Skupinový ohňový rituál SURYA NARAYANA pro zdraví a očištění od negativních pocitů na dálku z Indie

Mantra pro zpívání: Óm namó Sůrya Nárayanaya ( nárajánaje ) namahá

Přináším Vám speciální nabídku, kterou zprostředkovávám pro každého, kdo má zájem a víru v tisícileté védské ohňové rituály. Vy, jež jste je již zažily, znáte očistnou a žehnající sílu ,, nebes „, jež rituál zvaný yagnya ( homa ) přináší do života člověka.  Tato  ceremonie,  která bude vykonávaná  starobylou brahmánskou rodinou v Indii vám může velice silně pomoci ve Vašem životě.

Tentokrát proběhne 5. 4. 2020 pro všechny, kteří se přihlásíte a splníte níže popsané požadavky.

Rituál na posílení vitální energie,  zesílení biopole,  za silnější zdraví, urychlení uzdravujících procesů, zvýšení vědomí a očištění od negativních pocitů a emocí. Činí člověka nebojácného a uvolňuje negativní myšlenky ega, hněvu, zloby, strachu aj..

 Zpívání jeho manter a  vykonáním yagnya vitalizuje, uzdravuje a posiluje tělo i ducha dá požehnanou a rozjasňující budoucnost. Dále pomáhá k dosažení bohatství a finančního úspěchu. Odstraňuje překážky v osobním i profesním životě a harmonizuje rodinný život. Zlepšuje komunikační schopnosti a podporuje tak lepší výsledky v podnikání. Dále podporuje odvahu, schopnosti potřebné k vedení a moudrost.

Lord Surya je považován za božstvo tohoto vesmíru. Má se za to, že Surya byl uctíván od věků. Surya je považován za jedinou viditelnou formu Boha, kterou lze vidět každý den. Surya je také znám jako Surya Narayana. Surya, Bůh Slunce, je také považován za jednu z osmi forem Pána Šivy (Astamurti). Surya je pánem dokonalosti a moudrosti. Surya představuje duši, sílu vůle, slávu, oči, celkovou vitalitu, odvahu, královskou vládu, otce, vysoce postavené osoby a autoritu a představuje všechny vlastnosti, které by dokonalý vůdce měl mít. Představuje odvahu, vedení, nadvládu, královskou vládu a moudrost. atd. Lord Surya je znázorňován tak, že sedí na voze taženém 7 koňmi. Den pro vzývání a oslavu Surya Lorda je neděle.

Pin It on Pinterest

Share This