Načítám Akce

Rodinné konstelace ( dopoledne, odpoledne) v Bratislavě

Do začátku akce zbývá

00

Dny

:

00

Hodiny

:

00

Minuty

:

00

Vteřiny

Popis akce

Rodinné konstelace ( dopoledne, odpoledne) v Bratislavě

Zažili jste už rodinné konstelace? Pokud ano, tak víte, že je to naprosto fascinující zážitek. Kdokoliv z vás je schopen přenést v konstelaci energii ( pocity) svého životního zážitku  na druhého člověka a on na vás. A tyto vnitřní pocity a obrazy jsou schopni jej rozpohybovat A  vy jste schopni zažívat naprosto jiné vztahy a pocity. A taky můžeme skrze tyto pohyby sami sebe uzdravit, poznat a pochopit náš život a životy druhých.Postupně skrze pochopení odpustit, vidět děje v našem životě jako příběhy někoho jiného a postupně je opustit. Můžeme nalézt skutečný smysl všeho a objevit a poznat jak funguje řád. Řád o kterém mluví všechny starobylé texty, ale kterému tak málo lidí rozumí a ještě méně z nás jej dovede ctít a žít. A přitom poznání tohoto řádu je cestou k lásce, vnitřní pohodě  tedy k bohatství zdraví a lidských vztahů. Konstelace dovedou skutečně měnit život.

Můžete si mj. postavit konstelaci a tedy pochopit,  proč se vám nedaří v partnerství, proč nevyděláváte víc, proč si nevěříte, jste nemocní, neuzdravujete se. Proč vás rodiče neposlouchají a proč se cítíte odcizení a slabí. Proč vám nefunguje účetní, nebo podnik, nebo vztahy na pracovišti. Proč si musíte dobíjet baterky a brát prášky a zda jsou účinné. A v té nejvyšší úrovni dotazů a nepochopení,  proč vám bůh neodpovídá, jak fungují modlitby? A VŮBEC, JAK TO VŠECHNO TADY FUNGUJE.

Prostě zážitek konstelací je  top mezi zážitky. To, co zde  uvidíte, vás začne rozvíjet a měnit. Poznání života se vám doslova nabízí. Tak si jej přijďte vzít.

Bližší informace naleznete v části konstelace.

Přihlášky prosím předem na +421 904 557 561  Anna Vašková.

Místo konání:  Bratislava, Devínská Nová ves, Kosatcová 24, Čaroin

Čas konání: dopoledne 10 – 14 hod , odpoledne 15.30 – 19 hod   –  je možno se přihlásit i na půl den, nicméně doporučuji celý den.

Vstupné na celý den je 30,- €, půl den 20,- €,   postavení konstelace 30,- €,  předplacená konstelace 60,- €.

Podmínky a  pravidla konstelačního setkání: Během setkání postavíme nejméně šest konstelací. V naléhavém případě je možno si konstelaci předplatit. Max. počet předplacených konstelací jsou tři za den. Všechny další konstelace budou vytaženy losem.

 

Informace o akci

p

Cena

20€

Datum konání

5 října 10:00 - 19:00

Místo konání

Kosatcová 24
Devínska Nová Ves,

l

Přihláška na akci

Na zadaný email( případně tel.číslo) Vám zašlu potvrzení a případně bližší informace týkající se konání semináře, kurzu či výhradně mnou připravované akce z oblasti osobního rozvoje na kterou se právě přihlašujete. Případně jej použiji pro uskutečnění nezbytné korespondence při odpovědích a požadavcích kladených Vaší osobou. Vaše osobní údaje budu zpracovávat dle Zásad ochrany osobních údajů uveřejněných na těchto webových stránkách. Odesláním formuláře souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů
Pokud máte zájem dostávat další sdělení o aktivitách a novinkách mnou (Jan Rychlík) připravovaných akcích můžete si je zaškrtnout v dolním políčku.

Nadcházející akce

 1. Rodinné konstelace / Plzeň

  21 září 10:00 - 19:00
 2. Reiki 2. stupeň / Plzeň

  22 září 10:00 - 18:00
 3. Rodinné konstelace ( dopoledne, odpoledne) v Bratislavě

  5 října 10:00 - 19:00
 4. Osvobození od tyranie mysli / centrum Kalimeta

  11 října 17:00 - 13 října 17:00
 5. Škola osobní transformace Prima / Praha

  30 listopadu 10:00 - 1 prosince 17:00

Pin It on Pinterest

Share This