3.-4. 2. 2018 proběhlo 1. ze sedmi setkání  10. ročníku Primy ŠKOLY OSOBNÍ TRANSFORMACE ( ŠOTky).  Obvykle je, že každý účastník přichází s jiným tématem – problémem, který ho trápí. Většinou se jedná o dlouhodobé problémy a neúspěchy  v osobním, společenském či profesním životě. Jedná se o nemožnost dosáhnout vysněných cílů, nefunkční vztahy, nepochopení života a jeho výzev, nemoc  a nebo hledání a pochopení sebe,  toho co nazýváme život a jeho zdroje.  Často se nejedná o nováčky na cestě k uzdravení, pochopení a často většina  účastníků již prošla řadou seminářů a pracovala s mnoha technikami.  Ne jinak tomu  bylo i  na tomto 1.setkání.

První lekce je věnována hlavně otázce zdraví. Dochází zde  k nápravě vědomé i nevědomé představy  ve vnímání jednotlivce co zdraví v těle a životě vlastně představuje. Zdraví můžeme chápat jako určitý Vzorec nejvyšších kvalit- zdraví  a funkcí duchovních, duševních a tělesných, tedy nejvyšší vzorec zdraví jednotlivých orgánů a buněk, či částí těla i těla jako celku. Tento celek je napojen na naše představy a my jej neustále vědomě, ale i podvědomě programujeme. A pokud tedy neznáme jak má program vypadat a jak se máme cítit když zažíváme ZDRAVÍ, tedy jinak řečeno v čem se máme udržovat a k čemu máme svou činností směřovat, pak dochází k pomatení a náš duch a následně i tělo směřuje k nemoci. Tedy do stavu, kdy jsme závislí na vnějších okolnostech ( nákazy,  léky atd.).  To je stav součastného člověka. Rodíme se v neuróze nemoci, jsme od malička cepováni reklamou o nemocech  a všude vnímáme bakteriální a virové ohrožení. Už jako dětem nám to dospělí s velice vážnou tváří a bolestí v očích vysvětlují a předvádí. A my podléháme zcela nevědomě.  A tak i když ,,zdraví”  jsme, jsme nemocni duchem z očekávání nemoci a tělo postupně do tohoto stavu přechází. Nevědomé stavy jdou ještě hlouběji. V oblasti za naší myslí spouští utkvělé představy a obrazy získané od rodičů, předků, sociální skupiny v které jsme vyrůstali aj.. Už jsme na ně zapomněli, ale naše nevědomí ne a my pak máme co dělat se silnými, hlubokými pocity strachu z nákazy či budoucí bolesti. A tento stav pak plodí falešné vnitřní hrdinství typu na něco ,,zemřít musím” a následuje pozitivní či negativní destrukce. Nicméně Zdraví je stav plynutí na vlně přítomnosti.

Jsme tvůrci svého života, ale jak jej tvoříme? Na to odpověděli účastníkům praktická cvičení, individuální konstelace na konkrétní problémy a iniciační setkání s energií Nejvyššího zdraví.    A za měsíc tedy 3.3. začneme prozkoumávat naše kořeny.

Nadcházející akce

 1. Meditace online

  19 Listopad 20:00 - 21:15
 2. MEDITACE SVĚTLA / Bratislava

  23 Listopad 18:00 - 21:00
 3. Rodinné konstelace ( dopoledne, odpoledne) v Bratislavě

  24 Listopad 10:00 - 19:00
 4. Večer léčivých slov a energií / Prachatice

  5 Prosinec 18:00 - 20:30
 5. Zasvěcení k předávání Dikši / Skříněřov

  15 Prosinec - 16 Prosinec

Pin It on Pinterest

Share This