Načítám Akce

Saturn Jayanthi yagya za štěstí – ohňový rituál na dálku

Do začátku akce zbývá

00

Dny

:

00

Hodiny

:

00

Minuty

:

00

Vteřiny

Popis akce

 • akce již proběhla.

Saturn Jayanthi yagya za štěstí – ohňový rituál na dálku

SHANI YAGNA (SATURN )

 On line příprava ze dne 29.5. 2022  ve 20.00 hod ( v závěru přípravy si  nejsem jist počtem zazpívaných manter- musel jsem administrovat přenos. Raději se řiď vlastním počítáním. Děkuji za pochopení.)

Mantra 108x : om saneeshwaraya namaha, Om sayaa puthraya namaha

Saturn Jayanthi 2022 je příznivá chvíle pro oslavu planetární síly Saturnu. Síla Saturnu, coby planety nekompromisního strážce karmy, výchovy a výuky řádu, která je v tomto hlavním čase Králem planet,  po 30 ti letech přechází do svého vlastního znamení – Vodnáře. Saturn je ve védské astrologii označován jako archetyp spravedlnosti, který odměňuje nebo trestá lidi na základě jejich karmy. Provádění ceremonií věnovaných Saturnovi v době jeho narozenin je zaměřeno na to, aby uklidnilo karmické síly v našem životě a jejich dopad nebyl tak drasticky silný,  snížilo se nepříznivé trápení a získalo jeho pozitivní požehnání pro finanční stabilitu, dobré zdraví, odstranění dluhů a pomohlo vám dosáhnout vašich životních cílů.

Spojení se Saturnem, které se říká planeta kariéry, může zlepšit vaše dovednosti v organizaci času,  zvýšit vytrvalost  a  úsilí o pokrok v životě. Pomoci k lepšímu postavení v práci díky tomu, že si budete vědomi svých povinnosti a splníte je s lehkostí. Zároveň spojení se Saturnem léčí chronická onemocnění a snižuje utrpení. Podporuje prodloužení života, ochraňuje vás v  právním sporu nebo jej vede k vítězství. Ochrání vás od nehod a nebezpečí. Zároveň  Saturn představuje  jakéhosi přísného strážce karmických  sil každého jednotlivce a yagya uskutečněna pro spojení a usmíření energií Saturnu vedou k zmírnění dopadu následků.

Shani je jednou z devíti primárních nebeských bytostí  Védské astrologii. Shani je ztělesněn na planetě Saturn. Shani je Pánem soboty. On je Tamas v přírodě a představuje učení, silnou vůli uspět, nekompromisnost, kariéra a dlouhověkost. Původ slova pochází z následujícího: Shanaye Kramati Sa: tj. Ten, kdo se pohybuje pomalu. Saturnovi trvá asi 29 let, než se otočí kolem Slunce, takže se pohybuje pomalu ve srovnání s jinými planetami, což je název sanskrtu. Shani je ve skutečnosti demi-bůh a je synem Surya  boha slunce a jeho manželky Chhaya. Říká se, že když úplně poprvé otevřel oči jako dítě, slunce zapadlo do zatmění, což jasně naznačuje dopad Shani na astrologické horoskop.

Výhody jež získáváte:

 • Změní všechny špatné účinky špatně umístěných planet ve vašem horoskopu.
 • Rozpouští a uvolňuje karmu.
 • Ochrání vás před působením zlých ,,duší“ a myšlenek a usnadní vám život.
 • Poskytuje požehnání a výhody ze všech Grahů.
 • Snižuje negativní dopady planet.
 • Udržuje zdraví a bohatství, pozitivní náladu, veselí, jednoduchost a celkovou prosperitu.
 • zlepšuje rodinné a jiné vztahy a uklidňuje prostředí

 

Navagrahas představují jakousi planetární paměť – zakotvení předchozích skutků a myšlenek v energetickém poli planetárních sil,  jež se vybíjí a objevují v následných zrození každého jednotlivce.  Toto nazýváme karmou – následkem. Díky tomuto pochopení se pak zrodila  věda jménem „Astrologie“, která tradičně platí od starověku. Všechny teorie a předpovědi astrologie vycházejí z pozic planety v konkrétním domě, ve kterém sídlí. K dispozici je 12 domů a každý z nich představuje určitý aspekt v životě člověka. V závislosti na jejich umístění v planetárním systému je považováno jejich působení za prospěšné nebo neprospěšné pro jednotlivce. Pokud je pozice planet příznivá, pak existuje všestranný pokrok a štěstí. Pokud to však nepříznivě spočívá, vytvářejí disharmonii a úzkost.

S planetami se ve védské astrologii  zachází jako s božstvy a mají specifické síly, povahu a charakteristické vlastnosti podle toho, co nabízejí. Mohou být dobré, mohou být špatné, v závislosti na osobním horoskopu, který je odrazem předchozích skutků. Lidé se modlí k Navagrahas, aby získali hodně štěstí v životě.  Yagya je prostředkem k překonání neštěstí jež je následkem nesprávného umístění planet, v této ceremonii konkrétně  Saturnu.  Může to být způsobeno poruchou ( doshy ) v horoskopu nebo karmami z minulého života nebo předků.

Navagrahové představují a jsou:

 1. Surya– Slunce – bohatství, prosperita, povolání, kariéra, odvaha, profese
 2. Chandra– Měsíc – úspěch, mysl, emoce, pocity, sláva, vitalita
 3. Mangala– Mars – komunikaci, inteligenci, paměť, vzdělání, sílu a vitalitu
 4. Budha– Merkur – řeč, inteligence, paměť, vzdělání, schopnost utvářet myšlenky
 5. Brhaspati– Jupiter – vzdělání, znalosti, bohatství, veškeré pohodlí, logika, poklady, charita
 6. Shukra– Venuše – hojnost peněz, pohyb, znalosti, umění, hudba, dlouhý život, štěstí
 7. Shani – Saturn – nekompromisního strážce karmy, výchovy a výuky řádu
 8. Rahu– Vzestupný lunární uzel – tajemství, připoutanost, zlo, krutost, považuje slunce a měsíc za nepřítele, chová se občas jako Saturn.
 9. Ketu– sestupný lunární uzel – planeta duchovna a prosycení bohem ( mokša), znalost sebe sama, dává prosperitu, všechny druhy bohatství, štěstí, luxus, ztráta chuti k jídlu, dobré zdraví, bohatství, někdy se chová jako Mars, méně zlověstně než Rahu, svoboda od cyklu narození a znovuzrození

Poz. Rahu (symbolizuje vzestupný uzel – Dračí hlava) způsobuje nehody a neočekávané události. Ketu (symbolizuje sestupný uzel – Dračí ocas) jsou ukazateli  karmy v minulém životě a přináší sklizeň plodů  minulé karmy Účinky Rahu a Ketu jsou nevysvětlitelně spojeny s rozhodnutími a činy, které jste podnikli v předchozím zrození. Jinými slovy, váš účet z minulého života byl přenesen dál.  Dopad těchto dvou sil se také nazývá karmický efekt.

 

Co je Karma a jak hraje důležitou roli v životě člověka? Karma  představuje etický přírodní zákon příčiny a následku, čin vykonaný se záměrem nebo vědomým motivem a odpovídající následek tohoto činu, postihující zpětně aktéra samotného. Zjednodušeně řečeno  egoistické jednání způsobuje utrpení, zatímco nesobecké jednání přináší štěstí. Karma neznamená  „osud”, ale může být přeložena jako „čin” nebo „příčina a následek”. Duchovní porozumění příčině a následku, kde myšlení a jednání jednotlivce mají vliv na budoucnost jednotlivce. Dobré myšlení  a dobré skutky přispívají k dobré karmě a to přivádí jednotlivce k úplnému znovuzrození, zatímco špatné myšlení a špatné skutky vedou ke špatné karmě jejímž důsledkem je pomstychtivá znovuzrození. Také to znamená, že vliv současného života, ovlivňuje budoucnost člověka v současném životě a také povahu a kvalitu budoucího života. Uctíváním všech devíti planetárních sil( planet ), konkrétně Slunce, Měsíc, Mars, Merkur, Jupiter, Venuše, Saturn, Rahu a Ketu získáváte jejich požehnání pro úspěšné dokončení skutků.

 Jak bude ohňový rituál probíhat?

Ceremonie bude probíhat  v 00.30 našeho času v níže uvedený den. V Indii se bude skupina Brahmánů modlit a postupně během cca 2-3 hod rituálu spalovat obětiny( byliny, kůry, vonné silice, květiny, ghí atd.)  v posvátném ceremoniálním ohni  a modlit se za všechny přihlášené. Na vás pak bude meditovat a modlit se k danému tématu. A předříkat s pozorností posvátnou mantru, která je zde uvedena, případně  vám bude zaslána nebo jinak sdělena. Nicméně pokud to nezvládnete v daný čas, je možno provést toto následný den v příhodný čas.  

Rituál působí jako střednědobé zasvěcení do dané energie na dálku. Je možno ji znova vyvolávat a prohlubovat spojení s ní. Tím vyvolávat její  požehnání a prospěšné účinky do svého života.

Následně vám budou zaslány fotografie z ceremonie zvané Yagnya přes aplikaci WhatsApp, kde je vytvořena skupina. Jsou zde sdíleny instrukce, podpůrné informace a sdílení účastníků, naše zážitky.

Jedná se o mimořádnou možnost a příležitost zažít sílu védské ceremonie, modlitby a tak povzbudit a vést svůj život do pocitu bohatství štěstí a klidu. Musím ještě podotknout, že cena je mimořádně příznivá a jedná se o kolektivní ceremonii. Tak tedy  neváhejte a přihlaste se.

Pro přihlášení budu potřebovat zaslat vaši podobenku, jméno, příjmení, čas a místo narození a zaslat platbu. 

Platbu  1100,-Kč proveďte, prosím, po vyplnění přihlášky obratem na číslo účtu 176920660/0300  majitel účtu Jan Rychlík (do poznámek uveď své jméno,  příjmení a heslo YAGYA).

V případě platby ze Slovenska je cena 44,- Euro a platbu je možno provést na účet FIO bank 2700492340/2010;   ( převod je zpoplatněn obvyklými poplatky pro mezibankovní styk na Slovensku, nejedná se o mezinárodní transakci )   IBAN: CZ9020100000002700492340    BIC kód/SWIFT:  FIOBCZPPXXX   Majiteľ účtu: Jan Rychlik Do poznámek uveď své jméno,  příjmení a heslo aygnya.

Uzávěrka přihlášek je 27. 5. 2022 v 17.00 hod. 

Informace o akci

p

Cena

1100Kč

Datum konání

30 května 0:30 - 31 května 21:00

Místo konání

l

Přihláška na akci

Na zadaný email( případně tel.číslo) Vám zašlu potvrzení a případně bližší informace týkající se konání semináře, kurzu či výhradně mnou připravované akce z oblasti osobního rozvoje na kterou se právě přihlašujete. Případně jej použiji pro uskutečnění nezbytné korespondence při odpovědích a požadavcích kladených Vaší osobou. Vaše osobní údaje budu zpracovávat dle Zásad ochrany osobních údajů uveřejněných na těchto webových stránkách. Odesláním formuláře souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů
Pokud máte zájem dostávat další sdělení o aktivitách a novinkách mnou (Jan Rychlík) připravovaných akcích můžete si je zaškrtnout v dolním políčku.

Pin It on Pinterest

Share This