Načítám Akce

Zasvěcení do Reiki I. / Skříněřov 15.-16. 10.

Do začátku akce zbývá

00

Dny

:

00

Hodiny

:

00

Minuty

:

00

Vteřiny

Popis akce

Zasvěcení do Reiki I. / Skříněřov 15.-16. 10.

Na dvou denním kurzu zasvěcuji každého účastníka jednotlivě dle tradičního systému Reiki. Individuální přístup, intimita zasvěcení a dostatek času dávají prostor pro vyřešení všech případných projevů při harmonizaci těla a zodpovězení osobních dotazů.

Zasvěcením získáte možnost používat tuto harmonizační a podpůrnou energii reiki  – životní energii dle své potřeby, pro sebe i pro druhé.

REIKI JE BEZPEČNÁ CESTA OTEVŘENÍ BRÁNY TVÉ SPIRITUALITY A SCHOPNOSTI SE HARMONIZOVAT ŽIVOTNÍ ENERGIÍ.

Obsahem kurzu je především zasvěcení do  REIKI 1. stupně, osobní práce a použití  v praxi. To je to hlavní a dle možností a času práce s kyvadlem a virgulí, nácvik vyhledávání patogenních a geopatogenních zón, výuka základního náhledu na energetické tělo člověka, nácvik sledování aury, meditace … prostě vše, co stihneme za dva dny v pohodě a beze stresu.

Doporučuji každému žadateli, aby přistupoval k zasvěcení jako k důležitému okamžiku ve svém životě!  A tedy aby se na něj s patřičnou důležitostí připravil.

K zasvěcení nepotřebuje žadatel nic, ale každý účastník bude určitě potřebovat přezůvky, teplé nožky, teplejší pohodlné oblečení, větší svačinu a k pití nejlépe vodu. Čaj si uděláme.

Minimální počet účastníků jsou 4 a maximální počet 7. 

Místo konání: Skříněřov 21, Zbytiny

Informace o akci

p

Cena

3900Kč

Datum konání

15 října 10:00 - 16 října 17:00

Místo konání

Zbytiny, 38441 Česká republika

l

Přihláška na akci

Na zadaný email( případně tel.číslo) Vám zašlu potvrzení a případně bližší informace týkající se konání semináře, kurzu či výhradně mnou připravované akce z oblasti osobního rozvoje na kterou se právě přihlašujete. Případně jej použiji pro uskutečnění nezbytné korespondence při odpovědích a požadavcích kladených Vaší osobou. Vaše osobní údaje budu zpracovávat dle Zásad ochrany osobních údajů uveřejněných na těchto webových stránkách. Odesláním formuláře souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů
Pokud máte zájem dostávat další sdělení o aktivitách a novinkách mnou (Jan Rychlík) připravovaných akcích můžete si je zaškrtnout v dolním políčku.

Pin It on Pinterest

Share This