení o aktivitách a novinkách mnou (Jan Rychlík) připravovaných akcích můžete si je zaškrtnout v dolním políčku.

Pin It on Pinterest

Share This