Jan Rychlík Škola osobní transformace

Meditace

Skrze meditaci objevuješ pravou skutečnost své existence, odděluješ se od mysli, pocitů i emocí a zůstáváš ty, jako tvořivé, radostné vědomí ticha a prostoru.

Proč meditovat ?

Meditace je nejstarší a nejpřirozenější technika jak se dostat mimo mysl. Už od pradávna, když člověk nevěděl, tak si sedl a začal vnímat co se  v něm vlastně děje.  A mistři v meditaci dosahovali díky tomu neuvěřitelně hlubokého vhledu a vnitřního klidu, který je až nepozemský.  Jedná se  o intimní způsob zvyšování vlastní inteligence a pochopení.

Vědci zjistili, že díky meditaci se reorganizuje neuronová síť v mozku  a dokonce rostou nové neuronové buňky!  Zvyšuje se pamět, schopnost učit se nové věci , komunikační schopnosti a zvyšuje se emoční i spirituální inteligence.  Zlepšuje se naše zdraví, schopnost přijímat a překračovat naše psychologické limity s  grácií.

Meditaci dnes začínají doporučovat  lékaři, psychlogové i podnikoví kouči. Začíná být normální, že v podnicích najdete meditační místnosti.  A netradiční přístupy a řešení vznikají právě zde.  Ve výsledku jsme zdravější, produktivnější a originálnější. A ještě jsme schopni slyšet a pochopit jeden druhého.   

Meditace online

je možnost scházet se pravidelně a společně meditovat Ať jste kdekoliv. Stačí se připojit. Meditace je vedená  hlavně ,,shora“ a její obsah a téma se stále utváří dle našich momentálních potřeb.  Dochází nejen k uklidnění mysli a zalití světlem našeho vnitřního vnímatelného prostoru, ale zároveň k hlubokému uvolnění  a energetizování našeho těla. Emoce, pocity a myšlenky postupně zanikají stejně tak jako naše tělo. Objevuje se tekuté světlo zlato bílé, bílo bílé barvy a vaše vědomí se v něm rozpouští a expanduje mimo naše obvyklé omezení. Rozpouštějí se naše očekávání a ve formě vědomí Já prostupujeme hlouběji a hlouběji do existence naší přírozenosti. Sjednocujeme se do jednoty se vším co je a stáváme se TÍM. Léčíme se přílivem energie, ticha a hřejivého pocity lásky. V závěru realizujeme svá přání.

Skupina tuto skutečnost silně podporuje a zesiluje. Čím nás bude více tím více tato meditace bude silnější. Těším a těšíme se na každého kdo se připojí. Více informací pro připojení zde.

Protože jsme zjistili, že meditace působí stejně silně i ze záznamu je možné si k některým z nich zakoupit přístup  a pravidelně je praktikovat. Meditaci je možné  po domluvě získat i trvale. 

 

 

Prosím pro zakoupení Meditace volte platbu převodem!!!

Platba kartou není možná. 

 

Máte dotaz? Napište mi.

Kontaktní formulář

1 + 9 =

Pin It on Pinterest

Share This