Načítám Akce

Tři skupinové ohňové rituály na dálku z Indie

Do začátku akce zbývá

00

Dny

:

00

Hodiny

:

00

Minuty

:

00

Vteřiny

Popis akce

Tři skupinové ohňové rituály na dálku z Indie

Vážení přátelé, povedlo se mi domluvit další další ohňové rituály . Přináším Vám tedy speciální nabídku, kterou zprostředkovávám pro každého, kdo má zájem a víru v tisícileté védské ohňové rituály, sílu modlitby a víru v odezvu ,,Nebes“ .  Vy, jež jste je již zažily, znáte očistnou a žehnající sílu, jež rituál zvaný yagya ( homa ) přináší do života člověka.  Tato třídenní ceremonie,  která bude vykonávaná  starobylou brahmánskou rodinou v Indii vám může velice silně pomoci ve Vašem životě v níže uvedených oblastech. Zvláštní přednes manter  během ceremonie rozptyluje jakoukoli kletbu nebo překážku při získávání bohatství a prosperity.

Ceremonie bude probíhat vždy v 23.30 našeho času v níže uvedených dnech. V Indii se bude skupina Brahmánů modlit a postupně během cca 2-3 hod rituálu spalovat obětiny( byliny, kůry, vonné silice, květiny, ghí atd.)  v posvátném ceremoniálním ohni a modlit se za všechny vyobrazené( přihlášené). Na vás pak bude meditovat a modlit se k danému tématu. A předříkat s pozorností posvátné mantry, které vám budou zaslány nebo jinak sděleny. Nechte přicházet vize  své budoucnosti.

Následně vám budou zaslány fotografie z ceremonie zvané Yagya.

Jedná se o mimořádnou možnost a příležitost zažít sílu védské ceremonie, modlitby a tak povzbudit a vést svůj život do pocitu štěstí a klidu.

Musím ještě podotknout, že cena je mimořádně příznivá a jedná se o kolektivní ceremonii.

Tak tedy  významově znamenají tyto rituály: Voláme boha a sjednocujeme se s ním, Voláme předky a sjednocujeme se s nimi, Vnímáme a děkujeme za radost, štěstí a úspěch budoucího roku 2020.

21.12. 2019  v 23.30 hod proběhne   MahaNarayana Yagya ( ohňový rituál)    

Je velmi silná a komplexní  ceremonie .  Přináší  obrovskou pozitivní energii. Žehná vše v našem životě nejvyšším božstvím, stvořitelem a udržovatelem. Upevňuje s ním kontakt a jeho požehnání v našm životě.

Toto božství  podle  Bhagavata Gíty je také „Guruem vesmíru“. Bhagavata Purana prohlašuje, že Narayana je Nejvyšší Osobnost Božství („absolutní“ nebo „supreme“ ), který se podílí na tvorbě 14 světů ve vesmíru jako Brahma, sám udržuje vesmír jako Višnu. Narayana sám ničí celý vesmír na konci maha-kalpa období.

Slovo „Narayana“ znamená „Ten, kdo spočívá na vodách stvoření“. Vody se nazývají „narah“, protože vody jsou skutečně produkovány Nara-Narayanou (první bytostí); protože byli jeho prvním sídlem „ayana“, nazývá se Narayana.

Narayana také znamená, „Nejvyšší bytost, která je základem všech lidí“. nebo též jiná interpretace překládá Nara jako  „člověk“ a Ayana jako „směr / cíl“, útočiště. Někteří považují Narayanu za význam „syna člověka“. Narayana proto odkazuje na „směr člověka“ ( směrem k mokshovi ) a také tedy Narayana znamená útočiště pro všechny lidské bytosti . 

Ve Védách je psáno,

“ Narayana parabrahman tatvam Narayana paraha „

což ukazuje, jak je Narayana v podstatě nejvyšší silou a nebo esencí všech a všeho.

Lord Narayana je také často identifikován jako Sharangapani , Višnu , Hari , Purushottama nebo Purusha a Jagannath v hinduistických posvátných textů, jako je Bhagavadgíta, Ved a Purán . Narayana je také uctíván jako Mukunda  (dárce Mokshy , osvobození od cyklu narození a smrti v hmotném světě). V Mahabharatě je Krišna často označován jako Narayana a Arjuna jako Nara. Epos je identifikuje jak v množném čísle „Krishnas“, tak jako částečných inkarnacích dřívějších inkarnací Višnua , připomínající jejich mystickou identitu jako Nara-Narayana .

info čerpány z Wikipedie

 25.12. 2019 v 23.30 hod proběhne  Pithru Shanthi Yagya ( ohňový rituál)

je rituál , který nám přináší požehnání všem a všech našich předků. rituál, který léčí naše předky až do počátku a spojuje nás tak s podstatou, Kristem, Bohem v nás s veškerým životem z kterého jsme zrozeni a povstáváme. Je to radikální metoda , jak uzdravit naší hlubokou minulost a vše co je sní spojeno. Věřím, že všem zasvěceným do konstelační práce a řádů světa a života dochází význam této yagnya.

 

1.1. 2020  v 23.30 hod proběhne Maha Ganapathi agya ( ohňový rituál )

Mahaganapati představuje Ganéšu jako Nejvyšší bytost  Je široce uctívanou a široce zobrazovanou formou Ganeshy.  Ikona symbolizuje štěstí, bohatství a velkolepost Ganeshy. Rovněž je božstvím , které rozpouští překážky, temné vlivy a na vnitřní i vnější úrovni  přináší  mír. Je božstvím, které přináší klid a mír do rodiny a všech osobních i kolektivních projektu. Je zván do začátku všech projektů, osobních ceremonií i záležitostí života. V důsledku je bohem štěstí, zdraví a bohatstvím ve všech oblastech.

Mahaganapati  existoval před vytvořením vesmíru a bude existovat po jeho rozpuštění ( pralaya ). Vytváří boha Brahmu , který pomáhá při vytváření vesmíru a všech ostatních bytostí. O tom, kdo přemýšlí o této formě Ganéše, se říká, že získal Nejvyšší blaženost. 

 

Neváhejte a přihlašte se. Účastnit se můžete pouze všech tří obřadů.

Pro přihlášení budu potřebovat vaši podobenku, jméno, příjmení, čas a místo narození.

Platbu proveďte 2000,- Kč uhraďte, prosím, po vyplnění přihlášky obratem na číslo účtu 176920660/0300  majitel účtu Jan Rychlík (do poznámek uveď své jméno,  příjmení a heslo YAGYA).

V případě platby ze Slovenska je cena 80,- Euro a platbu je možno provést na účet FIO bank 2700492340/2010;   ( převod je zpoplatněn obvyklými poplatky pro mezibankovní styk na Slovensku, nejedná se o mezinárodní transakci )   IBAN: CZ9020100000002700492340    BIC kód/SWIFT:  FIOBCZPPXXX   Majiteľ účtu: Jan Rychlik

Do poznámek uveď své jméno,  příjmení a heslo YAGYA.

Uzávěrka přihlášek je 16. 12. 2019. Později se již nejde na tuto akci přihlásit!

Informace o akci

p

Cena

2000Kč

Datum konání

20 prosince 23:30 - 21 prosince 1:00

Místo konání

l

Přihláška na akci

Na zadaný email( případně tel.číslo) Vám zašlu potvrzení a případně bližší informace týkající se konání semináře, kurzu či výhradně mnou připravované akce z oblasti osobního rozvoje na kterou se právě přihlašujete. Případně jej použiji pro uskutečnění nezbytné korespondence při odpovědích a požadavcích kladených Vaší osobou. Vaše osobní údaje budu zpracovávat dle Zásad ochrany osobních údajů uveřejněných na těchto webových stránkách. Odesláním formuláře souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů
Pokud máte zájem dostávat další sdělení o aktivitách a novinkách mnou (Jan Rychlík) připravovaných akcích můžete si je zaškrtnout v dolním políčku.

Nadcházející akce

 1. Tři skupinové ohňové rituály na dálku z Indie

  20 prosince 23:30 - 21 prosince 1:00
 2. Škola osobní transformace Prima / Bratislava

  11 ledna 2020 10:00 - 12 ledna 2020 17:00
 3. Rodinné konstelace / Plzeň

  11 ledna 2020 10:00 - 18:00
 4. 1. Restart – vnitřní dítě / Plzeň

  12 ledna 2020 10:00 - 15:00
 5. MEDITACE SVĚTLA / Bratislava

  17 ledna 2020 18:00 - 20:00

Pin It on Pinterest

Share This