Jan Rychlík Škola osobní transformace

Meditace

Skrze meditaci objevuješ pravou skutečnost své existence, odděluješ se od mysli, pocitů i emocí a zůstáváš ty, jako tvořivé, radostné vědomí ticha a prostoru.

Proč meditovat ?

Meditace je nejstarší a nejpřirozenější technika jak se dostat mimo mysl. Už od pradávna, když člověk nevěděl, tak si sedl a začal vnímat co se  v něm vlastně děje.  A mistři v meditaci dosahovali díky tomu neuvěřitelně hlubokého vhledu a vnitřního klidu, který je až nepozemský.  Jedná se  o intimní způsob zvyšování vlastní inteligence a pochopení.

Vědci zjistili, že díky meditaci se reorganizuje neuronová síť v mozku  a dokonce rostou nové neuronové buňky!  Zvyšuje se pamět, schopnost učit se nové věci , komunikační schopnosti a zvyšuje se emoční i spirituální inteligence.  Zlepšuje se naše zdraví, schopnost přijímat a překračovat naše psychologické limity s  grácií.

Meditaci dnes začínají doporučovat  lékaři, psychlogové i podnikoví kouči. Začíná být normální, že v podnicích najdete meditační místnosti.  A netradiční přístupy a řešení vznikají právě zde.  Ve výsledku jsme zdravější, produktivnější a originálnější. A ještě jsme schopni slyšet a pochopit jeden druhého.   

Meditace online

je možnost scházet se pravidelně a společně meditovat Ať jste kdekoliv. Stačí se připojit. Meditace je vedená  hlavně ,,shora“ a její obsah a téma se stále utváří dle našich momentálních potřeb.  Dochází nejen k uklidnění mysli a zalití světlem našeho vnitřního vnímatelného prostoru, ale zároveň k hlubokému uvolnění  a energetizování našeho těla. Emoce, pocity a myšlenky postupně zanikají stejně tak jako naše tělo. Objevuje se tekuté světlo zlato bílé, bílo bílé barvy a vaše vědomí se v něm rozpouští a expanduje mimo naše obvyklé omezení. Rozpouštějí se naše očekávání a ve formě vědomí Já prostupujeme hlouběji a hlouběji do existence naší přírozenosti. Sjednocujeme se do jednoty se vším co je a stáváme se TÍM. Léčíme se přílivem energie, ticha a hřejivého pocity lásky. V závěru realizujeme svá přání.

Skupina tuto skutečnost silně podporuje a zesiluje. Čím nás bude více tím více tato meditace bude silnější. Těším a těšíme se na každého kdo se připojí. Více informací pro připojení zde.

Protože jsme zjistili, že meditace působí stejně silně i ze záznamu je možné si k některým z nich zakoupit přístup  a pravidelně je praktikovat. Meditaci je možné  po domluvě získat i trvale. 

 

 

Prosím pro zakoupení Meditace volte platbu převodem!!!

Platba kartou není možná. 

 

Nejnovější záznamy meditací

Oslava Šivy

 Ponořen do tohoto světa, do tohoto těla. Já  Jsem. Procházím vším. Nepoznán. Jsem tajemstvím. Ve všem. V každém poryvu větru. V každém dechu. Vnímám nekonečným projevem těl. Všehostvoření. Já dávám i beru. Ponořen do milionů hvězd. Ponořen do prázdného prostoru. Jsem...

Máte dotaz? Napište mi.

Kontaktní formulář

3 + 8 =

Nadcházející akce

 1. Ohňový rituál Ráma Navami yagya – rituál na dálku

  21 dubna 0:30 - 22 dubna 23:30
 2. Rodinné konstelace / České Budějovice

  21 dubna 17:00 - 20:30
 3. Škola osobní transformace Prima / Bratislava

  4 září 10:00 - 5 září 17:00
 4. Škola osobní transformace Prima / Praha

  25 září 10:00 - 26 září 17:00

Pin It on Pinterest

Share This