Načítám Akce

Ohňový rituál SAPTAMUKHI VEERA HANUMAN yagnya- rituál na dálku

Do začátku akce zbývá

00

Dny

:

00

Hodiny

:

00

Minuty

:

00

Vteřiny

Popis akce

 • akce již proběhla.

Ohňový rituál SAPTAMUKHI VEERA HANUMAN yagnya- rituál na dálku

Saptamukhi Veera Hanuman yagnya pro odvahu, ochranu a splnění přání. 
Mantra  zpívá se 108x :
OM SAPTA MUKHI HANUMAN NAMAHA
OM SRI VEERA HANUMAN NAMAHA
OM RAMA BHAKTHA VISWAROOPA HANUMAN NAMAHA
Zvuková nahrávka mantry 108x
 
Instrukce k obřadu

Hanuman představuje archetyp energie, která nám může pomoci v těžkých dobách.  Hanuman je jedním z archetypů nesmírné moci.“ Hanuman je schopen dosáhnout nemožných věcí a projevuje se na různých místech, v různých podobách.

Sedm tváří, sedm projevení  Hanumana. 

Hanuman je symbolem úlevy. V posvátném textu Adharva Rahasya,  tvůrce bůh Brahma, vysvětluje zvláštní název této v sedmi podobách projevené energie. Majestátní podoba Hanumanu se sedmi tvářemi který ovládá různé zbraně ve svých čtrnácti rukách je považována za nejvyššího ochránce a odstraňování negativních energií i karmy.  Brahma také vysvětluje požehnání každého projevení Hanumana.

 • Tvář 1:  Vanara (Opice) – ničí nepřátele
 • Tvář 2:  Simha (Lev) – dává vitalitu a posiluje tělo
 • Tvář 3:  Sarparipu (Orel) – poskytuje úlevu od všech nemocí
 • Tvář 4:  Varaha (Kanec) – uděluje dobré potomstvo a vyživuje děti
 • Tvář 5:  Ashwa (kůň) – dává sílu přitažlivosti
 • Tvář 6:  Gho (kráva) – ničí všechna onemocnění a přináší spásu
 • Tvář 7:  Manushaih (Human) – ovládá škodlivé účinky planet a ničí zármutky a utrpení způsobené jástvím, přírodou a osudem

Archetyp energie ( božství )Hanuman, považovaný za nesmírně silný a mocný zdroj obrovské síly.   Jeho jména jako Sankat Mochan (překonávající utrpení) a Bhakthavatsala (ochránce oddaných) popisují jeho moc a schopnost chránit lidi a starat se o ně. Hanuman je také archetypem, který může pomoci přijímat pozitivní požehnání pro výuku kterou nám uděluje  v našem horoskopu  nekompromisní planeta Saturn. Tedy podporuje  disciplínu, pracovitost, vytrvalost, organizovanost  a rozvážné myšlení.

Saturn miluje a respektuje Hanumana natolik, že nemůže ublížit těm, kteří jsou pod jeho ochranou. Když vás Hanuman požehná, může oživit vašeho ducha a naplnit vás nepřekonatelnou odvahou a silou. Obzvláště pomáhá při překonávání utrpení způsobených Saturnovým dopadem. Existují pouze dva archetypy energií se schopností ovládat devět planet, zejména Saturn. Hanuman je jedním z nich.

Podle Ramayany, jedné ze starověkých eposů v Indii, Hanuman zachránil všech devět planet, včetně Saturna, ze spárů démonského krále Ravany. Saturn s vděčností slíbil Hanumanovi, že neublíží nikomu, kdo ho uctívá.

V tradiční astrologii je SATURN spojován s omezováním, zklamáním, zábranami, těžkými zkouškami. Saturn byl vždy považován za zlověstnou planetu. Jeho postavení ve znameních a sektorech (domech) horoskopu ukazuje, kde se člověk cítí omezován, prožívá zklamání, setkává se s překážkami a zažívá úzkost a strach. Tradiční astrologie spojuje planetu Saturn s karmou. Symbolizuje tak přísloví: co zaseješ, to sklidíš. Saturn v horoskopu představuje přísnou spravedlnost. Každý člověk má svobodnou volbu. Může se rozhodnout, zda chce žít v souladu se zákony, nebo se stavět proti nim. Saturn nás omezuje, ale zároveň nás i chrání. Učí nás disciplínou, tvrdou prací, vytrvalostí, plněním povinností a rozvážným myšlením vypořádat se s náročnými životními lekcemi.

Požehnání, jež přináší absolvování  této yagnya ( ohnivého rituálu ) 

Při posvátné ohnivém rituálu- yagnya konající brahmáni pomocí  manter, obětin a modliteb   je vyvolána, oslovena a požádána o požehnání každá ze sedmi tváří , projevení Saptamukhi Veera Hanumana. Toto Vám pak přináší následná požehnání a výhody, případně schopnosti.

 1. Požehnání pro bohatství a slávu.
 2. Rozpuštění škodlivých účinků planet. Mírní účinky dopadu karmy a rozpouští ji.
 3. Odstranění všech typů smutku a utrpení v denní životě
 4. Splnění a naplnění všech touhy
 5. Pomáhá nám provést věci, která jsou považovány za nemožné.
 6. Ničí negativitu, jež je mířena proti nám a černou magii.
 7. Odstraňuje účinky jedovatostí druhých , jež jsou míněny našim směrem.
 8. Odstraňuje strach z okradení a ohně
  Jak bude ohňový rituál probíhat?

Ceremonie bude probíhat  v 00.30 našeho času v níže uvedený den. V Indii se bude skupina Brahmánů modlit a postupně během cca 2-3 hod rituálu spalovat obětiny( byliny, kůry, vonné silice, květiny, ghí atd.)  v posvátném ceremoniálním ohni  a modlit se za všechny přihlášené. Na vás pak bude meditovat a modlit se k danému tématu. A předříkat s pozorností posvátnou mantru, která je zde uvedena případně  vám bude zaslána nebo jinak sdělena. Nicméně pokud to nezvládnete v daný čas, je možno provést toto následný den v příhodný čas.  

Rituál působí jako střednědobé zasvěcení do dané energie na dálku. Je možno ji znova vyvolávat a prohlubovat spojení s ní. Tím vyvolávat její  požehnání a prospěšné účinky do svého života.

Následně vám budou zaslány fotografie z ceremonie zvané Yagnya.

Jedná se o mimořádnou možnost a příležitost zažít sílu védské ceremonie, modlitby a tak povzbudit a vést svůj život do pocitu bohatství štěstí a klidu. Musím ještě podotknout, že cena je mimořádně příznivá a jedná se o kolektivní ceremonii. Tak tedy  neváhejte a přihlašte se.

Pro přihlášení budu potřebovat zaslat vaši podobenku, jméno, příjmení, čas a místo narození a zaslat platbu. 

Platbu  1100,-Kč, (40,- Euro) proveďte, prosím, po vyplnění přihlášky obratem na číslo účtu 176920660/0300  majitel účtu Jan Rychlík (do poznámek uveď své jméno,  příjmení a heslo YAGYA).

V případě platby ze Slovenska je cena 44,- Euro a platbu je možno provést na účet FIO bank 2700492340/2010;   ( převod je zpoplatněn obvyklými poplatky pro mezibankovní styk na Slovensku, nejedná se o mezinárodní transakci )   IBAN: CZ9020100000002700492340    BIC kód/SWIFT:  FIOBCZPPXXX   Majiteľ účtu: Jan Rychlik Do poznámek uveď své jméno,  příjmení a heslo aygnya.

Uzávěrka přihlášek je 29.5. 2020 v 17.00 hod. 

Informace o akci

p

Cena

1100Kč

Datum konání

31 května 0:30 - 1:30

Místo konání

l

Přihláška na akci

Na zadaný email( případně tel.číslo) Vám zašlu potvrzení a případně bližší informace týkající se konání semináře, kurzu či výhradně mnou připravované akce z oblasti osobního rozvoje na kterou se právě přihlašujete. Případně jej použiji pro uskutečnění nezbytné korespondence při odpovědích a požadavcích kladených Vaší osobou. Vaše osobní údaje budu zpracovávat dle Zásad ochrany osobních údajů uveřejněných na těchto webových stránkách. Odesláním formuláře souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů
Pokud máte zájem dostávat další sdělení o aktivitách a novinkách mnou (Jan Rychlík) připravovaných akcích můžete si je zaškrtnout v dolním políčku.

Nadcházející akce

 1. Hovory o Já jsem – on line

  30 listopadu 19:45 - 21:00
 2. Rodinné konstelace / České Budějovice

  9 prosince 17:00 - 20:30
 3. Škola osobní transformace Prima / Bratislava

  4 září 2021 10:00 - 5 září 2021 17:00
 4. Škola osobní transformace Prima / Praha

  25 září 2021 10:00 - 26 září 2021 17:00

Pin It on Pinterest

Share This