Načítám Akce

Ohňový rituál Thai poosam Muruga yagya 25.1. – rituál na dálku

Do začátku akce zbývá

00

Dny

:

00

Hodiny

:

00

Minuty

:

00

Vteřiny

Popis akce

  • akce již proběhla.

Ohňový rituál Thai poosam Muruga yagya 25.1. – rituál na dálku

Léčí nemoci a posiluje vitalitu pomáhá získávat majetek a podporuje vaše podnikání

Mantra pro obřad( zpívat, odříkat nebo recitovat 108x ) : Om saravanabava namaha ( Óm Saravánábavá namahá)  a následujte do hluboké meditace  

Příprava ze dne 2. 2. 2023 

Tato yagya představuje silný a hluboký védský rituál, který má oslovit, aktivovat a iniciovat tu kvalitu božství v nás i ve vesmíru, jež se projevuje tak velkoryse, že přemůže, transformuje, nepřátele i temnotu v nás.  Zaručuje  úspěch, vítězství, zdraví  a zajišťuje, aby každý vedl šťastný, spokojený a prosperující život. Yagya je tak silná, že ničí negativní síly, léčí nemoci posiluje tělo i ducha a odstraňuje škodlivé účinky planety Mars. Pomáhá vyřešit pozemské hmotné problémy ( obchod, nemovitosti, dluhy atd.) Automaticky následuje  obnovení vitality a živosti, zdraví a hojnost. Dále přináší pochopení síly univerzální mantry OM,  narůstá pozitivní energie ve všech oblastech života. Tento archetyp síly – božství Murugy jednoduše přeměňuje temnotu ve vědomí člověka a otevírá prostor pro světlo boží přítomnosti v nás. Zároveň působí jako strážce duchovního prostoru.

Dále podle védských zdrojů.

Oslavuje se v tamilském měsíci thai (leden – únor) v den úplňku a v den hvězdy Poosam. Tento festival je věnován archetypální energii označované jako božství  Muruga .

Lord Muruga je zvláštní, protože má jedinečnou kombinaci síly odvozené od jeho matky Parvati a obrovské znalosti získané od jeho otce lorda Šivy. Objevil se na Zemi v kombinaci všech sil a znalostí s cílem poskytnout mír a bezpečnost. Je vnímán jako  přítel, filozof, průvodce a ochránce a ničitel všech negativních , démonických energií. Na severu Indie je Murugan, nazývaný také Kartikeya, považován za staršího syna Šivy a Parvati, ale jeho oddaní na jihu věří, že je mladší syn, přičemž Ganesha je starší potomek Šivy a Parvati.

Význam lorda Murugy  Skanda Purana, náboženský text o životě Murugy, popisuje  legendu o narození Murugy a jeho činech. Příchod Murugy byl nezbytný pro záchranu vesmíru před zvěrstvy mocného démona, Surapadma, který získal mnoho požehnání a tím se  stal docela silným a začal utlačovat i bohy. Soucitný lord Šiva otevřel své třetí oko a z něj vyšlehl planoucí plamen. Božské síly. Ten  přenesl do posvátného rybníka Saravana Poigai, kde se plamen proměnil v šest jisker a vynořilo se z nich šest hezkých dětí. O těchto šest božských dětí se dobře postaralo šest andělů známých jako Karthigai Pengal (dívky), kteří byli zosobněním mocné hvězdy Krittiky ( Plejád). Když bohyně Párvati, manželka Šivy, objala šest dětí najednou tak se všechny spojili do jediné podoby se šesti hlavami. Božská dvojice Šiva a Párvati, která byla potěšena službou andělů, pojmenovala dítě jako Muruga  (nebo také Karthikeya)  Potom se Muruga vydal na své poslání zbavit vesmír zlých sil. Vyzbrojen mocným Velem (kopím), který mu věnovala  jeho matka Párvati, vedl Muruga armádu nebeských bytostí proti démonské armádě a bojoval proti Surapadmě, jeho stoupencům a jejich mocným silám. Drsná bitva skončila šestého dne, kdy lord Muruga komplexně porazil Surapadmu a jeho zlé síly a zbavil bohy a lid jeho represí. Ale milosrdný Muruga ve skutečnosti Surapadmu nezabil, ale pouze zničil zlo v něm a přijal trestaného démona za svého oddaného. V poslední fázi bitvy si Surapadma uvědomil, že jeho protivníkem nebyl nikdo jiný než nepřemožitelný Muruga, a začal se pomocí svých iluzorních sil měnit do různých podob. Ale nebyly k ničemu. Nakonec se z něj stal velký strom manga, který Muruga rozdělil na dvě části.Jako poslední pokus se démon ze dvou stromů přeměnil na páva a kohouta. Muruga nejenže okamžitě zkrotil, ale také projevil soucit tím, že přijal páva jako své vozidlo a přeměnil kohouta, který je symbolem ega. Ego je třeba podrobit, takže ho Pán zredukoval na znak, který drží na své vlajce.

Muruga v tamilštině označuje božství, hezkost, mladistvost, štěstí, vůni a sladkost. Pán je samotným projevem hezkosti, silné mladistvosti, mužnosti, vůně a bezkonkurenční srdnatosti a sídla štěstí. Jeden by byl obdařen věčnou mladistvostí, jen když nezestárne. Lidské bytosti se rodí na této Zemi, procházejí různými fázemi, jako je dětství, dospívání, dospělost a stáří, a nakonec se setkaly s nevyhnutelnou smrtí. Znovu se rodí v tomto světě, ne nutně ve stejné formě jako v jejich předchozích zrozeních. Tento proces pokračuje nekonečně. Murugan naproti tomu nemá ani začátek, ani konec; Není narozen ani mrtvý. Věk ho nevysuší.

Funkce šesti tváří .  Jako Shadanan má Murugan šest hlav, z nichž každá jedna představuje pět smyslů a mysl. Šest hlav mu také pomáhá sledovat ve všech směrech, aby mohl bojovat s problémy přicházejícími z libovolného směru. Jako bůh války se šesti tvářemi učí Murugan své oddané bojovat po celý život se šesti  negativními tendencemi – démony, pokušeními, jež se objevují v člověku a v lidech kolem nás. A to s  chamtivostí, sexualitou, hněvem, vášní, egem a žárlivostí.

Každý obličej lorda Murugy má určité posvátné funkce.

  • Jeden obličej vrhá paprsky světla a odstraňuje temnotu obklopující svět.
  • Jeden obličej pro laskavý pohled, který láskyplně žehná oddanému.
  • Jedna tvář dohlíží na oběti Brahmanů, kteří je vykonávají, aniž by se odchýlili od přísných védských tradic.
  • Další obličej je Ten, který se podobá úplňku, který rozjasní všechny čtvrtiny světa, rozsvítí mozky mudrců a umožní jim hledat skrytou Pravdu.
  • Jedna tvář se zuřivým srdcem sleduje nepřátele, aby je zničila.
  • A poslední se láskyplně usmívá na Jeho mladou choť.

 

Muruga mantra

Om Sharavana-bhavaya Namaha

Gyaanashaktidhara skanda valliikalyaana sundara

Devasenaa manah kaanta kaartikeya namostute

Om subrahmanyaaya namah

Jak bude ohňový rituál probíhat?

Ceremonie bude probíhat  cca 00.05 našeho času v níže uvedený den. V Indii se bude skupina Brahmánů modlit a postupně během cca 2-3 hod rituálu spalovat obětiny( byliny, kůry, vonné silice, květiny, ghí atd.)  v posvátném ceremoniálním ohni  a modlit se za všechny přihlášené. Na vás pak bude meditovat a modlit se k danému tématu. A předříkat s pozorností posvátnou mantru, která je zde uvedena, případně  vám bude zaslána nebo jinak sdělena. Nicméně pokud to nezvládnete v daný čas, je možno provést toto následný den v příhodný čas.  

Rituál působí jako střednědobé zasvěcení do dané energie na dálku. Je možno ji znova vyvolávat a prohlubovat spojení s ní. Tím vyvolávat její  požehnání a prospěšné účinky do svého života.

Následně vám budou zaslány fotografie z ceremonie zvané Yagya přes aplikaci WhatsApp, kde je vytvořena skupina. Jsou zde sdíleny instrukce, podpůrné informace a sdílení účastníků, naše zážitky.

Jedná se o mimořádnou možnost a příležitost zažít sílu védské ceremonie, modlitby a tak povzbudit a vést svůj život do pocitu bohatství štěstí a klidu. Musím ještě podotknout, že cena je mimořádně příznivá a jedná se o kolektivní ceremonii. Těším se na Vaši přítomnost a zážitky.

Pro přihlášení budu potřebovat zaslat vaši podobenku, jméno, příjmení, datum narození a zaslat platbu. 

Platbu  1100,-Kč, (46,- Euro) proveďte, prosím, po vyplnění přihlášky obratem na číslo účtu 176920660/0300  majitel účtu Jan Rychlík (do poznámek uveď své jméno,  příjmení a muruga).

V případě platby ze Slovenska je cena 46,- Euro a platbu je možno provést na účet FIO bank 2700492340/2010;   ( převod je zpoplatněn obvyklými poplatky pro mezibankovní styk na Slovensku, nejedná se o mezinárodní transakci )   IBAN: CZ9020100000002700492340    BIC kód/SWIFT:  FIOBCZPPXXX   Majiteľ účtu: Jan Rychlik  Do poznámek uveď své jméno,  příjmení a muruga.

Uzávěrka přihlášek je 22.1. 2024 v 17.00 hod. 

Informace o akci

p

Cena

1100Kč

Datum konání

25 ledna 23:30 - 26 ledna 12:00

Místo konání

l

Přihláška na akci

Na zadaný email( případně tel.číslo) Vám zašlu potvrzení a případně bližší informace týkající se konání semináře, kurzu či výhradně mnou připravované akce z oblasti osobního rozvoje na kterou se právě přihlašujete. Případně jej použiji pro uskutečnění nezbytné korespondence při odpovědích a požadavcích kladených Vaší osobou. Vaše osobní údaje budu zpracovávat dle Zásad ochrany osobních údajů uveřejněných na těchto webových stránkách. Odesláním formuláře souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů
Pokud máte zájem dostávat další sdělení o aktivitách a novinkách mnou (Jan Rychlík) připravovaných akcích můžete si je zaškrtnout v dolním políčku.

Pin It on Pinterest

Share This