Načítám Akce

Rodinné konstelace 13. 6. v 17.00 / České Budějovice

Do začátku akce zbývá

00

Dny

:

00

Hodiny

:

00

Minuty

:

00

Vteřiny

Popis akce

  • akce již proběhla.

Rodinné konstelace 13. 6. v 17.00 / České Budějovice

Místo konání : České Budějovice, Obchod Slunce v Měsíci, Kněžská 82/15 ( v podloubí vedle magistrátu )

Dám Vám otázku: REZIGNOVALI JSTE JIŽ NA SITUACI V KTERÉ ŽIJETE? Já doufám, že ne. A i když se nedaří a my skutečně nevíme, kde je příčina našeho strádání. Je potřeba jít dál. Ale jak?

Mám pro vás jednu skvělou možnost, jak pochopit a nalézt řešení. A to jsou konstelace. Zažili jste už rodinné konstelace? Pokud ano, tak víte, že je to naprosto fascinující, osvědčená a bezpečná terapeutická metoda, která je schopna léčit a uzdravovat naše vztahy a osobní i kolektivní neúspěch, neporozumění a bolest.  Všechny odpovědi máme v sobě. Stačí si jen postavit konstelaci poznat a pochopit náš život a nalézt funkční řešení.

Co konstelace uzdravuje? Naprosto vše. Třeba,  proč se  nedaří v partnerství, proč nevyděláváte víc, proč si nevěříte, jste nemocní, neuzdravujete se. Proč vás rodiče, partner, děti neposlouchají a proč se cítíte odcizení a slabí. Proč vám nefunguje účetní nebo podnik nebo vztahy na pracovišti. Proč si musíte dobíjet baterky a brát prášky a zda jsou účinné.  A v té nejvyšší úrovni dotazů a nepochopení, proč vám Bůh neodpovídá, jak fungují modlitby? A vůbec, JAK TO VŠECHNO TADY FUNGUJE.

Mé konstelační setkání už dávno neřeší jen rodinné a zdravotní problémy. Tato setkání jsou silným iniciačním zážitkem a odpovídají na mnoho vnitřních otázek, které bloudí v naší mysli. Konstelační setkání probíhají v novém formátu, který znázorňuje a dává zažít účastníkům různé druhy sebe rozvojových technik a učení. Například můžete zde zažít Iniciační konstelace, Experimentální konstelace, byznys konstelace, Konstelace poznej svého Boha, Konstelace Přítomnosti, Aktivní konstelace a případně působení energie vědomí neboli Já jsem a mnoho jiného. Pro pochopitelnost působení těchto jemně hmotných sil vše znázorňuji skrze konstelační techniku.

 To, co zde  uvidíte, vás začne rozvíjet a měnit. Poznání života se vám doslova nabízí. Tak si jej přijďte vzít.

Přihlášky prosím předem  přes kontaktní formulář.

Místo konání: České Budějovice, Obchod Slunce v Měsíci, Kněžská 82/15 ( v podloubí vedle magistrátu )

Bližší informace naleznete v části konstelace.

Cena :

Vstupné na tyto půldenní konstelace je 400,- Kč,  Ti kteří si nestaví konstelaci platí pouze vstupné.

Pokud si budete stavět vlastní konstelaci ( při větším zájmu vybírána losem)  počítejte tedy 400,- + postavení konstelace 800,-Kč  celkem 1200,-Kč.

Pro přednostní postavení konstelace platí  tedy 400,- + předplacená konstelace 1500,-Kč celkem 1900,-Kč.   

 

Podmínky a  pravidla konstelačního setkání: Během setkání postavíme nejméně tři konstelace. V naléhavém případě je možno si konstelaci předplatit. Max. počet předplacených konstelací jsou dvě za půldenní setkání. Všechny další konstelace budou vytaženy losem.

 

Informace o akci

p

Cena

400Kč

Datum konání

13 června 17:00 - 20:30

Místo konání

Kněžská 82/15
České Budějovice,

l

Přihláška na akci

Na zadaný email( případně tel.číslo) Vám zašlu potvrzení a případně bližší informace týkající se konání semináře, kurzu či výhradně mnou připravované akce z oblasti osobního rozvoje na kterou se právě přihlašujete. Případně jej použiji pro uskutečnění nezbytné korespondence při odpovědích a požadavcích kladených Vaší osobou. Vaše osobní údaje budu zpracovávat dle Zásad ochrany osobních údajů uveřejněných na těchto webových stránkách. Odesláním formuláře souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů
Pokud máte zájem dostávat další sdělení o aktivitách a novinkách mnou (Jan Rychlík) připravovaných akcích můžete si je zaškrtnout v dolním políčku.

Pin It on Pinterest

Share This