Načítám Akce

Škola osobní transformace Prima 9/2024 (Praha, České Budějovice, Plzeň, Ostrava)

Do začátku akce zbývá

00

Dny

:

00

Hodiny

:

00

Minuty

:

00

Vteřiny

Popis akce

Škola osobní transformace Prima 9/2024 (Praha, České Budějovice, Plzeň, Ostrava)

 ŠKOLA OSOBNÍ TRANSFORMACE

 (Škola spirituální inteligence)

 17. ročník 2024

(  Praha, České Budějovice, Plzeň, Ostrava a možná je kdekoliv, kde se sejde 10 zájemců )

 Základní stupeň – Prima  17 let existence  a více jak  400 zúčastněných 

Dobrý den všem zájemcům  o Školu osobní transformace v Čechách. Sedm dvoudenních setkání  se  uskuteční ve chvíli, kdy se přihlásí min. 10 uchazečů.

  Zahájení školy předpokládám v 9 / 2024.   

 Min. počet 10ti účastníků je již naplněn.  Maximální pak  14 osob.  Závazné přihlášky zašlete již nyní. 

ŠOT vznikla na základě požadavku skupiny  lidí porozumět zákonitostem, které ovlivňují naše životy a potřebě začít svůj život měnit v prožitek štěstí a lásky.

Program ŠOT je rozdělen do sedmi okruhů. Tato témata v podstatě vystihují smysl lidské existence. Hledání odpovědí  na to,  jak dosáhnout zdraví, spokojených vztahů,  jak využit  osobních talentů a síly k realizaci hojnosti a bohatství. Jak rozvinout lásku a komunikaci, schopnost plynutí a  naslouchání intuici.  Jak pracovat a chápat mysl, myšlenky a vize a na konec,  jak spolupracovat s tím, co  nás přesahuje ( životem, Bohem). Tedy najít odpověď na to,  co je  smyslem  naší existence. Výcvik  nabízí komplexní náhled a řešení všech,  lidských otázek a vztahů, jak v oblasti materiální hojnosti, tak i lásky a cesty k přítomnosti, tedy v oblasti spirituální.

Jedinečnost výcviku nalézám v tom, že každé téma projdete konstelačně. Bude Vám postavena konstelace a stejně tak dalším devíti lidem a vy uvidíte a hlavně zažijete, jak  konkrétní téma žijí i ostatní. Každý v daném tématu (téma setkání) jsme více méně nějak ,,ne mocní“. A vy uvidíte a objevíte nejen svoji vlastní ne moc ale i  ne moc druhých. A nejen to, zažijete poznání a zážitek jak se uzdravit, uzdravení samotné a nakonec energii vrcholového stavu, stavu kde je ticho, mír a flow s celistvostí  všeho. Neboli zažijete iniciaci toho co málo kdo žije.

Základní pracovní metoda je založena na kombinaci RODINNÉ KONSTELACE a ENERGETICKÉ  INICIACE.   Osobní události a osobní role  v nich  jsou  řešeny konstelační technikou.  Energetická iniciace slouží k  postupnému uvolnění se z  osobních dramat a předsudků a k nalezení vyšší Pravdy. Konstelace slouží k zobrazení ,,nevědomé“ pravdy daného tématu  a v kontrastu vůči  Iniciovaným vyšším stavům nacházíme skutečný výklad toho, co se v životě jednotlivce právě děje.  Konstelační obrazy tak dávají nejvyšší možný pohled na stav, v němž  se nacházíme a zároveň nabízí, uskutečňují  a ověřují cestu řešení. Dále jsou na seminářích používány jednoduché  účinné metody a techniky a nauky (autoregrese, metoda Dovoluji si, meditační techniky, metoda růstu, Vipassana, Učení o Já jsem ).

Po celých sedm dvoudenních víkendových setkání budeme pracovat a sdílet své prožitky v uzavřeném a bezpečném kolektivu max. 14 účastníků. Energetický potenciál skupiny mnohonásobně urychluje proces uvědomění jednotlivce a rozšiřuje tak osobní i kolektivní vědomí.

ŠOT  nenabízí dohady, proroctví ani všemocnou techniku. Ale osobní uzdravující vhled do událostí v životě v bezpečném  prostoru uzavřené skupiny.  Nabízí pochopení, zážitek z uzdravení a věky prověřené poznání. Cílem ŠOT je návrat k osobní síle a nalezení klidu, míru a lásky ve všech oblastech života.

TERMÍNY A NÁPLŇ SEMINÁŘŮ ŠOT 

 TERMÍNY A NÁPLŇ   ŠOT 2023/24  ( dvoudenní víkendové setkání 1x měsíčně )

1.Tělo – Vše, co se týká zdraví.                            Konstelace zdraví – tělo – země.  Metoda DOVOLUJI SI. Schopnost uvědomění, sebereflexe.  Autentické Já. Fyzické a jemnohmotná těla.  Co je energie a její vnímání.  Osobní  přesvědčení a jejich vliv na život, jejich změna  a  následky. Utrpení. 9 úrovní vědomí a jejich dopad na naši osobnost.

2.Vztahy – Vše, co se týká našich vztahů.                Konstelace původní rodina. Definování vztahů. Vzdálení předci a jejich vliv na náš život, otec,  matka, širší rodina, sestry a bratři, mé místo. ŘÁD A ÚCTA.  .    

3.Síla – Vše, co se týká tvé síly.           Konstelace síly. Peníze. Schopnost přijímat a dávat, sebeocenění, pocit MÁM. Motivace. Práce s negativními pocity a s emočním tělem. Mysl. Meditace vesmírné hojnosti (Fala dikša).  Vizualizace a programování  fyzické hojnosti.    

4.LáskaVše, co se týká  lásky.               Konstelace univerzální (Božské) a lidské lásky. PARTNERSTVÍ. Podstata lásky a její vznik, odkud proudí. Stav  ,,Já jsem“, naslouchání, pozornost, energetické tělo, stav přítomnosti. Ego, strach, bolest, čas.    

5. Vyjádření se – Vše, co se týká komunikace a pocitů.                Konstelace Přítomnosti. Metoda naslouchání.   Druhy pocitů a práce s nimi. Formy iluze, radost a bytí, způsoby úniku z lásky, nevědomí, odmítání, odpor, hledání, sebereflexe a práce s vyšším Já – s vyšší realitou. Učení Já jsem.    

6.Mysl a její tvůrčí síla –  Vše, co se týká mysli.                Konstelace osobní drama. Vědomí  ,,Já“.  Konstelace Mysl. Sútry o poznání mysli. Metody jejího uklidnění.  Krása ticha, vipassana. Meditace SMRTI. Práce z vyšší podstaty. Modelování života, pravda a její dopad.  

7.To, co je vždy větší – Bůh – Vše, co se týká vyššího poznání.           Konstelace na Vztah z vyšším ,,Já“ s Bohem a jeho vliv na běžný život. Život  v Přítomnosti, individuální a partnerská duchovní cesta,  pomíjivost, soucit, odevzdání se a rozhodnutí, pokora. Konstelace POZNEJ SVÉHO BOHA.

Místo a čas konání všech  sedmi setkání bude nejbližší místo dle většiny zájemců ( Praha nebo České Budějovice,  Skříněřov případně i jiná.)  od 10 hod v sobotu do 18 a v neděli do 17 hod.

Platební podmínky : Celková cena za všech 7 dvoudenních seminářů ŠOT je  29.400,-Kč při platbě do 30.6. 2024, nebo 32.900,-Kč  při pozdější platbě, nebo rozdělené platbě . Platbu je možno provést převodem na účet 176920660/0300 nebo předat při osobním setkání . Platbu je možno rozložit také do tří splátek ( 3x 10970,-Kč ) .  Ale je možno platit lekce i jednotlivě  tedy 4700,-Kč při závazku uhradit celé kurzovné.  Přičemž první nejpozději zaplacena platba do 30.6 . 2024 a další na prvním setkání( platí se vždy 1 lekce dopředu).  Zároveň je možno se domluvit i jinak. Po uhrazení školného bude Vaše přihláška potvrzena. Přihlášky budou řazeny dle zaplacení školného. Počet míst je omezen na 14 účastníků. V případě vaší nepřítomnosti se školné nevrací. V případě nepřítomnosti lektora je vypsán po domluvě náhradní termín.

Bonus: Pro účastníky ŠOT  je   20% sleva  na  kurzy, Reiki 1.stupeň,    Zasvěcení do Hvězdných esencí 09  a  do energie Božské zdraví .

Informace o akci

p

Cena

4700Kč

Datum konání

1 září 2024 10:00 - 10 března 2025 17:00

Místo konání

l

Přihláška na akci

Na zadaný email( případně tel.číslo) Vám zašlu potvrzení a případně bližší informace týkající se konání semináře, kurzu či výhradně mnou připravované akce z oblasti osobního rozvoje na kterou se právě přihlašujete. Případně jej použiji pro uskutečnění nezbytné korespondence při odpovědích a požadavcích kladených Vaší osobou. Vaše osobní údaje budu zpracovávat dle Zásad ochrany osobních údajů uveřejněných na těchto webových stránkách. Odesláním formuláře souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů
Pokud máte zájem dostávat další sdělení o aktivitách a novinkách mnou (Jan Rychlík) připravovaných akcích můžete si je zaškrtnout v dolním políčku.

Nadcházející akce

 1. Rodinné konstelace 8.12. / Plzeň

  8 prosince 17:00 - 21:00
 2. Rodinné konstelace 13.12. v 17.00 / České Budějovice

  13 prosince 17:00 - 20:30
 3. Škola osobní transformace Prima 2024 / Bratislava

  6 ledna 2024 10:00 - 24 března 2024 17:00
 4. Rodinné konstelace 12.1. / Praha

  12 ledna 2024 17:00 - 21:00
 5. Zasvěcení do Reiki I. / Skříněřov 20.- 21. 1. 2024

  20 ledna 2024 10:00 - 21 ledna 2024 17:00

Pin It on Pinterest

Share This