Jan Rychlík Škola osobní transformace

Reiki

Reiki – Přímý kontakt se zlatou střední cestou…

Nauč se uzdravovat rukama sebe i druhé dokonce i nadálku.

Nepostradatelný nástroj pro udravení těla i ducha.

Co je Reiki?

V překladu životní síla, je po zasvěcení  vaše schopnost posilovat  a tak uzdravovat  tělo na fyzické, duševní i duchovní úrovni. Záleží jen na tom, jak hluboko do života chcete vstoupit.

Slyšeli jste o léčení rukama, o předávání energie, o harmonizaci a přikládání rukou? Pak určitě i víte, že to pomáhá. Je jedno, že to součastná věda ještě nedokáže vysvětlit. Ale je to tisíciletá zkušenost milionů lidí. A vy to můžete zažívat také. Je to také univerzální kosmická, nepolární, inteligentní léčivá síla.

Tato schopnost pracovat s Reiki je dána každému člověku. Předpokladem pro zasvěcení je vaše rozhodnutí  a žádost.

Co je zasvěcení?

Zasvěcení  tradičním způsobem znamená otevření (oživení) schopnosti Reiki energie v žadateli Reiki mistrem během zasvěcovacím obřadu  na  vlastní žádost zasvěcovaného.

Symbol reiki
Zasvěcení do reiki

7 důvodů proč zasvěcení u mě?

 1. Mám krátkou linii mistrů. Jsem pátý od zakladatelky reiki v Evropě Phyllis Lei Furumoto ( Baurova, Ursula Franke, Rosemary Palan, Wilhelm Palan) . A pouze devátý od 1. mistra o zakladatele reiki Dr. Mikai Ushui.
 2.  Díky tomu, že ctím a dodržuji tradiční způsob zasvěcení a mám tuto krátkou linii  zaručuji nepokřivené, silné, čisté a intenzivní reiki.
 3.  Zasvěcuji pouze individuálně v přítomnosti a kurz vedu v malé skupině max. 6 lidí.
 4. Mám 17 let zkušeností co by mistr a 19 let zkušeností s Reiki.
 5. Zasvětil jsem více jak 1000 lidí do mnoha stupňů a vysvětil dalších 9 mistrů. Nemám jedinou ,,reklamaci“.
 6. Mám Reiki poznání zesílené dalším osobním rozvojem, kdy se více než 15 let profesně věnuji osobnímu rozvoji svých klientů.
 7. Máte u mě možnost dalšího hlubšího poznání.

7 profitů ze zasvěcení u mě?

 1. Po dvoudenním kurzu můžete začít používat energii a harmonizovat sebe i druhé.
 2. Získáte velice silné a intenzivní probuzení ( iniciaci ) Reiki v těle i ve vědomí.
 3. Budete mít možnost vše si dostatečně vyzkoušet , upevnit a získat jistotu v používání a praktikování.
 4. Nabízím naprosto individuální a osobní přístup před i po kurzu.
 5. Naučíte se harmonizovat vodu, potraviny, předměty, zvířata a vše kolem sebe.
 6. Předám vám hlubší poznání o struktuře života.
 7. Máte možnost obracet se na mě s dotazy i po kurzu naprosto zdarma.

Stupně Reiki a ceny

Co je 1. stupeň?

Probuzení a schopnost předávat rukama Reiki sobě i druhým. To co potom aktivuje tuto schopnost je žádost která zní: ,,Žádám o Reiki.“  Kurz představuje čtyři individuální osobní zasvěcení během dvou dnů. Po třech měsících je pak možno postoupit do 2. stupně.

Cena prvního stupně  3900,-Kč

                                                   

Co je  2.stupeň?

Přináší  zesílení proudění Reiki , schopnost předávat Reiki na dálku bez omezení času a prostoru a uvolňovat bloky a omezující přesvědčení v mentální oblasti. To je umožněno iniciováním a předáním zesilovacího, dálkového a mentálního symbolu. Představuje jedno individuální zasvěcení mistrem během jednoho dne.

Cena druhého stupně  4000,-Kč 

Co je 3. stupeň?

Je iniciován jedním zasvěcením. Energie k použití a schopnosti praktikanta stejně tak jako i  osobní proces ozdravení se zesiluje. Energie v tomto stupni jde načasovat, opakovat předávání, předávat mnoha lidem v rozdílné časy a rozdílných místech atd.. Celkově se zesiluje vaše stabilita, sebedůvěra, intuice pocit bezpečí. A rozšiřuje se schopnost vnímat sebe i své okolí hlubším způsobem. Je vám předán mistrovský symbol. Součástí výuky tohoto stupně je  seznámení a praktikování Bachovi květové terapie, práce s přenosem vibračních vzorců, tvorba uzdravujících vibrací a práce s poznáním o Já.

 Cena třetího stupně  7500,-Kč

Mistrovský( velmistrovský ) stupeň

Představuje zasvěcení a předání postupů a obřadů, které slouží k zasvěcení do všech stupňů včetně toho nejvyššího. Tento stupeň je velice osobní záležitost, mezi mistrem a žadatelem.  Je velice důležité,  aby takový člověk byl rozhodnut věnovat svůj život službě šíření Reiki a uzdravování.

Cena dle osobní domluvy

 

Slevy studenti 15%, děti od 10 – 15 let 50%

l

Přihláška k zasvěcení

Vyplnit přihlášku

Na zadaný email( případně tel.číslo) Vám zašlu potvrzení a případně bližší informace týkající se konání semináře, kurzu či výhradně mnou připravované akce z oblasti osobního rozvoje na kterou se právě přihlašujete. Případně jej použiji pro uskutečnění nezbytné korespondence při odpovědích a požadavcích kladených Vaší osobou. Vaše osobní údaje budu zpracovávat dle Zásad ochrany osobních údajů uveřejněných na těchto webových stránkách.

 

Odesláním formuláře souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů
Pokud máte zájem dostávat další sdělení o aktivitách a novinkách mnou (Jan Rychlík) připravovaných akcích můžete si je zaškrtnout v dolním políčku.

Jak probíhá kurz?

1.Neváhejte a přihlaste se.

2. Ve chvíli, kdy se přihlásí čtyři zájemci vyhlašuji termín. Termín uskutečnění se tedy může prodloužit na dobu neurčitou. V případě zájmu se prosím pouze přihlašte a nic neplaťte. Zařadím Vás do pořadí  a o termínu kurzu a dalších podmínkách Vás budu včas informovat.

3. Jedná se o setkání od 10 hod do 18 hod. Max. počet účastníků je 6. Kurzy převážně uskutečňuji v Plzni, Praze a doma ve Skříněřově u Prachatic. Pokud někde vytvoříte skupinku jsem ochoten po domluvě přijet za Vámi. 

Děkuji za pochopení i trpělivost.

Pin It on Pinterest

Share This