Jan Rychlík Škola osobní transformace

Meditace

Skrze meditaci objevuješ pravou skutečnost své existence, odděluješ se od mysli, pocitů i emocí a zůstáváš ty, jako tvořivé, radostné vědomí ticha a prostoru.

Proč meditovat ?

Meditace je nejstarší a nejpřirozenější technika jak se dostat mimo mysl. Už od pradávna, když člověk nevěděl, tak si sedl a začal vnímat co se  v něm vlastně děje.  A mistři v meditaci dosahovali díky tomu neuvěřitelně hlubokého vhledu a vnitřního klidu, který je až nepozemský.  Jedná se  o intimní způsob zvyšování vlastní inteligence a pochopení.

Vědci zjistili, že díky meditaci se reorganizuje neuronová síť v mozku  a dokonce rostou nové neuronové buňky!  Zvyšuje se pamět, schopnost učit se nové věci , komunikační schopnosti a zvyšuje se emoční i spirituální inteligence.  Zlepšuje se naše zdraví, schopnost přijímat a překračovat naše psychologické limity s  grácií.

Meditaci dnes začínají doporučovat  lékaři, psychlogové i podnikoví kouči. Začíná být normální, že v podnicích najdete meditační místnosti.  A netradiční přístupy a řešení vznikají právě zde.  Ve výsledku jsme zdravější, produktivnější a originálnější. A ještě jsme schopni slyšet a pochopit jeden druhého.   

Vedená meditace

 Pro ty z vás, kteří nevíte z počátku jak na to, jsem připravil několik záznamů meditací na různá témata. Meditace je vedená  hlavně ,,shora“ a její obsah a téma se stále utváří dle vašich momentálních potřeb. 

Dochází nejen k uklidnění mysli a zalití světlem vašeho vnitřního vnímatelného prostoru, ale zároveň k hlubokému uvolnění  a energetizování vašeho těla. Emoce, pocity a myšlenky postupně zanikají stejně tak jako  tělo. Objevuje se tekuté světlo zlato bílé, bílo bílé barvy a vaše vědomí se v něm rozpouští a expanduje mimo  obvyklá omezení. Rozpouštějí se  očekávání a ve formě vědomí Já prostupujete hlouběji a hlouběji do existence vaší přirozenosti. Sjednocujete se do jednoty se vším co je a stáváte se TÍM. Léčíte se přílivem energie, ticha a hřejivého pocity lásky. V závěru realizujete svá přání. 

Níže jsou uloženy záznamy několika nejsilnějších meditací, které jsme prováděli ve skupině během roku 2019. Meditace působí stejně silně i ze záznamu je možné je pravidelně praktikovat. Stačí si jen sednout ( ne ležet) a pustit si nahrávku. Vše ostatní se dozvíš. Přeji vám, aby jste praktikoval/a  meditaci pravidelně, aby jste získal/a potřebu a touhu proniknout co nejhlouběji do své podstaty. Časem je potřeba se od nahrávek oprostit a nechat se vést tichem v sobě. 

A ještě…prosím nemějte zpočátku velká očekávání. Je to ta největší překážka  mysli. Vše se rozvine zcela přirozeně díky dlouhodobé pravidelnosti. 

 

Máte dotaz? Napište mi.

Kontaktní formulář

7 + 5 =

Pin It on Pinterest

Share This