z

Zde jsou  volně k dispozici záznamy On line setkání které jsem nazval Rozpravy o Já jsem. (Uskutečněné v období od 13.1. 2021 do současnosti)

Struktura setkání je přibližně následující: 1. Sdílení ( občas vystřiženo s ohledem na intimní a osobní zpovědi účastníka) 2. Odpovědi na otázky a vyplývající témata ze sdílení 3. Krátké čtení s komentářem 4. Meditace s použitím věty Já jsem.

Při poslechu sami rozhodujete jak moc na Vás nahrávky budou působit. Čím soustředěněji a opravdověji budeš drahý posluchači vnímat slova o to více na tebe bude působit léčivá energie. Výsledek bude pak změna vědomí a postupné vnitřní ztišení, vhledy do vlastního života až postupné dosažení zvýšeného vědomí a stavu Já jsem.

Berte prosím na zřetel, že záznam vznikal v dané přítomnosti a nejedná se o připravené a promyšlené přednášky. Není tolik důležité co a jak říkám já, ale  co se děje v tobě milý posluchači. Nicméně pokud se v tobě začne zvedat kritika. Pak je lepší přehrávání vypnout. A po dosažení vnitřního klidu opět k přehrávání přistoupit znova. Nahrávky mohou způsobit vnitřní léčivé procesy!

Přistupujte tedy k jejich poslechu s určitou posvátností. Při poslechu seďte s rovnými zády, v posvátných pozicích, nejezte, nepijte, nemluvte a neodcházejte. Buďte prosím soustředěni na poslech a  vědomí Já jsem ve vás. Děkuji za pochopení.

 

Přeji všem nalézajícím hluboký kontakt s Podstatou všeho.

Ananta Shuruthi ( J.R.)

 

Rozprava o Já jsem 2.6.2022

Závěr projevu 19. Hovory o Já jsem . O důležitosti koncentrace a dlouhodobé pozornosti. O konání se smrtí v zádech, O stavu Ježíše Krista před ukřižováním. O síle tvrzení Já jsem vzkříšení a život.  

Rozprav o Já jsem 9.5.2022

Hovory o Já jsem, Projev 18. str. 86-87. O hojnosti, o požehnání, o otevření brány hojnosti,  o svobodné vůli, o tom že Bůh nevstupuje do svobodné vůle - rozhodování  člověka. O vědomí - individualizovaném vědomí.

Rozprava o Já jsem 2.5.2022

Hovory o Já jsem str. 86. Já jsem to dokonalé vidění a slyšení. O rozpouštění ,, myšlenkových i zážitkových aj. struktur v našem životě a hlavně o odpuštění a nalezení důvěry v procesu životního léčení.

Rozprava o Já jsem 10.3.2022

Hovory o Já jsem str.79. O tom, že Já jsem není jen z našeho vědomí, o tom, že se Přítomnost udržuje svou vlastní silou, o tom, že je vždy vítězná. O tom, co je to léčivý proces a že na konci je vždy harmonie jako jediná věčná skutečnost.

Rozprava o Já jsem 24.2.2022

Rozprava o Já jsem  z knihy Hovory o Já jsem projev 16. - Vzývání.  O různých stavech vědomí, O stavu vědomí Já jsem z kterého proudí osvícení, poznání. O egu a jeho temných projevech. A v závěru meditace na zesílení míru ve skupinovém vědomí...

Rozprava o Já jsem 21.2.2022

Rozprava o Já jsem aneb rozjímání nad Hovory o Já jsem projev 15. .... Tentokrát o Pravdě a Lži o negativních pocitech a jak se z nich osvobodit. O naší spirituální pomatenosti a o bohu. O nutnosti soustředění a budování mentální připoutanosti k Já jsem přítomnosti. V...

Rozprava o Já jsem 3.2.2022

Rozprava o Hovory o Já jsem str. 75. O tom co je vědět a uskutečnit, a hlavně o nechávání se ,,Unášet" životem, pocity, myšlenkami a představami.. o sestupu do hmoty až sem na Zem do těla. Meditace na Brahmovu komůrku.

Rozprava o Já jsem 27.1. 2022

Rozprav o Hovorech o Já jsem 15. projev - O kumulaci energie, jak toto ovlivňuje pozornost, o směrování pozornosti, proč meditovat a o předávání a navyšování energie vědomí Já. O rozdílu mezi naukou( věděním) a skutečností( praxí).

Rozprava o Já jsem 20.1. 2022

Rozprava o části knihy Hovory Já jsem, projev 15. .  O tom co je Já, o upoutávání  na kladné a negativní obrazy a objekty mysli a na struktury  mysl - emoce- pocit. O tom kde je mezi tím Já. O tom, že Já - světlo věčnosti a domova čeká ve Vás. O návratu k sobě...

Rozprava o Já jsem z 6.1.2022

Rozprav o knize Hovory o Já jsem , lekce 14., str.   71. Tentokrát působení slova Dobrota, Důvěra, Naděje a Láska na člověka, O tom jak to chápat a vnímat, o silách za těmito slovy, o proudu Vítězné moci Já jsem, a o zákonu odpuštění.

Rozprava o Já jsem 28.11.2021

Rozprav nad části Hovory o Já jsem 13. projev. O síle Já jsem, o zázracích, které se mohou díky ní dít.. a o tom , že to vlastně zázraky nejsou. O žezle síly a co to je, o vědoucím. o činné síle a dokonalosti.

Rozprava o Já jsem 25.11.2021

Začátek projevu 13. knihy Hovory o Já jsem. O procítění jednotlivých slov Vět Já jsem, o stupni vyladění mysli a pocitu. O závisti, porovnávání se a o povyšování se díky  nabyté síle Já jsem. A mnoho vět s Já jsem.

Rozprava o Já jsem 22.11.21

Závěr 12. projevu z knihy Hovory o Já jsem. O lidské sexualitě, co způsobuje. Současný názor na sexualitu v partnerství.. ..jako nemoc, jak ji uzdravit a ponechat si sílu života pro vzestup své lidské - božské aktivity s Já jsem.

Máte dotaz? Napište mi.

Kontaktní formulář

Pin It on Pinterest

Share This