Načítám Akce

Hovory o Já jsem – on line

Do začátku akce zbývá

00

Dny

:

00

Hodiny

:

00

Minuty

:

00

Vteřiny

Popis akce

 • akce již proběhla.

Hovory o Já jsem – on line

Vážení přátelé,

od 31.10. 2020  a dalších přibližně 50 dní se každý večer ve 20.00 hod můžeme setkat na On line setkáních při čtení knihy Hovorů o Já jsem.

Učení  Hovory o Já jsem je legendou a nejvyšším poznáním o možnostech cíleného  používání našeho  vědomí a Toho co je za ním a co jej v Podstatě tvoří. Je to učení o Podstatě o Bohu a o Jeho přítomnosti v každém jednom z nás. Je to učení o našich přirozených možnostech a řádu lidského života. A v neposlední řadě, kromě mnoha jiného zde nejmenovaného, je učení o naší božské přirozenosti a držení Božského daru, který z neznalosti nepoužíváme nebo spíše používáme sami proti sobě.

Tato setkání jsou velkou příležitostí ke změně jeho používání, k proměně všeho našeho ,, nepořádku“ v životě každého z nás.

Jedná se o setkání na kterém probíhá čtení s výkladem, meditací a krátkými odpověďmi na dotazy. Zároveň zde poskytuji odpovědi z osobní zkušenosti na to proč se nám nedaří, jakým způsoben obracíme harmonickou energii proti sobě a v krátkosti i jaké pak neseme následky. Ale hlavně se zde mluví o tom co některá prohlášení znamenají, jak pronášením a prociťováním příkazových vět jsme schopni upravovat a harmonizovat svůj reálný svět a přivádět do svého života harmonii, lásku, jistotu, klid a hojnost tím nejjednodušším způsobem. Je zde popsána cesta k osvícení, k seberealizaci.

Setkání probíhají v aplikaci která jde otevřít jak v počítači, tak v mobilním zařízení.

www.zoom.us  po otevření jdete na tlačítko join and meeting, pak  zadáte ID: 5624 538 433   heslo je :2dLHt4

Vstupné je dobrovolné.

Děkuji předem za Vaši podporu Váš zájem. Velice si toho vážím.

S úctou Ananta Shuruthi – Jan

 

Informace o akci

p

Cena

Datum konání

14 prosince 2020 19:45 - 21:00

Místo konání

l

Přihláška na akci

Na zadaný email( případně tel.číslo) Vám zašlu potvrzení a případně bližší informace týkající se konání semináře, kurzu či výhradně mnou připravované akce z oblasti osobního rozvoje na kterou se právě přihlašujete. Případně jej použiji pro uskutečnění nezbytné korespondence při odpovědích a požadavcích kladených Vaší osobou. Vaše osobní údaje budu zpracovávat dle Zásad ochrany osobních údajů uveřejněných na těchto webových stránkách. Odesláním formuláře souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů
Pokud máte zájem dostávat další sdělení o aktivitách a novinkách mnou (Jan Rychlík) připravovaných akcích můžete si je zaškrtnout v dolním políčku.

Nadcházející akce

 1. Ohňový rituál Thai poosam Muruga yagya – rituál na dálku

  27 ledna 23:30 - 28 ledna 23:30
 2. Zasvěcení do III. stupně Reiki

  6 února 10:00 - 7 února 17:00
 3. Zasvěcení do Reiki I. – zážitkový kurz / Skříněřov

  3 dubna 10:00 - 4 dubna 17:00
 4. Škola osobní transformace Prima / Bratislava

  4 září 10:00 - 5 září 17:00
 5. Škola osobní transformace Prima / Praha

  25 září 10:00 - 26 září 17:00

Pin It on Pinterest

Share This