Načítám Akce

Přítomnost / Plzeň

Do začátku akce zbývá

00

Dny

:

00

Hodiny

:

00

Minuty

:

00

Vteřiny

Popis akce

 • akce již proběhla.

Přítomnost / Plzeň

Energie, která Ti pomůže dosáhnout tvých přání.
 Přítomnost se děje. Nic neznámého.. ale těžko udržitelné. A nebo to neznáte? Co to vůbec znamená.. někdo říká, že to je zažívání okamžiku za okamžikem.. ale jak to udělat ?.. Tolik myšlenek, žijeme v minulosti.. v budoucnosti. Tolik starostí. Jsme zasaženi mimovolními obrazy z knížek, filmů, z vyprávění přátel a mnoha jiných zdrojů. Neustále přebýváme v obrazech a filmech své mysli. Která nás tak intenzivně zasahuje a pohlcuje, že se nemůžeme ani pořádně nadechnout.

Ale jak se dostat a jak se udržet mimo mysl ?

A jak ten stav vůbec vypadá a co to bude znamenat pro náš život?

Co to znamená žít v přítomnosti a jaké o tom máme představy?

A potřebujeme to vůbec? Není to nějaký modní trend našeho komfortního společenství?

Zde na tomto setkání o tom budeme mluvit a v závěru se do stavu bez myšlenek propadneme.

Tento jedinečný zážitek, který může trvat i několik dní, prohlubuje vnitřní pochopení toho, co se právě odehrává a díky tomu nám dává možnost nahlédnout a nalézt to správné řešení,  osobní sílu, uzdravit se a nebo se doslova propadnout  do ticha.

Zároveň se přímým prožitkem dozvídáme co to Přítomnost je.  Mnoho spirituálních hledačů   jezdí  za tímto požehnáním do vzdálených zemí a hledá učitele, který by jim podobnou zkušenost předal a nechal zažít. Zkušenost  a zažívání tohoto stavu je definováno  jako spirituální či duchovní růst.  Dostáváním se do stavu přítomnosti v běžném životě nám dává možnost prodchnout duchem poznání  náš  život a nalézt Přítomnost  zde  a v našem srdci. Nebo jinak, zbavit se zakleslého, stereotypního a destruktivního myšlení a náhledu na život.

Zároveň se dostavují  změny a pozitivní důsledky, které často nazýváme zázraky. Toužíte po uzdravení,  partnerovi, nápadech  a kreativitě? Toužíte po vyřešení svých problémů? Toužíte po  tichu, lásce a hluboké meditaci? Neslibuji vám, že toto setkání vyřeší váš život, ale můžu vám slíbit, že jste schopni sami  nalézt nový kreativní přístup  ve všech oblastech svého života. Vše držíte ve svých rukou. A  stav Přítomnosti vám pomůže najít cestu domů. Vy jste tvůrci svého života.
Program je otevřen pro každého kdo nemá strach poznat sám sebe a podstatu tohoto světa – lásku.

Náplň večera je vzájemné sdílení a předávání osobních zkušeností a uvedení do stavu Přítomnosti.

Přihlášky předem  telefonicky nebo SMS  na  608076301 !!! 

Setkání se uskuteční  v případě min. 5  přihlášených v DEN PŘED SETKÁNÍM. 

Místo konání: Plzeň, Domažlická 1141/172A, 318 00 Plzeň

Příspěvek 400,-Kč

 

Informace o akci

p

Cena

400Kč

Datum konání

10 února 17:30 - 19:30

Místo konání

Domažlická 1141/172A
Plzeň, Česká republika

l

Přihláška na akci

Na zadaný email( případně tel.číslo) Vám zašlu potvrzení a případně bližší informace týkající se konání semináře, kurzu či výhradně mnou připravované akce z oblasti osobního rozvoje na kterou se právě přihlašujete. Případně jej použiji pro uskutečnění nezbytné korespondence při odpovědích a požadavcích kladených Vaší osobou. Vaše osobní údaje budu zpracovávat dle Zásad ochrany osobních údajů uveřejněných na těchto webových stránkách. Odesláním formuláře souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů
Pokud máte zájem dostávat další sdělení o aktivitách a novinkách mnou (Jan Rychlík) připravovaných akcích můžete si je zaškrtnout v dolním políčku.

Nadcházející akce

 1. Meditace online

  20 května 20:00 - 21:15
 2. MEDITACE SVĚTLA / Bratislava

  24 května 18:00 - 20:00
 3. Rodinné konstelace ( dopoledne, odpoledne) v Bratislavě

  25 května 10:00 - 19:00
 4. Rodinné konstelace / Plzeň

  31 května 16:00 - 20:00
 5. Škola osobní transformace Prima / Praha

  7 září 10:00 - 8 září 17:00

Pin It on Pinterest

Share This