Načítám Akce

Škola osobní transformace Prima 9/2023 (České Budějovice, Praha, Plzeň)

Do začátku akce zbývá

00

Dny

:

00

Hodiny

:

00

Minuty

:

00

Vteřiny

Popis akce

Škola osobní transformace Prima 9/2023 (České Budějovice, Praha, Plzeň)

 ŠKOLA OSOBNÍ TRANSFORMACE

 (Škola spirituální inteligence)

 16. ročník 2023 (  Dle dostupnosti účastníků  nejčastěji ČR – Praha( Plzeň, České Budějovice )

 Základní stupeň – Prima  16 let existence  a více jak  400 zúčastněných 

Dobrý den všem zájemcům  o Školu osobní transformace v Čechách. Sedm dvoudenních setkání  se  uskuteční ve chvíli, kdy se přihlásí min. 10 uchazečů.

  Zahájení školy předpokládám v 9 / 2023.   Poslední 3 volná místa !!!

  Min. počet účastníků je 10. Maximální pak  14 osob.  Závazné přihlášky zašlete již nyní. 

ŠOT vznikla na základě požadavku skupiny  lidí porozumět zákonitostem, které ovlivňují naše životy a potřebě začít svůj život měnit v prožitek štěstí a lásky.

Program ŠOT je rozdělen do sedmi okruhů. Tato témata v podstatě vystihují smysl lidské existence. Hledání odpovědí  na to,  jak dosáhnout zdraví, spokojených vztahů,  jak využit  osobních talentů a síly k realizaci hojnosti a bohatství. Jak rozvinout lásku a komunikaci, schopnost plynutí a  naslouchání intuici.  Jak pracovat a chápat mysl, myšlenky a vize a na konec,  jak spolupracovat s tím, co  nás přesahuje ( životem, Bohem). Tedy najít odpověď na to,  co je  smyslem  naší existence. Výcvik  nabízí komplexní náhled a řešení všech,  lidských otázek a vztahů, jak v oblasti materiální hojnosti, tak i lásky a cesty k přítomnosti, tedy v oblasti spirituální.

Jedinečnost výcviku nalézám v tom, že každé téma projdete konstelačně. Bude Vám postavena konstelace a stejně tak dalším devíti lidem a vy uvidíte a hlavně zažijete, jak  konkrétní téma žijí i ostatní. Každý v daném tématu (téma setkání) jsme více méně nějak ,,ne mocní“. A vy uvidíte a objevíte nejen svoji vlastní ne moc ale i  ne moc druhých. A nejen to, zažijete poznání a zážitek jak se uzdravit, uzdravení samotné a nakonec energii vrcholového stavu, stavu kde je ticho, mír a flow s celistvostí  všeho. Neboli zažijete iniciaci toho co málo kdo žije.

Základní pracovní metoda je založena na kombinaci RODINNÉ KONSTELACE a ENERGETICKÉ  INICIACE.   Osobní události a osobní role  v nich  jsou  řešeny konstelační technikou.  Energetická iniciace slouží k  postupnému uvolnění se z  osobních dramat a předsudků a k nalezení vyšší Pravdy. Konstelace slouží k zobrazení ,,nevědomé“ pravdy daného tématu  a v kontrastu vůči  Iniciovaným vyšším stavům nacházíme skutečný výklad toho, co se v životě jednotlivce právě děje.  Konstelační obrazy tak dávají nejvyšší možný pohled na stav, v němž  se nacházíme a zároveň nabízí, uskutečňují  a ověřují cestu řešení. Dále jsou na seminářích používány jednoduché  účinné metody a techniky a nauky (autoregrese, metoda Dovoluji si, meditační techniky, metoda růstu, Vipassana, Učení o Já jsem ).

Po celých sedm setkání budeme pracovat a sdílet své prožitky v uzavřeném a bezpečném kolektivu max. 14 účastníků. Energetický potenciál skupiny mnohonásobně urychluje proces uvědomění jednotlivce a rozšiřuje tak osobní i kolektivní vědomí.

ŠOT  nenabízí dohady, proroctví ani všemocnou techniku. Ale osobní uzdravující vhled do událostí v životě v bezpečném  prostoru uzavřené skupiny.  Nabízí pochopení, zážitek z uzdravení a věky prověřené poznání. Cílem ŠOT je návrat k osobní síle a nalezení klidu, míru a lásky ve všech oblastech života.

TERMÍNY A NÁPLŇ SEMINÁŘŮ ŠOT 

(termíny budou stanoveny po přihlášení zájemců)

 

 TERMÍNY A NÁPLŇ SEMINÁŘŮ   ŠOT 2023  

1.Tělo – Vše, co se týká zdraví.                               Konstelace zdraví – tělo – země.  Metoda DOVOLUJI SI. Schopnost uvědomění, sebereflexe, autoregrese a práce s ní. Autentické Já. Fyzické a jemnohmotná těla.  Co je energie a její vnímání.  Osobní  přesvědčení a jejich vliv na život, jejich změna  a  následky. Utrpení. Úrovně vědomí a jejich dopad na naši osobnost.

2.Vztahy – Vše, co se týká našich vztahů.                  Konstelace původní rodina. Definování vztahů. Vzdálení předci a jejich vliv na náš život, otec,  matka, širší rodina, sestry a bratři, mé místo. ŘÁD A ÚCTA.  Konstelace POZNEJ SVÉHO BOHA.    

3.Síla – Vše, co se týká tvé síly.             Konstelace síly. Peníze. Schopnost přijímat a dávat, sebeocenění, pocit MÁM. Motivace. Práce s negativními pocity a s emočním tělem. Mysl. Meditace vesmírné hojnosti (Fala dikša).  Vizualizace a programování  fyzické hojnosti.    

4.LáskaVše, co se týká  lásky.                               Konstelace univerzální (Božské) a lidské lásky. PARTNERSTVÍ. Podstata lásky a její vznik, odkud proudí. Stav  ,,Já jsem“, naslouchání, pozornost, energetické tělo, stav přítomnosti. Ego, strach, bolest, čas.    

5. Vyjádření se – Vše, co se týká komunikace a pocitů.                   Konstelace Přítomnosti. Metoda naslouchání.   Druhy pocitů a práce s nimi. Formy iluze, radost a bytí, způsoby úniku z lásky, nevědomí, odmítání, odpor, hledání, sebereflexe a práce s vyšším Já – s vyšší realitou. Učení Já jsem.    

6.Mysl a její tvůrčí síla –  Vše, co se týká mysli.                     Konstelace osobní drama. Vědomí  ,,Já“.  Konstelace Mysl. Sútry o poznání mysli. Metody jejího uklidnění.  Krása ticha, vipassana. Meditace SMRTI. Práce z vyšší podstaty. Modelování života, pravda a její dopad.  

7.To, co je vždy větší – Bůh – Vše, co se týká vyššího poznání.    Konstelace na Vztah z vyšším ,,Já“ s Bohem a jeho vliv na běžný život. Život  v Přítomnosti, individuální a partnerská duchovní cesta,  pomíjivost, soucit, odevzdání se a rozhodnutí, pokora.

Místo a čas konání všech  sedmi setkání bude nejbližší místo dle většiny zájemců ( Praha nebo České Budějovice, Plzeń , Skříněřov případně i jiná.)  od 10 hod v sobotu do 18 a v neděli do 17 hod.

Platební podmínky : Celková cena za všech 7 dvoudenních seminářů ŠOT je  27.300,-Kč ( nebo 29.900,-Kč  při pozdější platbě, nebo rozdělené platbě) a provést převodem na účet 176920660/0300 . Platbu je možno rozložit také do tří splátek ( 3x 9950,-Kč ) .  Ale je možno platit lekce i jednotlivě  tedy 4300,-Kč při závazku uhradit celé kurzovné.  Přičemž první nejpozději zaplacena platba do X.X . 2023 a další na prvním setkání( platí se vždy 1 lekce dopředu).  Zároveň je možno se domluvit i jinak. Po uhrazení školného bude Vaše přihláška potvrzena. Přihlášky budou řazeny dle zaplacení školného. Počet míst je omezen na 14 účastníků. V případě vaší nepřítomnosti se školné nevrací. V případě nepřítomnosti lektora je vypsán po domluvě náhradní termín.

Bonus: Pro účastníky ŠOT  je   20% sleva  na  kurzy, Reiki 1.stupeň,  Zasvěcení k předávání Dikši a  Zasvěcení do Hvězdných esencí 09  a  do energie Božské zdraví .

Informace o akci

p

Cena

3700Kč

Datum konání

1 dubna 10:00 - 29 listopadu 17:00

Místo konání

l

Přihláška na akci

Na zadaný email( případně tel.číslo) Vám zašlu potvrzení a případně bližší informace týkající se konání semináře, kurzu či výhradně mnou připravované akce z oblasti osobního rozvoje na kterou se právě přihlašujete. Případně jej použiji pro uskutečnění nezbytné korespondence při odpovědích a požadavcích kladených Vaší osobou. Vaše osobní údaje budu zpracovávat dle Zásad ochrany osobních údajů uveřejněných na těchto webových stránkách. Odesláním formuláře souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů
Pokud máte zájem dostávat další sdělení o aktivitách a novinkách mnou (Jan Rychlík) připravovaných akcích můžete si je zaškrtnout v dolním políčku.

Pin It on Pinterest

Share This