Načítám Akce

Rozpravy s meditací o JÁ JSEM

Do začátku akce zbývá

00

Dny

:

00

Hodiny

:

00

Minuty

:

00

Vteřiny

Popis akce

Rozpravy s meditací o JÁ JSEM

JÁ JSEM je jádrem naší bytosti.

A my žijeme v pomýlení, že jsme tělem a vším co přináší.

Vše ostatní je výbava našeho těla.

Myšlenky, emoce, pocity schopnosti, smysli, talenty…

Já se dívá, jako tichý pozorovatel,

nepromlouvá, ví, zná.

Ale my jsme zmatený, očekáváme vedení.

Kdo je  Já, chceme pochopit,

kdo že to chce vše pochopit a uchopit?

Snad ten kdo chce být větší, než ten největší?

Ano, objevuješ ego, pomatené, vysněné, úskočné osobnosti,

kvanta a triliony osobností v ulicích  své duše,

Křičí, naříkají, naparují se silou, kterou z  Já čerpají.

Já Tichý pozorovatel, pravda

Sat Chit Ananda

 

I přesto, že stovky moudrých učitelů nám sdělují,  skrze své fascinující životy a zkušenosti, v nichž prohlédli skrze tento závoj iluze, že nejsme tělem, myšlenkami, představami ani emocemi. Stejně stále tvrdošíjně žijeme své životy s egoistickým důrazem na svou osobu, prožitky a svou oddělenou identitu. Pachtíme se za myšlenkami a obrazy s kterými se složitě ztotožňujeme, aby jsme je vzápětí složitě opouštěli. A přitom vše je na dosah přímo v nás. Láska, síla, inteligence, tvořívá schopnost.. to vše je k dispozici. Vše připraveno  a stále používáno. Stačí malá změna vnímání a ocitneme se v ráji. Tento svět, tento život je příběhem o tomto vnímání JÁ JSEM , já jsem. Co z toho si člověče vybereš?

Setkání probíhá on line a je přístupné každému, kdo se přihlásí přes níže uvedený přihlašovací formulář. Následně obdržíte přihlašovací heslo na www. zoom.us . Potřebujete chytrý telefon nebo počítač a internetové připojení.  Příspěvek je dobrovolný. Poznání vychází z knihy Hovory o Já jsem ( na požádání k zaslání) .

Program setkání se skládá z přivítání, sdílení, rozmluvy, čtení  a uvedení do meditace.  Délka on- line setkání je 45 – 60 min, dále by měla následovat individuální meditace.

Setkání probíhá vždy v pondělí, čtvrtek.  Příspěvek je dobrovolný. Děkuji předem.

Těším se na setkání s Vámi.

Jan Rychlík – Ananta Shuruthi

Informace o akci

p

Cena

Datum konání

4 října 20:00 - 21:00

Místo konání

l

Přihláška na akci

Na zadaný email( případně tel.číslo) Vám zašlu potvrzení a případně bližší informace týkající se konání semináře, kurzu či výhradně mnou připravované akce z oblasti osobního rozvoje na kterou se právě přihlašujete. Případně jej použiji pro uskutečnění nezbytné korespondence při odpovědích a požadavcích kladených Vaší osobou. Vaše osobní údaje budu zpracovávat dle Zásad ochrany osobních údajů uveřejněných na těchto webových stránkách. Odesláním formuláře souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů
Pokud máte zájem dostávat další sdělení o aktivitách a novinkách mnou (Jan Rychlík) připravovaných akcích můžete si je zaškrtnout v dolním políčku.

Pin It on Pinterest

Share This