Načítám Akce

Meditace online

Do začátku akce zbývá

00

Dny

:

00

Hodiny

:

00

Minuty

:

00

Vteřiny

Popis akce

 • akce již proběhla.

Meditace online

Meditace, meditace, meditace

Meditace online je neustále živá ,,technika“ v které jsme vedeni k hlubšímu prožitku života a k léčeni bolesti a nedostatku. Jedná se o velice silnou a intenzivní harmonizující a iniciační meditaci pro duši, tělo i způsob života, který vedeme. V této meditaci zažijete příliv regenerační energie a uvolnění  z myšlenek a běžných denních starostí. Zároveň efekt, který vyvolává skupina, zesílí proudění energií ve vašem těle a vědomí a tak posílí i možnost rychlejší realizace vašich záměrů. Skupinová meditace dává meditaci nový rozměr. Je to naprosto jiný zážitek, než když člověk medituje sám.

Takže s radostí oznamuji, že v neděli  od 18 hod.  proběhne meditace za zdraví ( s ohledem na právě probíhající události ). Povedu vás od uvolnění, přes dech do jednobodového stavu vědomí, které se postupně propadne a rozpustí do světla. Takto prozářeni postupně projdete do života. Meditace potrvá přibližně  45 min – 1.15 hod ( s ohledem na naši schopnost se rychle propojit v aplikaci).

Místo konání: V uvedený čas ( max 15.min před začátkem) se připoj přes aplikaci  www.zoom.us , pokud jsi zde poprvé, pravděpodobně si jej budeš muset stáhnout a přihlásit se. Pak klikni na okénko Join and meeting  a otevře se ti okno ID . Zde vyplň následující číslo ID 994 106 2889.  Pak již jen potvrď připojení (join to meeeting) a pokud máš webovou kameru tak se navzájem uvidíme i uslyšíme. Nicméně na své stránce v  levém dolním rohu si vypni mikrofon, aby jsme se navzájem nerušili zpětným echem.  V úvodu  meditace si dáme 15 min prostoru na sdílení. Moc se těším.

Pro přihlášení budeš potřebovat vstupní  heslo. To ti zašlu následně po tom co obdržím vyplněnou přihlášku, zde na konci akce. 

Přibližný postup:

1.V uvedený čas si sedni na židli a nebo do meditační pozice, ale hlavně jde o to aby jsi měl/a rovná záda.
2. Asi 10 min zvolna a přirozeně dýchej a sleduj svůj dech jak při nádechu sestupuje energie ze 7. čakry po páteři dolů a při výdechu vystupuje po páteři z první čakry směrem nahoru.
x.
x.
x.
x. Případné příkazy, modlitby říkejte svému srdci, kde sídli Jiskra boží která se nazývá JÁ – Jednota. Říkejte je tichým hlasem, rozhodně ale ne agresivně.
x. Pak již jen vnímej, jak se vše realizuje a zhruba po 10 min můžeš pomalu s meditace odejít.
x. Vnímej a udrž si pocit, z meditace. Nenech se zviklat žádnými oslabujícími myšlenkami typu… to jsem zvědav/a zda to bude fungovat aj.. Tyto myšlenky automaticky vytváří oslabující pole, případně při dlouhodobém užívání se realizují v podobě tak jak jim věříš. V případě, že k tobě tyto myšlenky budou přicházet , kdykoliv je zpozoruješ směrem k nim řekni: BOŽE POŽEHNEJ TYTO MYŠLENKY.  A poděkuj.
x. závěr meditace

S úctou Jan – Ananta Shuruthi

Cena za  meditaci je 250 Kč  ( 10,-  Euro )

Platbu v ČR realizujte prosím na účet 1146951014 / 2700  UniCredit  Bank ( do poznámek uveďte své jméno a datum )

Platbu v SR  realizujte prosím na účet : FIO bank 2700492340/2010;   ( převod je zpoplatněn obvyklými poplatky pro mezibankovní styk na Slovensku, nejedná se o mezinárodní transakci )    IBAN: CZ9020100000002700492340      BIC kód/SWIFT:  FIOBCZPPXXX     Majiteľ účtu: Jan Rychlik

Podmínky a pravidla meditačního setkání:

1.V případě mimořádného zrušení meditace ze strany  Jan Rychlíka – mé osoby, Vám bude nabídnut náhradní termín nebo prodloužena účast na meditačním setkání. V případě Vaší neúčasti se meditační poplatek nevrací. Nicméně je možno se dopředu omluvit a tak si meditaci posunout na příští termín.

2.V případě, že by někdo během meditace jakýmkoliv  neopodstatněným způsobem zasahoval do probíhající meditace, má Jan Rychlík povinnost tohoto účastníka odpojit ze zoom místnosti bez náhrady vrácení vstupného.

3.Při přihlášení do Zoom místnosti aplikace je nutno se identifikovat svým jménem, aby bylo možno účastníka identifikovat.

Informace o akci

p

Cena

250Kč

Datum konání

10 června 2020 18:00 - 19:30

Místo konání

l

Přihláška na akci

Na zadaný email( případně tel.číslo) Vám zašlu potvrzení a případně bližší informace týkající se konání semináře, kurzu či výhradně mnou připravované akce z oblasti osobního rozvoje na kterou se právě přihlašujete. Případně jej použiji pro uskutečnění nezbytné korespondence při odpovědích a požadavcích kladených Vaší osobou. Vaše osobní údaje budu zpracovávat dle Zásad ochrany osobních údajů uveřejněných na těchto webových stránkách. Odesláním formuláře souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů
Pokud máte zájem dostávat další sdělení o aktivitách a novinkách mnou (Jan Rychlík) připravovaných akcích můžete si je zaškrtnout v dolním políčku.

Nadcházející akce

 1. Ohňový rituál Muruga yagya – rituál na dálku

  18 ledna 0:00 - 20 ledna 23:30
 2. Rodinné konstelace / Plzeň

  29 ledna 10:00 - 18:00
 3. Ohňový rituál za předky PITRU SHANTI yagya – rituál na dálku

  31 ledna 0:05 - 5 února 23:30
 4. Rodinné konstelace / Soběslav 19. 2.

  19 února 14:00 - 19:00
 5. Zasvěcení do Reiki I. / Skříněřov

  26 února 10:00 - 27 února 17:00

Pin It on Pinterest

Share This