Načítám Akce

Karmické čtení provedené indickým Brahmánem

Do začátku akce zbývá

00

Dny

:

00

Hodiny

:

00

Minuty

:

00

Vteřiny

Popis akce

Karmické čtení provedené indickým Brahmánem

Záznam On line informační schůzky ze dne 8.1.23
Možnost A) – Hlavní ( generální) karmické čtení 

Zde přináším nevšední nabídku pro každého, kdo jen trochu věří, že jeho život nezačíná porodem a nekončí smrtí fyzického těla. Karmické čtení přináší pohled na proud života v tomto těle, skutečnostmi spjatými s našimi předchozími životy, a současným životem,  rodinou, zemí i národem do kterého vkročila naše duše. Přináší pohled plný pochopení a poznání co jsme na hluboké úrovni duše, která přebývá v tomto lidském  těle a po smrti putuje dál. Přináší smíření, klid a vnáší soulad poznání a kontinuity.

Toto karmické  čtení provádí jasnovidný brahmán Chellappa v Indii, který je k tomuto čtení  ,, jaksi předurčen“ a vyškolen. Brahmán je defacto zrozeným knězem do rodiny kněží( brahmánské rodiny), která své zkušenosti a poznání sdílí v rámci brahmánské komunity a poznání je dále předáváno z otce na syna. Brahmánské rodiny mají tisícileté tradice a jejich způsobilost, znalost v oblasti chápaní ducha je velmi, velmi vysoká. Jsou to  nesmírně cenění a vážení lidé v rámci indické komunity, kteří stále po tisíce let slouží člověku a vedou jej životem k bohu. Základní přístup je následování řádu života neboli dharmy.

Výstup  je text v angličtině, který popisuje Vaši základní energii, talenty a možnosti, které v životě máte. Odpovídá na otázky jaké výzvy a možnosti Vás očekávají v jednotlivých obdobích života, popisují dobrou karmu a negativní karmu. Karmické čtení nepředstavuje popis jež je omezující, ale vystihnutí toho co jste. Co cítíte jakoby zevnitř sama sebe ale je to nejasné a my tomu .. tedy sami sobě často díky tomu nevěříme. Karmické čtení člověka zakotvuje v sobě a dává mu jasnou vizi života, který je následkem našich minulých činů. Strach není na místě   …..jde o oslavu skutečnosti zjevené a popsané. Jde o kulminaci sebenalezení a lásky. Jde o nalezení své pevně, kosmicky dané předurčenosti tedy své dharmy. A mnoho jiného,  také přichází k člověku jaksi mezi slovy.

Cena je zvýhodněná  na 3500,- Kč (140,-  euro)  oproti běžné 5000,-Kč ( 200,- euro).

 

Možnost B) – Čtení pouze pro rok 2023

Pro ty z Vás kteří Hlavní (generální) karmické čtení již máte  z předchozích let a  chcete čtení pouze pro tento rok 2023 ( čtení je podstatně kratší) nabízí brahmáni letos slevu. Cena je pak 3500,- Kč  (140,-  euro). Ostatní podmínky jsou stejné.

 

K provedení karmického čtení je potřeba zaslat podobenku, jméno, příjmení datum narození, čas narození a místo narození a zaslat platbu.   Odpověď ve většině případů přichází do 10 dnů od zaslání přihlášky a podkladů.

Platbu 3500,- Kč proveďte, prosím, po vyplnění přihlášky obratem na číslo účtu 176920660/0300  majitel účtu Jan Rychlík (do poznámek uveď své jméno,  příjmení a heslo  Čtení.)

V případě platby ze Slovenska je platbu 140,-  euro  možno provést na účet FIO bank 2700492340/2010;   ( převod je zpoplatněn obvyklými poplatky pro mezibankovní styk na Slovensku, nejedná se o mezinárodní transakci )   IBAN: CZ9020100000002700492340    BIC kód/SWIFT:  FIOBCZPPXXX   Majiteľ účtu: Jan Rychlik  (do poznámek uveď své jméno,  příjmení a heslo  Čtení.)

Uzávěrka ,,akce“ pro Karmické čtení je 1.3.  2024 v 20.00 hod. 

Přihlášky je možno zaslat již nyní.

Těším se na posvátné dotčení vaší bytosti.

Informace o akci

p

Cena

Datum konání

1 března 8:00 - 3 března 20:00

Místo konání

l

Přihláška na akci

Na zadaný email( případně tel.číslo) Vám zašlu potvrzení a případně bližší informace týkající se konání semináře, kurzu či výhradně mnou připravované akce z oblasti osobního rozvoje na kterou se právě přihlašujete. Případně jej použiji pro uskutečnění nezbytné korespondence při odpovědích a požadavcích kladených Vaší osobou. Vaše osobní údaje budu zpracovávat dle Zásad ochrany osobních údajů uveřejněných na těchto webových stránkách. Odesláním formuláře souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů
Pokud máte zájem dostávat další sdělení o aktivitách a novinkách mnou (Jan Rychlík) připravovaných akcích můžete si je zaškrtnout v dolním políčku.

Pin It on Pinterest

Share This