Načítám Akce

5. Restart – vesmír, hvězdy, bůh / Plzeň

Do začátku akce zbývá

00

Dny

:

00

Hodiny

:

00

Minuty

:

00

Vteřiny

Popis akce

5. Restart – vesmír, hvězdy, bůh / Plzeň

Pozor, pozor … nikomu to neříkejte!

Tentokrát jsem pro Vás připravil 5-ti dílný program pod názvem RESTART.  Při kterém vás chci seznámit s  léčivou regresí nazývanou v Indii Samskara shudhi ( léčení minulosti) která Vám  dává možnost  uzdravit se v jakékoliv oblasti  života.  Že ji neznáte?  Nevadí. Stačí, když se potkáme.

V tomto pátém a posledním setkání se budeme  soustředit na vztahy a situace,  které pocházejí hlavně z  našeho pochopení toho co nás nesmírně, vesmírně a božsky přesahuje. My všichni máme bytostnou potřebu věřit. Věříme v různé příběhy a mýty, ale věříme třeba i v pochybnost, v dobro a mnohé jiné a tyto síly ve svém životě díky naší víře máme. Postupně si během svého života vytváříme vnitřní obrazy a spřádáme  je do příběhů. Některé vymýšlíme a jiné přichází v mimořádně příznivém čase ticha, uklidnění. Přichází jakoby z druhé strany. Ze strany za oponou.  Jsou překvapivé, inspirující a mimořádné. Jsou osvobozující a vytváří novou realitu. A ta začne postupně růst a sílit až zaplaví vše ostatní. A toto setkání slouží k tomu, aby obrazy a příběhy které v člověku tvoří prostor, lásku a pocit svěžesti vesmírného klidu mohli přijít a mohli Vás naplnit, zaplavit a vytvořit tak vnitřní událost skrze kterou zesílíte a která nastartuje vnitřní růst. Během tohoto setkání se setkáte s předky, anděli, archanděli i bohy. Proniknete do hvězd a pocítíte, že celý vesmír je jedno velké tělo naplněné vědomím jediné Existence s kterou se zároveň sblížíte a sjednotíte. Vše je otázkou Vaší touhy.

Věnujte sami sobě tento mimořádný zážitek a rozšiřte své vědomí a pochopení toho co jste.

Pokud  vás toto  oslovuje, tak doufám že se v daný čas potkáme. Těším se na společné setkání.

To co tedy budeme hlavně dělat je  vnášet do všech našich zážitků správný a uklidňující postoj, vycházející z poznání vyšších řádů,  mnohonásobně ověřených a  zaznamenaných v mnoha svatých knihách lidské existence.  Toto poznání se jeví jako univerzální moudrost dobrých vztahů a šťastného života. Výsledkem je láska a klid.

Tuto skupinovou regresi zvládne  každý, kdo má upřímný zájem a vydrží cca 4- 5 hodin ležet a neusnout. Navíc i když je prováděna ve skupině, přesto vše zůstane jen Vašim tajemstvím.

Co nás čeká? Celkem asi čtyři hodiny ležení s hlubokým vnitřním prožitkem a  Boží Přítomnosti v  léčivé podobě. Výsledek těchto vnitřních aktivit je neuvěřitelný. Osvobozují člověka od podmíněnosti a tedy i od bolesti a jejich následků.  Po těchto čtyřech  hodinách se prostě budete cítit  lehčí o ,,100 kg“ a naplněni světlem.

Co vzít s sebou? Své problémy, kterých se chcete zbavit, karimatku, deku, polštářek a šátek přes oči. Pohodlné oblečení k ležení a  pití.

Těším se na setkání s Vámi.

S úctou a vděčností     Jan Rychlík – Ananta Shuruthi

Místo konání: Plzeň , Havlíčkova 15, Studio SaM, s.r.o. ,

Počet míst omezen  na 16.      Vstupné na místě : 900,- Kč

 

Informace o akci

p

Cena

900Kč

Datum konání

4 října 10:00 - 15:00

Místo konání

Studio SaM, Havlíčkova 761/15
Plzeň, Česká republika

l

Přihláška na akci

Na zadaný email( případně tel.číslo) Vám zašlu potvrzení a případně bližší informace týkající se konání semináře, kurzu či výhradně mnou připravované akce z oblasti osobního rozvoje na kterou se právě přihlašujete. Případně jej použiji pro uskutečnění nezbytné korespondence při odpovědích a požadavcích kladených Vaší osobou. Vaše osobní údaje budu zpracovávat dle Zásad ochrany osobních údajů uveřejněných na těchto webových stránkách. Odesláním formuláře souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů
Pokud máte zájem dostávat další sdělení o aktivitách a novinkách mnou (Jan Rychlík) připravovaných akcích můžete si je zaškrtnout v dolním políčku.

Nadcházející akce

 1. Zrušeno/1. Restart – vnitřní dítě / Bratislava

  20 září 11:00 - 16:00
 2. Škola osobní transformace Prima / Praha

  26 září 10:00 - 27 září 17:00
 3. Rodinné konstelace / Plzeň

  3 října 10:00 - 18:00
 4. 5. Restart – vesmír, hvězdy, bůh / Plzeň

  4 října 10:00 - 15:00
 5. Zasvěcení do Reiki I. – zážitkový kurz / Skříněřov

  7 listopadu 10:00 - 8 listopadu 17:00

Pin It on Pinterest

Share This