Načítám Akce

Osvobození od tyranie mysli / centrum Kalimeta

Do začátku akce zbývá

00

Dny

:

00

Hodiny

:

00

Minuty

:

00

Vteřiny

Popis akce

Osvobození od tyranie mysli / centrum Kalimeta

Přihlášky nejpozději do 30.9. 2019. Děkuji za pochopení.

  Jsme bytosti čisté a vznešené, ale oddělené, proto nedokážeme vnímat celistvě. Stále jen myslíme. Jsme odtrženi od života. Jsme uvězněni v mysli, ale mysl říká, že jsme svobodni. Je to hluboká lež. Všichni máme svůj příběh, který stále žijeme. Příběh je minulost. Naše vize je budoucnost. Přítomnost se topí v prožívání minulosti a v očekávání budoucnosti. Vše se odehrává v mysli. A tak jsme polapeni, uvězněni v konceptech mysli.

Popis semináře

Mysl je nástroj, ale kdo jej pak vede? Vede mysl tebe, nebo ty ji? Pokud mysl vedeš ty, jsi Tvůrcem. Tvůrcem, jenž je schopen tvořit vesmír. Pokud ona tebe, jsi oběť. Oběť, která doufá a má naději. Co jsi? Jsi Tvůrce nebo oběť? Jsi v síle lásky, nebo jsi nemocen představou o sobě? Očekáváš nebo dáváš?

Vztahy, zdraví, rodičovství, zaměstnání, peníze, úspěch, spiritualita – to vše je s životem propojeno. Zkusme tedy ŽIVOTU porozumět v tom dobrém a krásném, ve všem, co nabízí… prostě v tom, co představuje. V tom, jak jej chápeme. Otázkou je, jak jej chápeme. Jak získat zdraví, kvalitní vztahy a radost? Pokusme se pochopit, jaké jsou limity našich představ a naše schopnosti je uskutečňovat, a jakou úlohu v tom všem hraje to větší, co nazýváme Život / Vesmír či Bůh.

Co nás čeká? Skrze osobní i skupinové konstelace a konstelační cvičení se budeme učit Naslouchání. Léčit se, meditovat, konstelovat. Stanete se Tvůrcem vlastních snů. Objevíte a rozpustíte překážky podvědomých sil. Ocitnete se v jiných stavech vědomí, budeme vnímat co je Život, Bůh a objevovat v tom všem sami sebe. Budete tančit mezi hvězdami (Hvězdnými esencemi) a budete vnímat. Půjdete do Pravdy a ta vás pomůže vyléčit.

Co vám mohu nabídnout? To nejlepší, na co jsem zatím přišel a kam jsem došel. Nezdá se mi to složité. A taky není. Jen to chce pozornost a hlavně pevný a silný záměr. Záměr, který rozpouští naše nevědomé zdi.  Jak zní?

Já jsem.

Přijď, zažiješ a pochopíš.

Jan Rychlík – Ananta Shuruthi
Mentor a kouč osobního rozvoje, Reiki mistr, učitel Jednoty a průvodce konstelací a meditací. V roce  2007 založil a je také učitelem ŠKOLY OSOBNÍ TRANSFORMACE u nás a na Slovensku. Postupně vyvinul a uvedl ve známost metodu Aktivní konstelace©, Energetické konstelace – Léčení Přítomností© a Energetické přenosy©. Konstelace k intenzivnímu vnitřnímu posunu, uzdravení, iniciaci, vhledům a pro porozumění. Je autorem energetického systému práce s  kolektivním podvědomím Hvězdné esence©. Pracuje s energií hvězd, záměrů a života.
Organizační informace k semináři

Kurz je konán v unikátní kruhové stavbě hotelu a hudební restaurace KALIMETA – centrum vzdělávání a relaxace. V úžasném akusticky vytlumeném prostoru Vás čeká mnoho hodin maximální relaxace a také mnoho praktických zkušeností, které si vyzkoušíte. Objednávejte tedy zavčas kurz včetně ubytování a stravování, které je pro Vás připravováno s pokorou a láskou ze zdravých a kvalitních surovin.

Cena kurzu: 6 900 Kč  (3900 kurz + 3000 ubytování se stravou)

Přihlášky nejpozději do 30.9. 2019. Přihláška je platná po zaplacení zálohy. 

Záloha: zálohu 3 000 Kč uhraďte, prosím, po vyplnění přihlášky do 3 dnů na číslo účtu 176920660/0300  majitel účtu Jan Rychlík (do poznámek uveď své jméno,  příjmení a heslo Kalimeta). Zbytek platby 3900,- Kč bude placena na místě 11.10.2019.

V případě platby ze Slovenska je cena zálohy stanovena na 120,- Euro a platbu je možno provést na účet FIO bank 2700492340/2010;   ( převod je zpoplatněn obvyklými poplatky pro mezibankovní styk na Slovensku, nejedná se o mezinárodní transakci )   IBAN: CZ9020100000002700492340    BIC kód/SWIFT:  FIOBCZPPXXX   Majiteľ účtu: Jan Rychlik

V ceně je zahrnuto ubytování a stravování (plná veganská penze včetně celodenního pitného režimu).

​Akci také můžete sdílet  a najít skrze https://www.kalimeta.cz/jan-rychlik

Podmínky pořádání  kurzu a storno podmínky: Kurz se bude konat pokud se do 30.9. 2019 závazně přihlásí minimálně 20 účastníků. V případě, že tento limit nebude naplněn, veškeré zálohy budou vráceny. Po 30.9. je v případě zrušení účasti z vaší strany storno poplatek 50% zálohy. V případě zrušení účasti  po 8.10. ( včetně ) činí storno poplatek 100%.  V případě zrušení ze strany lektora či  centra Kalimety bude vrácena 100% záloha.

Informace o akci

p

Cena

3900Kč

Datum konání

11 října 17:00 - 13 října 17:00

Místo konání

Kurosklepy 96
Kurosklepy, Vysočina

l

Přihláška na akci

Na zadaný email( případně tel.číslo) Vám zašlu potvrzení a případně bližší informace týkající se konání semináře, kurzu či výhradně mnou připravované akce z oblasti osobního rozvoje na kterou se právě přihlašujete. Případně jej použiji pro uskutečnění nezbytné korespondence při odpovědích a požadavcích kladených Vaší osobou. Vaše osobní údaje budu zpracovávat dle Zásad ochrany osobních údajů uveřejněných na těchto webových stránkách. Odesláním formuláře souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů
Pokud máte zájem dostávat další sdělení o aktivitách a novinkách mnou (Jan Rychlík) připravovaných akcích můžete si je zaškrtnout v dolním políčku.

Pin It on Pinterest

Share This