Načítám Akce

Skupinový ohňový rituál SURYA NARAYANA na dálku z Indie

Do začátku akce zbývá

00

Dny

:

00

Hodiny

:

00

Minuty

:

00

Vteřiny

Popis akce

  • akce již proběhla.

Skupinový ohňový rituál SURYA NARAYANA na dálku z Indie

Skupinový ohňový rituál SURYA NARAYANA pro zdraví a očištění od negativních pocitů na dálku z Indie

Tentokrát proběhne 28. 1. 2023 pro všechny, kteří se přihlásíte a splníte níže popsané požadavky.

Příprava ze dne 24.1.2023 

 

Mantra pro zpívání 108x : Óm namó Sůrya Nárayanaya ( nárajánaje ) namahá

Přináším Vám speciální nabídku, kterou zprostředkovávám pro každého, kdo má zájem a víru v tisícileté védské ohňové rituály. Vy, jež jste je již zažily, znáte očistnou a žehnající sílu ,, nebes „, jež rituál zvaný yagnya ( homa ) přináší do života člověka.  Tato  ceremonie,  která bude vykonávaná  starobylou brahmánskou rodinou v Indii vám může velice silně pomoci ve Vašem životě.

Rituál na posílení vitální energie,  zesílení biopole,  za silnější zdraví, urychlení uzdravujících procesů, zvýšení vědomí a očištění od negativních pocitů a emocí. Činí člověka nebojácného a uvolňuje negativní myšlenky ega, hněvu, zloby, strachu aj..

 Zpívání jeho manter a  vykonáním yagnya vitalizuje, uzdravuje a posiluje tělo i ducha dá požehnanou a rozjasňující budoucnost. Dále pomáhá k dosažení bohatství a finančního úspěchu. Odstraňuje překážky v osobním i profesním životě a harmonizuje rodinný život. Zlepšuje komunikační schopnosti a podporuje tak lepší výsledky v podnikání. Dále podporuje odvahu, schopnosti potřebné k vedení a moudrost.

Lord Surya je považován za božstvo tohoto vesmíru. Má se za to, že Surya byl uctíván od věků. Surya je považován za jedinou viditelnou formu Boha, kterou lze vidět každý den. Surya je také znám jako Surya Narayana. Surya, Bůh Slunce, je také považován za jednu z osmi forem Pána Šivy (Astamurti). Surya je pánem dokonalosti a moudrosti. Surya představuje duši, sílu vůle, slávu, oči, celkovou vitalitu, odvahu, královskou vládu, otce, vysoce postavené osoby a autoritu a představuje všechny vlastnosti, které by dokonalý vůdce měl mít. Představuje odvahu, vedení, nadvládu, královskou vládu a moudrost. atd. Lord Surya je znázorňován tak, že sedí na voze taženém 7 koňmi. Den pro vzývání a oslavu Surya Lorda je neděle.

Rituál působí jako střednědobé zasvěcení do dané energie na dálku. Je možno ji znova vyvolávat a prohlubovat spojení s ní. Tím vyvolávat její  požehnání a prospěšné účinky do svého života.

Následně vám budou zaslány fotografie z ceremonie zvané Yagya přes aplikaci WhatsApp, kde je vytvořena skupina. Jsou zde sdíleny instrukce, podpůrné informace a sdílení účastníků, naše zážitky.

Jedná se o mimořádnou možnost a příležitost zažít sílu védské ceremonie, modlitby a tak povzbudit a vést svůj život do pocitu bohatství štěstí a klidu. Musím ještě podotknout, že cena je mimořádně příznivá a jedná se o kolektivní ceremonii. Těším se na Vaši přítomnost a zážitky.

Pro přihlášení budu potřebovat zaslat vaši podobenku, jméno, příjmení, datum narození a zaslat platbu. 

Platbu pro ČR  1100,-Kč,  proveďte, prosím, po vyplnění přihlášky obratem na číslo účtu 176920660/0300  majitel účtu Jan Rychlík (do poznámek uveď své jméno,  příjmení a heslo ,,jméno aygya“).

V případě platby v EURECH  např. ze Slovenska je cena 44,- Euro a platbu je možno provést na účet FIO bank 2700492340/2010;   ( převod je zpoplatněn obvyklými poplatky pro mezibankovní styk na Slovensku, nejedná se o mezinárodní transakci )   IBAN: CZ9020100000002700492340    BIC kód/SWIFT:  FIOBCZPPXXX   Majiteľ účtu: Jan Rychlik  Do poznámek uveď své jméno,  příjmení a heslo ,,jméno aygya“.

Uzávěrka přihlášek je 26.1.2023. 

Informace o akci

p

Cena

1100Kč

Datum konání

28 ledna 2023 0:05 - 30 ledna 2023 10:00

Místo konání

l

Přihláška na akci

Na zadaný email( případně tel.číslo) Vám zašlu potvrzení a případně bližší informace týkající se konání semináře, kurzu či výhradně mnou připravované akce z oblasti osobního rozvoje na kterou se právě přihlašujete. Případně jej použiji pro uskutečnění nezbytné korespondence při odpovědích a požadavcích kladených Vaší osobou. Vaše osobní údaje budu zpracovávat dle Zásad ochrany osobních údajů uveřejněných na těchto webových stránkách. Odesláním formuláře souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů
Pokud máte zájem dostávat další sdělení o aktivitách a novinkách mnou (Jan Rychlík) připravovaných akcích můžete si je zaškrtnout v dolním políčku.

Pin It on Pinterest

Share This