Načítám Akce

Škola osobní transformace Prima (České Budějovice, Praha, Plzeň)

Do začátku akce zbývá

00

Dny

:

00

Hodiny

:

00

Minuty

:

00

Vteřiny

Popis akce

Škola osobní transformace Prima (České Budějovice, Praha, Plzeň)

 ŠKOLA OSOBNÍ TRANSFORMACE

 (Škola spirituální inteligence)

 16. ročník 2022 (  Dle dostupnosti účastníků  Plzeň – Skříněřov )

 Základní stupeň – Prima  16 let existence  a více jak  400 zúčastněných – Praha a Bratislava.

Dobrý den všem zájemcům  o Školu osobní transformace v Čechách. Sedm dvoudenních setkání  se  uskuteční ve chvíli, kdy se přihlásí min. 10 uchazečů.

Poslední 4 místa volná.  Zahájení školy předpokládám je  9/ 2022.   

  Min. počet účastníků je 10. Maximální pak  14 osob.  Závazné přihlášky zašlete již nyní.pně výuky. Vznikla na základě požadavku skupiny  lidí porozumět zákonitostem, které ovlivňují  naše životy  a za pomocí  těchto zákonitostí a znalosti začít svůj často neuspokojivý život měnit  v prožitek  štěstí  a lásky.

Program ŠOT je rozdělen do sedmi okruhů. Tato témata v podstatě vystihují smysl lidské existence. Hledání odpovědí  na to,  jak dosáhnout zdraví, spokojených vztahů,  jak využit  osobních talentů a síly k realizaci hojnosti a bohatství. Jak rozvinout lásku a komunikaci, schopnost plynutí a  naslouchání intuici.  Jak pracovat a chápat mysl, myšlenky a vize a na konec,  jak spolupracovat s tím, co  nás přesahuje ( životem, Bohem). Tedy najít odpověď na to,  co je  smyslem  naší existence. Výcvik  nabízí komplexní řešení všech,  lidských otázek a vztahů, jak v oblasti materiální hojnosti, tak i lásky a cesty k přítomnosti, tedy v oblasti spirituální.

Základní pracovní metoda je založena na kombinaci RODINNÉ KONSTELACE a ENERGETICKÉ  INICIACE. Problém  se subjektivním rozumovým výkladem osobních  události a osobní role  v nich  je  vyřešen technikou Rodinných konstelací.  Energetická iniciace slouží k  postupnému uvolnění se z  osobních dramat a předsudků a nalezení Pravdy. K iniciaci používáme energie    Přítomnosti a jiných vysokých energií. Osobní problémy jsou stavěny ( konstelačně) v kontrast vůči těmto vysokým energetickým tokům a zde nacházíme skutečný výklad toho, co se v životě jednotlivce právě děje.  Konstelační obrazy tak dávají nejvyšší možný pohled na stav, v němž  se nacházíme a zároveň nabízí, uskutečňují  a ověřují cestu řešení. Dále jsou na seminářích používány jednoduché  účinné metody a techniky a nauky (autoregrese, metoda Dovoluji si, meditační techniky, metoda růstu, Vipassana, Učení o Já jsem ).

Po celý rok budeme pracovat a sdílet své prožitky v uzavřeném a bezpečném kolektivu max. 14 účastníků. Energetický potenciál skupiny mnohonásobně urychluje proces uvědomění jednotlivce a rozšiřuje tak osobní i kolektivní vědomí.

ŠOT  NENABÍZÍ ŽÁDNÉ DOHADY, DOMNĚNKY NEBO VŠEMOCNOU TECHNIKU, ALE INDIVIDUÁLNÍ PRÁCI V BEZPEČNÉM PROSTŘEDÍ UZAVŘENÉ SKUPINY PŘIZPŮSOBENOU KAŽDÉMU JEDNOTLIVCI. NABÍZÍ POCHOPENÍ, ZÁŽITEK A POZNÁNÍ. Cíl výcviku ŠOT je realizovat  TRVALÝ STAV VNITŘNÍHO ŠTĚSTÍ.

Na společnou cestu s vámi se s úctou  těší   Jan Rychlík – Ananta Shuruthi

   TERMÍNY A NÁPLŇ SEMINÁŘŮ   ŠOT 2022

  1.Tělo – Vše, co se týká zdraví.                              

Konstelace zdraví – tělo – země.  Metoda DOVOLUJI SI. Schopnost uvědomění, sebereflexe, autoregrese a práce s ní. Autentické Já. Fyzické a jemnohmotná těla.  Co je energie a její vnímání.  Osobní  přesvědčení a jejich vliv na život, jejich změna  a  následky. Utrpení. Úrovně vědomí a jejich dopad na naši osobnost.

    2.Vztahy – Vše, co se týká našich vztahů.                 

Konstelace původní rodina. Definování vztahů. Vzdálení předci a jejich vliv na náš život, otec,  matka, širší rodina,  sestry a bratři, mé místo. ŘÁD A ÚCTA.  Konstelace POZNEJ SVÉHO BOHA.  

  3.Síla – Vše, co se týká tvé síly.            

Konstelace síly. Peníze. Schopnost přijímat a dávat, sebeocenění, pocit MÁM. Motivace. Práce s negativními pocity a s emočním tělem. Mysl. Meditace vesmírné hojnosti(Fala dikša).  Vizualizace a programování  fyzické hojnosti.  

  4.LáskaVše, co se týká  lásky.                              

Konstelace univerzální (Božské) a lidské lásky. PARTNERSTVÍ. Podstata lásky a její vznik, odkud proudí. Stav  ,,Já jsem“, naslouchání, pozornost, energetické tělo, stav přítomnosti. Ego, strach, bolest, čas.  

 5. Vyjádření se – Vše, co se týká komunikace a pocitů.       

Konstelace Přítomnosti. Metoda naslouchání.   Druhy pocitů a práce s nimi. Formy iluze, radost a bytí, způsoby úniku z lásky, nevědomí, odmítání, odpor, hledání, sebereflexe a práce s vyšším Já – s vyšší realitou. Učení Já jsem.  

  6.Mysl a její tvůrčí síla –  Vše, co se týká mysli.                  

  Konstelace osobní drama. Vědomí  ,,Já“.  Konstelace Mysl. Sútry o poznání mysli. Metody jejího uklidnění.  Krása ticha, vipassana. Meditace SMRTI. Práce z vyšší podstaty. Modelování života, pravda a její dopad.

  7.To, co je vždy větší – Bůh – Vše, co se týká vyššího poznání.   

Konstelace na Vztah z vyšším ,,Já“ s Bohem a jeho vliv na běžný život. Život  v Přítomnosti, individuální a partnerská duchovní cesta,  pomíjivost, soucit, odevzdání se a rozhodnutí, pokora.

Místo a čas konání všech setkání Praha  od 10 hod v sobotu do 18 a v neděli do 17 hod.

Platební podmínky : Celková cena za všech 7 dvoudenních seminářů ŠOT je  27.300,-Kč ( nebo 29.900,-Kč  při pozdější platbě, nebo rozdělené platbě) a provést převodem na účet 176920660/0300 .

Platbu je možno rozložit také do tří splátek ( 3x 9950,-Kč ) .  Ale je možno platit lekce i jednotlivě  tedy 4300,-Kč při závazku uhradit celé kurzovné.  Přičemž první nejpozději zaplacena platba do 1.8. 2022 a další na prvním setkání( platí se vždy 1 lekce dopředu).  Zároveň je možno se domluvit i jinak. Po uhrazení školného bude Vaše přihláška potvrzena. Přihlášky budou řazeny dle zaplacení školného.

Počet míst je omezen na 14 účastníků. V případě vaší nepřítomnosti se školné nevrací. V případě nepřítomnosti lektora je vypsán po domluvě náhradní termín.

Bonus: Pro účastníky ŠOT  je   20% sleva  na  kurzy, Reiki 1.stupeň,  Zasvěcení k předávání Dikši a  Zasvěcení do Hvězdných esencí 09  a  do energie Božské zdraví .

Informace o akci

p

Cena

3700Kč

Datum konání

1 září 2022 10:00 - 1 května 2023 17:00

Místo konání

l

Přihláška na akci

Na zadaný email( případně tel.číslo) Vám zašlu potvrzení a případně bližší informace týkající se konání semináře, kurzu či výhradně mnou připravované akce z oblasti osobního rozvoje na kterou se právě přihlašujete. Případně jej použiji pro uskutečnění nezbytné korespondence při odpovědích a požadavcích kladených Vaší osobou. Vaše osobní údaje budu zpracovávat dle Zásad ochrany osobních údajů uveřejněných na těchto webových stránkách. Odesláním formuláře souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů
Pokud máte zájem dostávat další sdělení o aktivitách a novinkách mnou (Jan Rychlík) připravovaných akcích můžete si je zaškrtnout v dolním políčku.

Pin It on Pinterest

Share This