Jan Rychlík Škola osobní transformace

Meditace

Skrze meditaci objevuješ pravou skutečnost své existence, odděluješ se od mysli, pocitů i emocí a zůstáváš ty, jako tvořivé, radostné vědomí ticha a prostoru.

Proč meditovat ?

Meditace je nejstarší a nejpřirozenější technika jak se dostat mimo mysl. Už od pradávna, když člověk nevěděl, tak si sedl a začal vnímat co se  v něm vlastně děje.  A mistři v meditaci dosahovali díky tomu neuvěřitelně hlubokého vhledu a vnitřního klidu, který je až nepozemský.  Jedná se  o intimní způsob zvyšování vlastní inteligence a pochopení.

Vědci zjistili, že díky meditaci se reorganizuje neuronová síť v mozku  a dokonce rostou nové neuronové buňky!  Zvyšuje se pamět, schopnost učit se nové věci , komunikační schopnosti a zvyšuje se emoční i spirituální inteligence.  Zlepšuje se naše zdraví, schopnost přijímat a překračovat naše psychologické limity s  grácií.

Meditaci dnes začínají doporučovat  lékaři, psychlogové i podnikoví kouči. Začíná být normální, že v podnicích najdete meditační místnosti.  A netradiční přístupy a řešení vznikají právě zde.  Ve výsledku jsme zdravější, produktivnější a originálnější. A ještě jsme schopni slyšet a pochopit jeden druhého.

Vedená meditace

 Pro ty z vás, kteří nevíte z počátku jak na to, jsem připravil několik záznamů meditací na různá témata. Meditace je vedená  hlavně ,,shora“ a její obsah a téma se stále utváří dle vašich momentálních potřeb. 

Dochází nejen k uklidnění mysli a zalití světlem vašeho vnitřního vnímatelného prostoru, ale zároveň k hlubokému uvolnění  a energetizování vašeho těla. Emoce, pocity a myšlenky postupně zanikají stejně tak jako  tělo. Objevuje se tekuté světlo zlato bílé, bílo bílé barvy a vaše vědomí se v něm rozpouští a expanduje mimo  obvyklá omezení. Rozpouštějí se  očekávání a ve formě vědomí Já prostupujete hlouběji a hlouběji do existence vaší přirozenosti. Sjednocujete se do jednoty se vším co je a stáváte se TÍM. Léčíte se přílivem energie, ticha a hřejivého pocity lásky. V závěru realizujete svá přání. 

Níže jsou uloženy záznamy několika nejsilnějších meditací, které jsme prováděli ve skupině během roku 2019. Meditace působí stejně silně i ze záznamu je možné je pravidelně praktikovat. Stačí si jen sednout ( ne ležet) a pustit si nahrávku. Vše ostatní se dozvíš. Přeji vám, aby jste praktikoval/a  meditaci pravidelně, aby jste získal/a potřebu a touhu proniknout co nejhlouběji do své podstaty. Časem je potřeba se od nahrávek oprostit a nechat se vést tichem v sobě. 

A ještě…prosím nemějte zpočátku velká očekávání. Je to ta největší překážka  mysli. Vše se rozvine zcela přirozeně díky dlouhodobé pravidelnosti. 

 

Máte dotaz? Napište mi.

Kontaktní formulář

Pin It on Pinterest

Share This