Načítám Akce

Bohatství – zážitkový kurz / Praha

Do začátku akce zbývá

00

Dny

:

00

Hodiny

:

00

Minuty

:

00

Vteřiny

Popis akce

Bohatství – zážitkový kurz / Praha

  V prosinci 2016 jsem se vrátil z neuvěřitelně silného a Přítomností nabytého 21. denního kurzu z Oneness univerzity v Indii. Když jsem uvažoval, jaký dárek přivézt,  objevil jsem obrázek  Šri AmmyBhagavana zasypaných  zlatem. Ideální dárek pro nás, věčně stěžující ,, nemáme peníze“. Nicméně v noci jsem měl velice živý sen. Šri Bhagavan řekl: ,,Nemůžeš lidem obrázek jen tak dát, to by mě založili do knížky a já se tam budu mačkat. To už znám. A jejich šance, kterou jim zprostředkovávám, získat bohatství se ztratí. Musíš pro ně udělat kurz. Udělej  kurz na Bohatství pouze pro 100 lidí. Zkombinuj to, co znáš s tím, co ti dám, budu tě inspirovat a povedu vás k Bohatství.“
 

Tento v pořadí již čtvrtý  jedinečný 35 denní kurz v sobě obsahuje vše, co na vnitřní úrovni můžeme pro svůj růst udělat.
Celý kurz má následující schéma :
 21. denní domácí příprava  ( od 30. 3. 2018   mailem,  30 – 60 min denně ) slouží k uvědomění si osobních limitů, vzorců a rodinných předurčení. A především k vytvoření vize svého Bohatství.
 3 denní kurz  20.- 22.4.2017  ( od 17 hod  do 18. hod  v Praze ) každý si postaví neuvěřitelně očistnou konstelaci. A v závěru uskutečníme starobylý rituál, kterým požádáme o požehnání  a  dary vyšších světů.
11. denní meditační praxe ( cca 60 minut denně doma) budete tento vztah a vnitřní soulad s Bohatstvím silně prohlubovat.
 Tedy  budeme se  intenzivně věnovat nejen své nové vizi bohatého a bohatstvím naplněného života, ale i objevovat a odstraňovat vše, co nám v něm brání.
 Přijď pochopit a zažít. Jedná se o ojedinělý zážitek.

Tento kurz se uskuteční již pouze pro 75 zájemců, vždy ve skupině s min. počtem 7 a max.  10 účastníků.  Bude kladen velký důraz na individuální uvědomění a prohloubení   spojení  se VŠÍM CO JE. VŠE CO JE,  je i Bohatství.  A k Bohatství  patří i úspěch, peníze a radost z možnosti tvoření.

Základní cena kurzu je 5900,-Kč a maximu se nekladou překážky.

Zároveň s možností volby ceny za kurz, přichází i  možnost udělat první krok na cestě k Bohatství.

Otázky zní:   ,,Kolik chceš dát za své bohatství ?“

,,Jak mnoho chceš do sebe investovat, jak moc si sám sebe ceníš?“

,, Jak si ceníš toho co dostáváš?“

Pokus se sám sobě již nyní pravdivě odpovědět a sleduj své pocity.

Jsou radostné, smutné, zlostné nebo expandující?

Po zaplacení kurzovného nejpozději do 28.3. 2018 obdržíš první  z 21 témat k procítění a promyšlení. Pak bude následovat dvou a půl denní  kurz s konstelacemi a rituály a   11 denní cvičení  a možnost další spolupráce.

Místo konání : Praha, Českobrodská 32.

Informace o akci

p

Cena

5900Kč

Datum konání

30 března 17:00 - 22 dubna 18:00

Místo konání

l

Přihláška na akci

i

Podmínky

Vyplněním a odesláním osobních údajů ve výše uvedeném formuláři přihlášky souhlasím se zpracováním mnou poskytnutých osobních údajů a jejich zařazení do databáze zájemců o akce a zasílání novinek, která je ve vlastnictví Ing. Jana Rychlíka, IČO: 187 15 737. Beru na vědomí, že  uvedený souhlas může být odvolán pouze písemnou formou (e-mail), a to s účinností 30 dnů ode dne, kdy bude odvolání souhlasu doručeno vlastníkovi databáze.

Jan Rychlík se zavazuje, že tyto údaje neposkytne třetím osobám. Zpracování osobních údajů se řídí příslušnými ustanoveními zákona č. 101 / 2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Pin It on Pinterest

Share This