Načítám Akce

Skupinový ohňový rituál SURYA NARAYANA na dálku z Indie

Do začátku akce zbývá

00

Dny

:

00

Hodiny

:

00

Minuty

:

00

Vteřiny

Popis akce

  • akce již proběhla.

Skupinový ohňový rituál SURYA NARAYANA na dálku z Indie

Skupinový ohňový rituál SURYA NARAYANA pro zdraví a očištění od negativních pocitů na dálku z Indie

Mantra pro zpívání: Óm namó Sůrya Nárayanaya ( nárajánaje ) namahá

Přináším Vám speciální nabídku, kterou zprostředkovávám pro každého, kdo má zájem a víru v tisícileté védské ohňové rituály. Vy, jež jste je již zažily, znáte očistnou a žehnající sílu ,, nebes „, jež rituál zvaný yagnya ( homa ) přináší do života člověka.  Tato  ceremonie,  která bude vykonávaná  starobylou brahmánskou rodinou v Indii vám může velice silně pomoci ve Vašem životě.

Tentokrát proběhne 5. 4. 2020 pro všechny, kteří se přihlásíte a splníte níže popsané požadavky.

Rituál na posílení vitální energie,  zesílení biopole,  za silnější zdraví, urychlení uzdravujících procesů, zvýšení vědomí a očištění od negativních pocitů a emocí. Činí člověka nebojácného a uvolňuje negativní myšlenky ega, hněvu, zloby, strachu aj..

 Zpívání jeho manter a  vykonáním yagnya vitalizuje, uzdravuje a posiluje tělo i ducha dá požehnanou a rozjasňující budoucnost. Dále pomáhá k dosažení bohatství a finančního úspěchu. Odstraňuje překážky v osobním i profesním životě a harmonizuje rodinný život. Zlepšuje komunikační schopnosti a podporuje tak lepší výsledky v podnikání. Dále podporuje odvahu, schopnosti potřebné k vedení a moudrost.

Lord Surya je považován za božstvo tohoto vesmíru. Má se za to, že Surya byl uctíván od věků. Surya je považován za jedinou viditelnou formu Boha, kterou lze vidět každý den. Surya je také znám jako Surya Narayana. Surya, Bůh Slunce, je také považován za jednu z osmi forem Pána Šivy (Astamurti). Surya je pánem dokonalosti a moudrosti. Surya představuje duši, sílu vůle, slávu, oči, celkovou vitalitu, odvahu, královskou vládu, otce, vysoce postavené osoby a autoritu a představuje všechny vlastnosti, které by dokonalý vůdce měl mít. Představuje odvahu, vedení, nadvládu, královskou vládu a moudrost. atd. Lord Surya je znázorňován tak, že sedí na voze taženém 7 koňmi. Den pro vzývání a oslavu Surya Lorda je neděle.

Ceremonie bude probíhat  v 00.05 našeho času v níže uvedený den. V Indii se bude skupina Brahmánů modlit a postupně během cca 2-3 hod rituálu spalovat obětiny( byliny, kůry, vonné silice, květiny, ghí atd.)  v posvátném ceremoniálním ohni a modlit se za všechny přihlášené. Na vás pak bude meditovat a modlit se k danému tématu. A předříkat s pozorností posvátné mantry, které vám budou zaslány nebo jinak sděleny.

Následně vám budou zaslány fotografie z ceremonie zvané Yagnya.

Jedná se o mimořádnou možnost a příležitost zažít sílu védské ceremonie, modlitby a tak povzbudit a vést svůj život do pocitu štěstí a klidu.

Musím ještě podotknout, že cena je mimořádně příznivá a jedná se o kolektivní ceremonii.

Tak tedy  neváhejte a přihlašte se.

Pro přihlášení budu potřebovat zaslat vaši podobenku, jméno, příjmení, čas a místo narození a zaslat platbu. 

Platbu  1000,-Kč, (40,- Euro) proveďte, prosím, po vyplnění přihlášky obratem na číslo účtu 176920660/0300  majitel účtu Jan Rychlík (do poznámek uveď své jméno,  příjmení a heslo YAGYA).

V případě platby ze Slovenska je cena 40,- Euro a platbu je možno provést na účet FIO bank 2700492340/2010;   ( převod je zpoplatněn obvyklými poplatky pro mezibankovní styk na Slovensku, nejedná se o mezinárodní transakci )   IBAN: CZ9020100000002700492340    BIC kód/SWIFT:  FIOBCZPPXXX   Majiteľ účtu: Jan Rychlik

Do poznámek uveď své jméno,  příjmení a heslo Za předky.

Uzávěrka přihlášek je 31.3.2020. 

Informace o akci

p

Cena

1000Kč

Datum konání

5 dubna 0:30 - 10:00

Místo konání

l

Přihláška na akci

Na zadaný email( případně tel.číslo) Vám zašlu potvrzení a případně bližší informace týkající se konání semináře, kurzu či výhradně mnou připravované akce z oblasti osobního rozvoje na kterou se právě přihlašujete. Případně jej použiji pro uskutečnění nezbytné korespondence při odpovědích a požadavcích kladených Vaší osobou. Vaše osobní údaje budu zpracovávat dle Zásad ochrany osobních údajů uveřejněných na těchto webových stránkách. Odesláním formuláře souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů
Pokud máte zájem dostávat další sdělení o aktivitách a novinkách mnou (Jan Rychlík) připravovaných akcích můžete si je zaškrtnout v dolním políčku.

Pin It on Pinterest

Share This