Načítám Akce

5. Restart – Vyšší světy, andělé a bůh 3.7. / Bratislava

Do začátku akce zbývá

00

Dny

:

00

Hodiny

:

00

Minuty

:

00

Vteřiny

Popis akce

  • akce již proběhla.

5. Restart – Vyšší světy, andělé a bůh 3.7. / Bratislava

Tentokrát jsem pro Vás připravil 5-ti dílný program pod názvem RESTART.  Při kterém vás chci seznámit s  léčivou regresí nazývanou v Indii Samskara shudhi ( léčení minulosti) která Vám  dává možnost  uzdravit se v jakékoliv oblasti  života.  Že ji neznáte?  Nevadí. Stačí, když se potkáme.

V tomto pátém setkání se budeme  soustředit na vztahy a situace,  které pocházejí hlavně z  našeho pochopení Vyšších světů,  andělů a Boha. Když jsem začal meditovat, postupem času jsem se začal propadávat do různých světů, přicházela různá pochopení, ale také zmatek z představ a zaklíněných názorů, které do mě vnesla výchova, společnost, ale i pouhé přebývání v kulisách tohoto světa. Tím mám na mysli různé pohádky, představy o dobru a zlu o rytířských a hrdinských činech, obrazů z kostela i vyjádření různých uměleckých představ např. o peklu a nebi, ráji aj. . Tyto postupně vytváří konflikt mezi tím co Je a  tím co si představujeme. Vystoupit z toho ,, zakletí“ představuje pro člověka velkou výzvu. Všechny tyto programy, algoritmy běží na pozadí našeho vnímání a na jejich základě vše vyhodnocují. Díky této nepravdě zažíváme bolest a žijeme nevědomě ve lži za kterou bojujeme a přivlastňujeme si ji. A nejen to, následky našeho konání jsou pak vskutku karmické. Neboť prožíváním karmy- neboli následků je způsob jak se dopátráváme Pravdy – Řádu- Boha.  A tímto způsobem je to hodně dlouhá cesta. A tak mystikové vymysleli různé zkratky. A zde je na pořadu dne jedna z nich. Bůh nám žehnej. 

A tak na tomto setkání  zkusíme mnohé ,,lži“ rozpustit a nahlédnout skutečnost, tak jak skutečně je.  Dotkneme se a necháme se prostoupit vědomím hvězd, vyšších světů, ,,andělů“, i vědomím Boha.  V pravdě jedná se o vrcholové setkání. A pak nastává to k čemu život byl náš život vytvořen, dle mého mínění, a zažívání Božství. Co to je, jak k němu spějeme a jak ho zažívat? To jsou všechno otázky, které budeme procházet v tomto setkání skrze zážitek do kterého se vnoříte jak do oceánu blaženosti….Pokud  vás toto  oslovuje, tak doufám že se v daný čas potkáme. Těším se na společnou práci a tak trochu cestu. A také pokud možno zarezervuj si své místo na setkání co nejdříve, předpokládám větší zájem.

To co tedy budeme hlavně dělat je  vnášet do všech našich zážitků správný a uklidňující postoj, vycházející z pozná vyšších řádů,  mnohonásobně ověřených a  zaznamenaných v mnoha svatých knihách lidské existence.  Toto poznání se jeví jako univerzální moudrost dobrých vztahů a šťastného života. Výsledkem je láska a klid.

Tuto skupinovou regresi zvládne  každý, kdo má upřímný zájem se uzdravit, vidí částečně svůj problém a nerezignoval sám nad sebou.  A dovoluji si tvrdit, že i ti co rezignovali a vzdali to sami se sebou se mohou touto cestou uzdravit a nalézt svůj klid . Navíc i když je prováděna ve skupině, přesto Vaše problémy zůstanou jen Vašim tajemstvím.

Co nás čeká? Celkem asi čtyři hodiny ležení s hlubokým vnitřním prožitkem a  Boží Přítomnosti v  léčivé podobě. Výsledek těchto vnitřních aktivit je neuvěřitelný. Osvobozují člověka od podmíněnosti a tedy i od bolesti a jejich následků.  Po těchto čtyřech  hodinách se prostě budete cítit  lehčí o ,,100 kg“ a naplněni světlem.

Co vzít s sebou? Své problémy, kterých se chcete zbavit, karimatku, deku, polštářek a šátek přes oči. Pohodlné oblečení k ležení a  pití.

Těším se na setkání s Vámi.

S  vděčností     Jan Rychlík – Ananta Shuruthi

Místo konání: Čaroin, Kosatcová 24, Devínska Nová Ves, Bratislava

Počet míst omezen  na 12.      Vstupné na místě : 60,-Euro

 

Informace o akci

p

Cena

60Euro

Datum konání

3 července 2022 10:00 - 15:00

Místo konání

Devínska Nova Ves, Slovensko

l

Přihláška na akci

Na zadaný email( případně tel.číslo) Vám zašlu potvrzení a případně bližší informace týkající se konání semináře, kurzu či výhradně mnou připravované akce z oblasti osobního rozvoje na kterou se právě přihlašujete. Případně jej použiji pro uskutečnění nezbytné korespondence při odpovědích a požadavcích kladených Vaší osobou. Vaše osobní údaje budu zpracovávat dle Zásad ochrany osobních údajů uveřejněných na těchto webových stránkách. Odesláním formuláře souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů
Pokud máte zájem dostávat další sdělení o aktivitách a novinkách mnou (Jan Rychlík) připravovaných akcích můžete si je zaškrtnout v dolním políčku.

Pin It on Pinterest

Share This