Načítám Akce

Konstelace – zážitkové setkání / Plzeň

Do začátku akce zbývá

00

Dny

:

00

Hodiny

:

00

Minuty

:

00

Vteřiny

Popis akce

 • akce již proběhla.

Konstelace – zážitkové setkání / Plzeň

 

Během prázdnin se nám podařilo díky Vašemu zájmu a nadšení postavit několik  konstelací v Plzni a uskutečnit tak dvě setkání. Většina konstelací nebyla jednoduchých, ale  vnímal jsem hluboký smysl této práce v dané chvíli. A ze zpětných reakcí jsem pochopil, že Vám prožitek konstelace pomohl se zorientovat ve vašich pocitech, uvolnit potlačované emoce a také trochu pochopit otázku příčiny lidských příběhů. Ale konstelace nabízejí daleko více.

Na co lze postavit konstelace.

Konstelace lze postavit nejen na to co Vás zrovna trápí, což většinou jsou partnerské vztahy, vztahy s rodiči, příbuznými nebo dětmi. Ale také na vztahy na pracovišti, s bankou či sousedy. A také je možno postavit konstelace na vztah s penězi, prozkoumat který pracovník se hodí na určitou pozici, postavit firemní konstelace atd, atd.. Prostě konstelace nabízejí schopnost podívat se  z vnějšku na vše ve Vašem životě a vidět nejen co si o tom myslíte a víte, ale hlavně poznat skryté hybné síly v zákulisí ve Vašem podvědomí a nevědomí. A musím říci, že právě zde se skrývá náš ,,neúspěch“ v dané oblasti, navzdory veškerému našemu snažení. Konstelace jsou schopné totiž prozkoumat různé vztahy na různých úrovních našeho života a pomoci nalézt uvolňující postoje.  A v závěru konstelace naleznete pocit osvobození, klidu a lásky.  Proto mě napadlo, že by možná nebylo špatné v podobném setkání pokračovat. A tak pomocí konstelací trochu pomoci ozdravit všechny známé a jejich známé a  zatím i neznámé.

A tak si Vás dovoluji opět pozvat na konstelace ve Starém Plzenci.

Takže pokud Vám setkání pomohlo, nebo jej shledáváte zajímavé apod., tak se neváhejte přihlásit co nejdříve. Potřebujeme totiž min. 7 lidí a lépe ještě více a tak nám pomůže Vaše rychlá reakce. Určitě neváhejte pozvat všechny koho by tato práce mohla zajímat a pomoci mu.

Cena za setkání je 350,-Kč vstupné a 700,- Kč postavení konstelace.

Přeji krásný den a vše dobré

S úctou Jan Rychlik

Informace o akci

p

Cena

350Kč

Datum konání

14 září 2017 16:00 - 20:00

Místo konání

Raisova 860
Starý Plzenec,

l

Přihláška na akci

Na zadaný email( případně tel.číslo) Vám zašlu potvrzení a případně bližší informace týkající se konání semináře, kurzu či výhradně mnou připravované akce z oblasti osobního rozvoje na kterou se právě přihlašujete. Případně jej použiji pro uskutečnění nezbytné korespondence při odpovědích a požadavcích kladených Vaší osobou. Vaše osobní údaje budu zpracovávat dle Zásad ochrany osobních údajů uveřejněných na těchto webových stránkách. Odesláním formuláře souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů
Pokud máte zájem dostávat další sdělení o aktivitách a novinkách mnou (Jan Rychlík) připravovaných akcích můžete si je zaškrtnout v dolním políčku.

Nadcházející akce

 1. Meditace online

  17 prosince 20:00 - 21:15
 2. Večer léčivých slov a energií / Prachatice

  2 ledna 2019 18:00 - 20:30
 3. MEDITACE SVĚTLA / Bratislava

  1 února 2019 18:00 - 21:00
 4. Škola osobní transformace Prima / Praha

  2 února 2019 10:00 - 3 února 2019 17:00
 5. Rodinné konstelace ( dopoledne, odpoledne) v Bratislavě

  2 února 2019 10:00 - 19:00

Pin It on Pinterest

Share This