Vážení přátele,  tentokrát jsme  spolu s brahmánskou rodinou v Indii připravili  ohňový rituál RAHU KETU transit yagya zaměřený  na úspěch a rovnováhu v životě.  

 On line příprava z  20. 3. ve 20.00 hod na zoom.us ( přihlašovací údaje budou předány do Whatsapp skupiny pro všechny přihlášené )

Mantra  108x recitovat, zpívat: Om Rahavae namaha, Om Kethave namaha, Om Sarpagrahaya namaha.

Rahu  a Ketu ( dle naší astrologie  lunární uzlové body ) se chystají změnit znamení 21. března 2022 ( podle chrámového almanachu Vaikkya Panchagam)  a vytvořit významné změny ve vašem životě. Tyto planety ukazují vaši karmu z minulých životů a hrají zásadní roli při utváření vašich současných životních situací. Během tohoto tranzitu až do 30. října 2023 se Rahu přesouvá do znamení Berana ovládaného Marsem a získává rysy Marsu. Tato kombinace energie Mars-Rahu může posílit vaše úsilí o dosažení materiálního úspěchu. Rahu může také zlepšit vaši pověst a slávu. Současně se Ketu přesouvá do znamení Vah ovládané Venuší. Simuluje roli Venuše, která ve vašich vztazích propůjčuje lásku a harmonii, abyste dosáhli rovnováhy a udrželi mír. Obě tyto uzlové planety vám mohou pomoci ve vašem úsilí o dosažení úspěchu a udržení rovnováhy a harmonie.

Co očekávat od Rahu v Beranu a Ketu ve Vahách ? Rahu přejde do Berana, ohnivého znamení, které je ambiciózní a sebevědomé. Beran znamená akci, vedení a energii ke splnění přání do reality. Beran, je životní silou plnou odhodlání, připravenosti na změny a přijímání výzev. Rahu je o materialismu, nadměrném požitkářství a touze a zvyšuje vlastnosti Berana. Rahu v Beranu může přinést materiální výhody a prosperitu prostřednictvím nákupu půdy, úspěchu v úsilí a dědictví. Když je Rahu v Beranu, Ketu bude procházet ve Vahách, vzdušném znamení, které odráží jeho fixaci na rovnováhu a harmonii. Váhy se zaměřují na dosažení rovnováhy ve všech oblastech života. Ketu naznačuje pronikavý vhled, vrozenou moudrost a duchovní hojnost. Ketu sdílí skvělý vztah s Venuší, vládkyní Vah. Ketu ve Vahách může zvednout sebevědomí a umožňuje dobré komunikační a interakční schopnosti. Může pomoci přinést mnoho pozitivního vývoje v životě.

Spojení s Rahu, které se říká materialistická planeta, může pomoci zvládnout obchodní techniky, zlepšit intuitivní schopnosti a nalézt revoluční nápady, uvolnit psychické a mentální poruchy. A pomáhá k uskutečnění a úspěchu v oblasti velkých přání. Spojení s Ketu, které se říká planeta osvícení, vám pomůže trénovat odloučení a užít si výsledky vaší pozitivní karmy z minulého života. Ketu se může zlepšit, pokud se věnujete duchovní praxi, spiritualitě a řešení osobního života. přináší transcendentální znalosti, podporuje duchovní energii a vzestup a vede člověka k pokojnému duchovnímu i fyzickému životu. Rozpouští negativní karmu a pomáhá při řešení zdravotních problémů.Uvolňuje a čistí překážky a spory.

Yagya tedy představuje energii, která přináší požehnání v následných oblastech

 • Odstraňuje nepříznivé účinky Rahu a Ketu
 • Zadržuje zlé vlivy a poskytuje úlevu od utrpení
 • Posiluje spiritualitu a dodává klid
 • Propůjčuje dobré zdraví
 • Dává bohatství a prosperitu
 • Pomáhá překonat nepřátele
 • Zlepšuje různé aspekty života
 • Pomáhá co nejlépe využít příležitost
 • Poskytuje intuitivní sílu a moudrost
 • Dává dobré zdraví
 • Pomáhá podpořit finanční bohatství
 • Poskytuje celkovou prosperitu
 • Pomáhá odhalit skryté dovednosti

 Předpovědi Rahu Ketu Transit 2022-2023  Během 18 měsíců tranzitu Rahu-Ketu bude Rahu procházet třemi hvězdami v Beranu a Ketu bude procházet třemi hvězdami ve Vahách. Tato kombinace energie planeta-hvězda poskytuje smíšené výsledky a ovlivňuje různé oblasti života.

 • Rahu-Krittika (12. dubna 2022 – 14. června 2022) – Energie Rahu-Krittika během tohoto období může pomoci rozvíjet odhodlání realizovat své sny. Nejlepší je vyhnout se střetům ega a dominantnímu chování, které může ovlivnit vaše vztahy.
 • Rahu-Bharani (14. června 2022 – 20. února 2023) – Energie Rahu-Bharani vám může pomoci projevit vaše cíle a poskytnout příležitosti ke zvýšení luxusu a pohodlí.
 • Rahu-Ashwini (20. února 2023 – 30. října 2023) – Energie Rahu-Ashwini vám může pomoci zahájit inovativní nápady a aktivity, které předvedou váš jedinečný talent. Na druhou stranu tvrdohlavost a agresivita může být překážkou pokroku.
 • Ketu-Vishaka (12. dubna 2022 – 18. října 2022) – Energie Ketu-Vishaka během tohoto období vám může pomoci hledat vyšší poznání a získat úspěch a štěstí. Na druhou stranu vás tato kombinace může způsobit přehnaně ambiciózní a toužit po přehnaných materiálních ziskech.
 • Ketu-Swati (18. října 2022 – 26. června 2023) – Energie Ketu-Swati v tomto období vám pomáhá hledat rovnováhu ve vašem profesním a osobním životě. Nejlepší je řešit své vztahy taktem a diplomacií.
 • Ketu-Chitra (26. června 2023 – 30. října 2023) – Energie Ketu-Chitra vám může pomoci zůstat motivovaní, pozitivní a zlepšit vaši spiritualitu. Na druhou stranu nadměrné výdaje mohou rychle vyčerpat vaše finanční rezervy.

 

Pin It on Pinterest

Share This