Načítám Akce

1. Restart – vnitřní dítě / Plzeň

Do začátku akce zbývá

00

Dny

:

00

Hodiny

:

00

Minuty

:

00

Vteřiny

Popis akce

 • akce již proběhla.

1. Restart – vnitřní dítě / Plzeň

Pozor, pozor … nikomu to neříkejte!

Tentokrát jsem pro Vás připravil 5-ti dílný program pod názvem RESTART.  Při kterém vás chci seznámit s  léčivou regresí nazývanou v Indii Samskara shudhi ( léčení minulosti) která Vám  dává možnost  uzdravit se v jakékoliv oblasti  života.  Že ji neznáte?  Nevadí. Stačí, když se potkáme.

V tomto prvním setkání se budeme  soustředit na vztahy,  které pocházejí z vašeho početí, prenatálu, zrození a dětství a postupně vytvořili Vaše vnitřní dítě. O tom jste už určitě hodně slyšeli. Všechno co jste zažili od početí až do osmi let vytvořilo naši vnitřní náladu.. osobnost, kterou nazýváme  vnitřní dítě. Toto často velice negativně a emočně reaguje na situace, které třeba zažíváme nyní, nebo i jakémkoliv pozdějším věku. Výsledkem jsou pak reakce, kterým sami ani nerozumíme a které doslova demolují náš osobní život, ale musíme je učinit. Všechny ty vnitřní bolesti, strachy, nářky, vzpoury a rezignace, pocity oběti a zmaru a mnohé jiné jsou řečí, kterou se vyjadřuje naše vnitřní bolavé dítě. A to nechce nic jiného, než naše pochopení, přijetí a výsledkem je láska a klid.

Tuto skupinovou regresi zvládne  každý, kdo má upřímný zájem se uzdravit, vidí částečně svůj problém a nerezignoval sám nad sebou.  A dovoluji si tvrdit, že i ti co rezignovali a vzdali to sami se sebou se mohou touto cestou uzdravit a nalézt svůj klid . Navíc i když je prováděna ve skupině, přesto Vaše problémy zůstanou jen Vašim tajemstvím.

Co nás čeká? Celkem asi čtyři hodiny ležení s hlubokým vnitřním prožitkem a  Boží Přítomnosti v  léčivé podobě. Výsledek těchto vnitřních aktivit je neuvěřitelný. Osvobozují člověka od podmíněnosti a tedy i od bolesti a jejich následků.  Po těchto čtyřech  hodinách se prostě budete cítit  lehčí o ,,100 kg“ a naplněni světlem.

Další setkání proběhnou :

2. RESTART – 9.2.  –  VLR ( Velká léčivá regrese ) – dětství, dospívání, rodiče
3. RESTART –  15.3. –  VLR –  partnerství
4. RESTART – 6.4.  –  VLR –  smrt, božství
5. RESTART –    –  VLR – vesmír, hvězdy, bůh

DOPORUČUJI  se zúčastnit všech setkání. Nejen, že se uvolníte v  mnoha ohledech a získáte hlubší vnímání a poznání sami sebe, ale také vnesete do svého života  pochopení, smíření  a klid. A to je dnes opravdu velká  výhra.
Co vzít s sebou? Své problémy, kterých se chcete zbavit, karimatku, deku, polštářek a šátek přes oči. Pohodlné oblečení k ležení a  pití.

Těším se na setkání s Vámi.

S úctou a vděčností     Jan Rychlík – Ananta Shuruthi

Místo konání: Plzeň , Havlíčkova 15, Studio SaM, s.r.o.

Počet míst omezen  na 12.      Vstupné na místě : 900,- Kč

 

Informace o akci

p

Cena

900Kč

Datum konání

12 ledna 2020 10:00 - 15:00

Místo konání

Studio SaM, Havlíčkova 761/15
Plzeň, Česká republika

l

Přihláška na akci

Na zadaný email( případně tel.číslo) Vám zašlu potvrzení a případně bližší informace týkající se konání semináře, kurzu či výhradně mnou připravované akce z oblasti osobního rozvoje na kterou se právě přihlašujete. Případně jej použiji pro uskutečnění nezbytné korespondence při odpovědích a požadavcích kladených Vaší osobou. Vaše osobní údaje budu zpracovávat dle Zásad ochrany osobních údajů uveřejněných na těchto webových stránkách. Odesláním formuláře souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů
Pokud máte zájem dostávat další sdělení o aktivitách a novinkách mnou (Jan Rychlík) připravovaných akcích můžete si je zaškrtnout v dolním políčku.

Nadcházející akce

 1. Rodinné konstelace 8.12. / Plzeň

  8 prosince 17:00 - 21:00
 2. Rodinné konstelace 13.12. v 17.00 / České Budějovice

  13 prosince 17:00 - 20:30
 3. Škola osobní transformace Prima 2024 / Bratislava

  6 ledna 2024 10:00 - 24 března 2024 17:00
 4. Rodinné konstelace 12.1. / Praha

  12 ledna 2024 17:00 - 21:00
 5. Zasvěcení do Reiki I. / Skříněřov 20.- 21. 1. 2024

  20 ledna 2024 10:00 - 21 ledna 2024 17:00

Pin It on Pinterest

Share This