Načítám Akce

Reiki 2. stupeň / 29.4. Skříněřov

Do začátku akce zbývá

00

Dny

:

00

Hodiny

:

00

Minuty

:

00

Vteřiny

Popis akce

Reiki 2. stupeň / 29.4. Skříněřov

Zvu všechny, kdo jsou zasvěceni do základního 1. stupně  reiki. Jedná se o jednodenní kurz v kterém projdete  jedním zasvěcením a budou Vám předány symboly skrze jejichž použití získá život doslova ,,magický“ rozměr. Po absolvování kurzu se budete schopni pohybovat v léčení mimo čas, zesilovat energii léčení a harmonizace reiki a měnit mentální přesvědčení. Budete umět předávat reiki na dálku a mnoha cílům najednou. Prostě pohádka. Dozvíte a naučíte se určitě mnohem víc.

Místo konání : Skříněřov 21, Zbytiny. Okr. Prachatice

Čaj, voda příp. káva k   bude k dispozici. S sebou přezůvky, svačinu na celý den, pohodlné oblečení.

Těším se zvláštní zážitek zasvěcení s Vámi.

S úctou  JAN

Informace o akci

p

Cena

4000Kč

Datum konání

29 dubna 10:00 - 18:00

Místo konání

Zbytiny, 38441 Česká republika

l

Přihláška na akci

Na zadaný email( případně tel.číslo) Vám zašlu potvrzení a případně bližší informace týkající se konání semináře, kurzu či výhradně mnou připravované akce z oblasti osobního rozvoje na kterou se právě přihlašujete. Případně jej použiji pro uskutečnění nezbytné korespondence při odpovědích a požadavcích kladených Vaší osobou. Vaše osobní údaje budu zpracovávat dle Zásad ochrany osobních údajů uveřejněných na těchto webových stránkách. Odesláním formuláře souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů
Pokud máte zájem dostávat další sdělení o aktivitách a novinkách mnou (Jan Rychlík) připravovaných akcích můžete si je zaškrtnout v dolním políčku.

Pin It on Pinterest

Share This