Načítám Akce

Zasvěcení do III. stupně Reiki

Do začátku akce zbývá

00

Dny

:

00

Hodiny

:

00

Minuty

:

00

Vteřiny

Popis akce

Zasvěcení do III. stupně Reiki

Toto zasvěcení je otevřené pro každého, kdo již prošel zasvěcením do reiki 1. a 2. stupně a minimálně rok praktikoval reiki 2. stupně.

Zasvěcení otevírá hlubší napojení na celek a umožňuje pracovat a harmonizovat jak jednotlivce tak i větší a velké skupiny lidí a živých bytostí ( případně energetizovat ,, neživé “ bytosti ) najednou i v jednotlivém časovém okamžiku jak v budoucnosti, přítomnosti i minulosti. Zjednodušuje přístup k energii a v podstatě zasvěcenec se nachází v reiki poli kontinuálně a pouze myšlenkou často spouští harmonizaci ( léčení a energetizaci ).

Součástí kurzu je i výuka vytváření energetických esencí,  a obřadů na zesílení energetických toků a léčivých – harmonizačních energií a práce s energetickým otiskem.

Zasvěcením  do 3. stupně získáváte schopnosti mistra. Nicméně nezískáváte schopnost zasvětit do reiki dalšího člověka. K tomu slouží Mistrovský stupeň.

Posílám každému upřímné pozvání do této vysoké úrovně pochopení života.

V místě konání je možno i přespat.

S úctou Jan –  Ananta Shuruthi

Informace o akci

p

Cena

8000Kč

Datum konání

7 září 10:00 - 8 září 17:00

Místo konání

Skříněřov 21
Zbytiny, Jihočeský 38441 Česká republika

l

Přihláška na akci

Na zadaný email( případně tel.číslo) Vám zašlu potvrzení a případně bližší informace týkající se konání semináře, kurzu či výhradně mnou připravované akce z oblasti osobního rozvoje na kterou se právě přihlašujete. Případně jej použiji pro uskutečnění nezbytné korespondence při odpovědích a požadavcích kladených Vaší osobou. Vaše osobní údaje budu zpracovávat dle Zásad ochrany osobních údajů uveřejněných na těchto webových stránkách. Odesláním formuláře souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů
Pokud máte zájem dostávat další sdělení o aktivitách a novinkách mnou (Jan Rychlík) připravovaných akcích můžete si je zaškrtnout v dolním políčku.

Pin It on Pinterest

Share This