Načítám Akce

Tvůrce – zážitkové, konstelačně meditační setkání / Plzeň

Do začátku akce zbývá

00

Dny

:

00

Hodiny

:

00

Minuty

:

00

Vteřiny

Popis akce

Tvůrce – zážitkové, konstelačně meditační setkání / Plzeň

Jsme Tvůrci svého života? Ano jsme,  stále jej tvoříme. Máme neuvěřitelný potenciál. Vesmírnou energii, kterou nazýváme život. Nikde nekončící, neohraničené vědomí a schopnost rozlišovat a vnímat. Tak prosím, vnímejme, rozlišujme a prohlubujme se v našem poznání a bytí.

Během 11 let existence ŠKOLY OSOBNÍ TRANSFORMACE jsme postavili přesně na tato témata stovky konstelací a hlubokým způsobem prozkoumali všechny možné cesty života, které se nám nabízí. Postupně z tohoto poznání  vykrystalizovaly čtyři  neuvěřitelně silné konstelace, které člověku vracejí jeho sílu, dávají mu plné poznání,ukazují kde se právě nachází a co musí přesně udělat, aby se posunul žádaným směrem. Konstelace je v tomto ohledu fantastická technika, která nám z velké části je schopna ukázat to, co se skrývá v podvědomí  ( asi z 95%) tedy to, co má největší vliv na vše, co se v našem životě děje. Díky ní máme možnost  poznat a uvidět, jako vnější pozorovatel to, co je uvnitř nás. Tedy 95% našeho vědomí, které  je naprosto mimo naše vidění a přesto řídí vše, co v životě prožíváme, to co nás tvoří. Z tohoto je zřejmé, že  těch 5% vědomí, které jsme si schopni uvědomit, tvoří zmatek, chaos a nejistotu. Neboť bez poznání základů  se zbytek vědomí stává loďkou  na rozbouřené hladině.

Jsme TVŮRCI svého života. Ale naše cesty ke štěstí a naplnění jsou plné omylů a slepých cest. Je tolik učitelů a tolik cest kudy se vydat nejen v oblasti osobního rozvoje, ale i v osobním a firemním životě. A je naprosto nemožné si ověřit, zda zvolená cesta  vede k cíli, alespoň se to tak zdá. Občas jsme uchváceni marketinkem, slovem, tajemnem, osobností, ziskem, abychom časem zjistili, že se jedná  o slepou uličku. A jindy máme konečně pocit, že konečně něco s tím našim problémem  děláme, dokonce něco nalézáme, cítíme se důležitě a jsme ,,velcí“, ale nevidíme důsledky našeho konání. A časem, když všechno vyprchá, zjišťujeme, že jsme tam, kde jsme byli a často ještě hůře. Jsme plni dohadů a očekávání. Jsme plni nejistoty a zklamání. Chceme změnit svůj svět, chceme jej přijmout, chceme odpustit, milovat.. chceme… chceme. Ale můžeme? ANO můžeme pokud se nebojíme konfrontace s pravdou o naší cestě.

Toto setkání bude něco jako otevřené dveře do ,,tajemného světa“  ŠKOLY OSOBNÍ TRANSFORMACE.  Budete mít možnost prozkoumat svůj život v těchto oblastech.

KONSTELACE ZDROJE ( poznej svého Boha)  dává možnost prozkoumat směr a cíl Vaší vnitřní osobní cesty. Postupem času práce v ŠOT se totiž ukázalo, že některé  osobní cesty( různé druhy zasvěcení, církví, energií, filozofií, léčitelů  atd.) totiž nejsou vzestupné (ascendentní, nevedou nás k úlevě a štěstí), ale dost často sestupné ( descendenční, vedou nás do větší bolesti a strádání). Touto technikou se toto dá prověřit. A stejně tak i například úspěšnost podnikatelského záměru, způsob léčení, úspěšnost projektu atd. .

KONSTELACE PORODU  dává možnost prožít čtyři fáze porodu. V kterých se formuje naše podvědomí a prvotní přístupy  a reakce na životní podměty. Jaký je porod, takový je život.

REALIZACE    dává možnost vyjasnit si svoji vizi a odstranit překážky, které brání realizaci vašeho záměru. Je možné ji použít všude tam, kde si chceme programovat budoucnost, vnitřně se spojit s  vizí, odstranit vnitřní konflikty s našim čí ,,podnikovým“ cílem atd. . Je vhodná jak pro jednotlivce, tak i pro menší skupiny a pracovní týmy.

KONSTELACE ENERGETICKÉ INICIACE dává možnost iniciovat a poznat skrze zkušenost různé typy energií a našich představ o bohu, zdraví, bytí, hvězd, galaxií, pyramid, civilizací atd. atd. . Škála energií je nevyčerpatelná.

Na tomto setkání Vám nabízím možnost projít jakoukoliv z těchto konstelací, případně i dalšími.

Přijměte tuto možnost, jako požehnání k tomu, aby se Váš život naplnil hojností, krásou, přítomností  a Váš  život  byl naplněn zdravím, úspěchem, štěstím a láskou.

Přihlášky předem  přes přihlašovací formulář nebo na tel. 608 076 301.   

Min. počet účastníků je 7 max. 15.

Vstupné na den  je 1000,-Kč,  Konstelace  1000,- Kč,  předplacená konstelace  2000,-Kč.

Podmínky a pravidla  setkání : Během jednoho dne zvládneme přibližně 6 konstelací. V naléhavém případě je možno si konstelaci předplatit. Max. počet předplacených konstelací jsou tři za den. Všechny další  budou vytaženy losem.

 

Informace o akci

p

Cena

1000Kč

Datum konání

31 března 10:00 - 18:00

Místo konání

Studio SaM, Havlíčkova 761/15
Plzeň, Česká republika

l

Přihláška na akci

Na zadaný email( případně tel.číslo) Vám zašlu potvrzení a případně bližší informace týkající se konání semináře, kurzu či výhradně mnou připravované akce z oblasti osobního rozvoje na kterou se právě přihlašujete. Případně jej použiji pro uskutečnění nezbytné korespondence při odpovědích a požadavcích kladených Vaší osobou. Vaše osobní údaje budu zpracovávat dle Zásad ochrany osobních údajů uveřejněných na těchto webových stránkách. Odesláním formuláře souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů
Pokud máte zájem dostávat další sdělení o aktivitách a novinkách mnou (Jan Rychlík) připravovaných akcích můžete si je zaškrtnout v dolním políčku.

Nadcházející akce

 1. Meditace online

  25 března 20:00 - 21:15
 2. Rodinné konstelace / Plzeň

  30 března 10:00 - 19:00
 3. Tvůrce – zážitkové, konstelačně meditační setkání / Plzeň

  31 března 10:00 - 18:00
 4. MEDITACE SVĚTLA / Plzeň

  12 dubna 18:00 - 21:00
 5. Škola osobní transformace Prima / Praha

  4 května 10:00 - 5 května 17:00

Pin It on Pinterest

Share This