Načítám Akce

BIG PROCESS ohňové rituály na živo 18.11. – 3.12. Indie

Do začátku akce zbývá

00

Dny

:

00

Hodiny

:

00

Minuty

:

00

Vteřiny

Popis akce

BIG PROCESS ohňové rituály na živo 18.11. – 3.12. Indie

Relaxační pobyt s védskými ohňovými rituály vedené brahmány, iniciacemi v chrámech, konstelacemi a meditacemi u moře v Indii.

Což v zásadě představuje 5 tematicky ucelených Ohňových rituálů yagya,  3x pooja v chrámu,  2x védské učení,   1x karmické čtení,  7 konstelačních setkání, 7 večerních meditací

Audio z informační schůzky 7.8.23

Zveme vás na relaxační pobyt plný ohňových rituálu a védského poznání, meditací a Iniciačních konstelací v malé rybářské vesničce Mamalapuram v Indii vzdálené 60 km od Čenaje. Budeme ubytováni v hotelu na jehož střeše budou pro nás konány starobylé védské ohňové rituály nazývané yagya. Ty budou vést místní brahmáni (kněží ) z místních chrámů. Součástí programu bude i nahlížení za oponu skrze Iniciační konstelace, které nám pomůžou odblokovat různá osobní nepochopení a zmatení na cestě k poznání naší podstaty i toho co právě budeme zažívat. Vše bude doplněno malými přednáškami a návštěvami malých (neturistických) chrámů v okolí, v kterých nás opět budou provázet, vysvětlovat a předávat poznání  brahmáni. V závěru dne ve vlahém večeru a za zvuku příboje moře budeme meditovat a uspořádáme v našem nitru vše co jsme během dne zažili. Po týdenním pobytu se můžeš libovolně vydat různými směry (Pondichery, Sri Ramana Ashram nebo i  letecky Varanasí, Kerala) a nebo dál relaxovat na stejném místě a podniknout malé výlety do okolí.

8 denní program :  

18.11. sobota – odlet

19.11. neděle –  přílet, ubytování, relax, seznámení s prostorem, koupání

20.11. pondělí – po 12 hodině odjezd do chrámu v Sadras

21.11. úterý – 5.00 Mahaganapathi yagya, 14.00 Iniciační konstelace, 18.00 Védská učení, 20.00 meditace

22.11. Středa – 5.00 Mahavishnu Danvanthri yagya, 14.00 Iniciační konstelace,  20.00 meditace

23.11. Čtvrtek – relax, konzultace, karnické čtení

24.11. Pátek – 5.00 Lakshmi Kubera yagya, 14.00 Iniciační konstelace  16.00 chrám v Sadras 20.00 meditace

25.11. Sobota- 5.00 Navagraha yagya, 14.00 Iniciační konstelace, 18.00 Védská učení, 20.00 meditace

26.11. Neděle – 5.00 MahaShiva deepam yagya, 14.00 Iniciační konstelace,  20.00 meditace.  závěr

27.11  pondělí –   návštěva chrámu Orlí hnízdo  ( chrám zasvěcený Šivovi – jeden ze silných chrámů postavený v linii Šivovi síly, která teče přes celou Indii)

28. 11. úterý  –  odlet  2.12.  volný program

Co Vám setkání v Indii přinese: Yagya se starobylý védský rituál praktikovaný a předávaný z generace na generaci po několik tisíciletí v linii rodů brahmánů ( indická kasta kněží). Působí na podvědomé, tak i vědomé úrovni a je schopen rozpouštět a uvolňovat energetické, emocionální, pocitové, mentální a jiné náboje, které si sebou neseme jako zátěž. Ty silným a zásadním způsobem formují náš život. V zásadě se jedná o zátěž, která je tímto ohňovým obřadem rozpouštěná.  Fyzické zdraví, klid a vnitřní mír a následně uspořádaný život, bohatství a hojnost je v zásadě  projev zdraví a  nepřítomnosti této zátěže. Jinými slovy jsme schopni naslouchat sobě i druhým a zvažovat možnosti, které život přináší.  A naopak, nemoc,  neklid, stres, emocemi nabitý život ( strach, hněv, závist, toužení, ignorace, zlost, kritika atd.) silná myšlenková aktivita, pochybnosti či nezájem a únava jsou právě znakem výše jmenované zátěže a všeobecně jsou označeny jako nemoc. Proces, který jsme pro Vás spolu s brahmány připravili Vás tedy bude uzdravovat a toto Vám postupně přinese nárůst síly, vitality, klidu a radosti. Vše doplněné Iniciační konstelací, návštěvami silných vibračních chrámů, védským poznáním a meditací Vám přinese nejen uzdravující aktivitu na podvědomé a vědomé úrovni, ale i poznání a v závěru i zlepšení zdraví, nárůst vnitřní poznání a celkově nárůst kvality života.

Mamalapuram je malá  klidná rybářská vesnička na pobřeží moře s obrovskou historií bývalého  královského města. Najdou se zde starobylé památky a chrámy, teplé moře s dlouhými písčitými plážemi, spousty ovoce a příjemné posezení na střeše restaurací a mnoho jiného. V současnosti se jedná o turistické místo plné hotelů a hotýlků, obchůdků s klidným duchovním životem. Lidé jsou zde příjemní a přátelští. Zároveň je možno zajet na nákupy i do Čenaje a nebo na několik dnů kamkoliv do okolí. Ashram Sri Ramana Maharishiho v Tiruvanamalai je cca 3 hod autem a 100km vzdálené Pondichery nabízí možnost meditovat u  snad největšího krystalu na světě (je třeba se s velkým předstihem objednat). Stejně tak je zde možno přebývat v malebných rezortech na pláži a užívat levného  slunného komfortu po kterém naše často zmrzlé tělo a duše touží. Tropické podnebí pak vše prohřeje a nasytí a naše práce s ohňovými rituály naplní naši duši světlem.

Náklady se skládají :

  1. Letenka zpáteční v této chvíli Praha – Chennai cca 21000,-Kč nebo Vídeň – Chennai cca 17000Kč. ( po domluvě zakoupíme individuálně ve stejný den. Nejpozději na konci 7/23, nicméně čím dříve tím lépe.) Je také možno doletět individuálně. (Nicméně při včasném rozhodnutí se dá zakoupit letenka i za 14000 ovšem že ne z Prahy a délka letu často přesahuje více jak 1 den).
  2. e -Vízum cca 500,-Kč
  3. Ubytování je v místním klidném hotelu. Pokoje jsou dvou až třílůžkové, klimatizované, čisté a se samostatnou koupelnou a toaletou, pro náročnější je k dispozici případně apartmán ( bude záležet zda chcete bydlet sami na pokoji a nebo s někým dalším). Cena v této chvíli za dvojlůžkový pokoj je 2000,- Rps (cca 550 Kč / den). Budeme platit na místě.
  4. Kurzovné 900,- euro zahrnuje 10 x vedený program brahmány ( 5 kolektivních yagya, 2x pooja a malý darshan ve vzdáleném chrámu v Sadras, 2x védické učení a 1x karmické čtení + překlad) a dále Iniciační konstelace a večerní skupinové meditace. Budeme platit na místě.
  5. Jídlo : cca 150 – 400 Kč / den dle osobní náročnosti a potřeby. Stravujeme se individuálně v restauracích.
  6. Následný  pobyt do odletu cca ve stejných relacích ubytování + strava + cca 2000 Kč na dopravu z letiště, na letiště a případné přejezdy do jiných míst.

Celkové náklady vidím mezi 50.000 – 60.000,-Kč

Podmínka pro účast je absolvování min. 3 rituálů yagya na dálku a velký zájem se uzdravit a duchovně procitnout.

Počet míst je omezen.

Pro zájemce prosím informace nejlépe telefonicky. Uzávěrka přihlášek je 15 . 7. 2023

Těšíme se na Vaší účast.

Jan s brahmány Chellappou, Balajim  a Chakravarthim

Informace o akci

p

Cena

Datum konání

18 listopadu 0:00 - 3 prosince 23:30

Místo konání

l

Přihláška na akci

Na zadaný email( případně tel.číslo) Vám zašlu potvrzení a případně bližší informace týkající se konání semináře, kurzu či výhradně mnou připravované akce z oblasti osobního rozvoje na kterou se právě přihlašujete. Případně jej použiji pro uskutečnění nezbytné korespondence při odpovědích a požadavcích kladených Vaší osobou. Vaše osobní údaje budu zpracovávat dle Zásad ochrany osobních údajů uveřejněných na těchto webových stránkách. Odesláním formuláře souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů
Pokud máte zájem dostávat další sdělení o aktivitách a novinkách mnou (Jan Rychlík) připravovaných akcích můžete si je zaškrtnout v dolním políčku.

Pin It on Pinterest

Share This