Načítám Akce

Velká NAVAGRAHA yagya- 10 x ohňový rituál na dálku

Do začátku akce zbývá

00

Dny

:

00

Hodiny

:

00

Minuty

:

00

Vteřiny

Popis akce

Velká NAVAGRAHA yagya- 10 x ohňový rituál na dálku

NAVAGRAHA YAGNAS po 10 DNÍ 
21.7 – 30.7. 2024

10  ohňových rituálů ( yagya ) za  cenu 5.

Mimořádná příležitost jak uvolnit velké množství tíživých okolností a nasměřovat svůj život k úspěšnějšímu a šťastnějšímu prožitku.  

Záznam z Informačního  on line setkání na whatsapp z úterý 13. 7. 2021 ve 20.00 hod.

  

On line příprava setkání na whatsapp ze čtvrtka 15. 7.  2021 ve 20.00 hod.

Upřímně Vás zvu k účasti na tomto vícedenním programu. Po 10 dní budou probíhat ohnivé rituály ( yagya) v Indii za uvolněn negativních sil jež se vyjadřují ve vašem osobním horoskopu. Sil, které nevědomě žijeme a jež určují vše co se v našem životě odehrává. Včetně směrů tzv. osobních rozhodnutí, které vlastně pouze představují  následky našich předchozích aktivit.

Pro plné pochopení se proto  spojte s 9ti kosmickými archetypy sil a  uvolněte svoji karmu. Provedení  yagya a modliteb ke každé jednotlivé archetypální kosmické síle, vám dá dostatek vhledu a času pochopit a zažít více a  pomůže odstranit negativní karmické vasány (Graha Doshas) a uvolnit tak ze života neštěstí, zmírnit utrpení, získat požehnání pro dlouhý a šťastný život, podpořit vaše podnikání a vztahy, zvýšit svou prosperitu a mnohé jiné. Navagrahas představují jakousi planetární paměť – zakotvení předchozích skutků a myšlenek v energetickém poli planetárních sil,  jež se vybíjí a objevují v následných zrození každého jednotlivce.  Toto nazýváme karmou – následkem. Díky tomuto pochopení se pak zrodila  věda jménem „Astrologie“, která tradičně platí od starověku. Všechny teorie a předpovědi astrologie vycházejí z pozic planety v konkrétním domě, ve kterém sídlí. K dispozici je 12 domů a každý z nich představuje určitý aspekt v životě člověka. V závislosti na jejich umístění v planetárním systému je považováno jejich působení za prospěšné nebo neprospěšné pro jednotlivce. Pokud je pozice planet příznivá, pak existuje všestranný pokrok a štěstí. Pokud to však nepříznivě spočívá, vytvářejí disharmonii a úzkost. S planetami se ve védské astrologii  zachází jako s božstvy a mají specifické síly, povahu a charakteristické vlastnosti podle toho, co nabízejí. Mohou být dobré, mohou být špatné, v závislosti na osobním horoskopu, který je odrazem předchozích skutků. Lidé se modlí k Navagrahas, aby získali hodně štěstí v životě.  Yagya je prostředkem k překonání neštěstí jež je následkem nesprávného umístění planet.  Může to být způsobeno poruchou ( doshy ) v horoskopu nebo karmami z minulého života nebo předků. Kromě toho jsou Rahu a Ketu stínové planety, kde Rahu je démon s hlavou a tělem hada s a Ketu hlava je jako had a trup je jako monstrum. Navagrahové představují a jsou:

 1. Surya– Slunce – bohatství, prosperita, povolání, kariéra, odvaha, profese
 2. Chandra– Měsíc – úspěch, mysl, emoce, pocity, sláva, vitalita
 3. Mangala– Mars – komunikaci, inteligenci, paměť, vzdělání, sílu a vitalitu
 4. Budha– Merkur – řeč, inteligence, paměť, vzdělání, schopnost utvářet myšlenky
 5. Brhaspati– Jupiter – vzdělání, znalosti, bohatství, veškeré pohodlí, logika, poklady, charita
 6. Shukra– Venuše – hojnost peněz, pohyb, znalosti, umění, hudba, dlouhý život, štěstí
 7. Shani – Saturn – nekompromisního strážce karmy, výchovy a výuky řádu
 8. Rahu– Vzestupný lunární uzel – tajemství, připoutanost, zlo, krutost, považuje slunce a měsíc za nepřítele, chová se občas jako Saturn.
 9. Ketu– sestupný lunární uzel – planeta duchovna a prosycení bohem ( mokša), znalost sebe sama, dává prosperitu, všechny druhy bohatství, štěstí, luxus, ztráta chuti k jídlu, dobré zdraví, bohatství, někdy se chová jako Mars, méně zlověstně než Rahu, svoboda od cyklu narození a znovuzrození
Poz. Rahu (symbolizuje vzestupný uzel – Dračí hlava) způsobuje nehody a neočekávané události. Ketu (symbolizuje sestupný uzel – Dračí ocas) jsou ukazateli  karmy v minulém životě a přináší sklizeň plodů  minulé karmy Účinky Rahu a Ketu jsou nevysvětlitelně spojeny s rozhodnutími a činy, které jste podnikli v předchozím zrození. Jinými slovy, váš účet z minulého života byl přenesen dál.  Dopad těchto dvou sil se také nazývá karmický efekt.
  V jednoduchosti  výhody devíti planet, které lze obnovit pomocí yagya: Slunce poskytuje dobré zdraví a blahobyt. Měsíc dává velkou mysl a úspěch. Mars žehná prosperitě a bohatství. Merkur poskytuje moudrost a bohatství. Jupiter dává vzdělání a znalosti. Venuše dává znalosti umění a hudby. Saturn znamená štěstí. Rahu dělá život silnějším a pomáhá proměnit nepřítele v přítele. Ketu zajišťuje prosperitu, zdravé zdraví a bohatství v rodině.

Co je Karma a jak hraje důležitou roli v životě člověka? Karma  představuje etický přírodní zákon příčiny a následku, čin vykonaný se záměrem nebo vědomým motivem a odpovídající následek tohoto činu, postihující zpětně aktéra samotného. Zjednodušeně řečeno  egoistické jednání způsobuje utrpení, zatímco nesobecké jednání přináší štěstí. Karma neznamená  „osud”, ale může být přeložena jako „čin” nebo „příčina a následek”. Duchovní porozumění příčině a následku, kde myšlení a jednání jednotlivce mají vliv na budoucnost jednotlivce. Dobré myšlení  a dobré skutky přispívají k dobré karmě a to přivádí jednotlivce k úplnému znovuzrození, zatímco špatné myšlení a špatné skutky vedou ke špatné karmě jejímž důsledkem je pomstychtivá znovuzrození. Také to znamená, že vliv současného života, ovlivňuje budoucnost člověka v současném životě a také povahu a kvalitu budoucího života. Uctíváním všech devíti planetárních sil( planet ), konkrétně Slunce, Měsíc, Mars, Merkur, Jupiter, Venuše, Saturn, Rahu a Ketu získáváte jejich požehnání pro úspěšné dokončení skutků. Navagraha yagya –  Védská písma popisují, že uklidnění Navagrahas přinese v životě člověka prosperitu a mír. Tento rituál se provádí za účelem uspokojení a snížení negativních sil planet a získání jejich požehnání, aby bylo možné ve větší míře minimalizovat nebo eliminovat jeho silné zpětné účinky. Říká se, že když je určitá planeta v natálních mapách zlověstná, může i král vést život žebráka. Rituály tedy minimalizují silné negativní účinky a také plní touhy lidí. Planety také poskytují štěstí, prosperitu a mír. Navagraha yagya představuje způsob, jak například zabránit problémům v manželství, v podnikání i zaměstnání a všeobecně ve vztazích. Kromě toho je možné iniciovat v člověku tímto rituálem  mír a zbavit jej stresů a nejistot v životě. Lidé, kteří chtějí získat úlevu od tlaku v oblastí financí a zdravotních problémů, si uskutečněním yagya zlepší vyhlídky. Ačkoli provádění Navagraha yagya má mnoho výhod, nejpozoruhodnější jsou následující:

 •     Zajištění příznivého života člověka. Blokování všech neblahých událostí, které mohou mít na člověka v budoucnu vliv.
 •     Zajištění úspěšné kariéry. Zvládáte protivenství a jste požehnáni odvahou a sílou a božství
 •     Je to lék pro ty, kteří touží po šťastném manželském životě nebo jsou ovlivněni okolnostmi kolem početí a  narození dítěte.
 •     Přínosy pro lidi, kteří čelí uvíznutí v obchodním a osobním životě.
 •     Uspokojení pohybujících se planet, které mají špatný dopad na život člověka.
 •     Zvýšení inteligenci k efektivnímu využití času, odstranění překážek, a schopnost snáze získávat znalosti
 •     Schopnost vnímat svět pozitivně, jako dobré místo pro život, konat dobré skutky v životě a díky tomu odstranit depresi, nedochvilnost a frustraci
 •     Zbavení se neštěstí, chronických onemocnění, nárůst prosperity a materiální hojnosti

 

 

Datum programu: 21.7.2024 – 30.7.2024

Mantra pro všech 10 Navagraha yagya 11x, 27x, 48x, nebo 108x Om adithyayacha somaya mangalaya Buddhayacha Guru shukra Shanibyacha Rahave kethave namah

21.7. 2024 – SURYA YAGNA (SLUNCE energie Otce )

mantra 108x : Om suryaya namaha- om adithyaya namaha

Ten, kdo se nazývá Atma karaka, ten, kdo představuje vaši duši. Spojení se Sluncem posílí vaše dharmická pouta s vaším otcem nebo otcovskou postavou a posílí vaše zdraví, osobnost, sebeúctu a postavení ve společnosti. Rozvíjí se pravdou  a vedením.  Surya je vůdce, sluneční božstvo, jeden z Adityasů, syn Kasyapy a jedné z jeho manželky Aditi, Indry nebo Dyause Pitar (podle verzí). Má zlaté vlasy a paže. Jeho vůz táhne sedm koní, kteří představují sedm čaker. Předsedá jako „Ravi“ před „Ravi-war“ nebo nedělí. V hinduistické náboženské literatuře je Surya pozoruhodně zmiňována jako viditelná forma Boha, kterou lze každý den vidět. Kromě toho Shaivites a Vaishnavas často považují Surya za aspekt Shiva a Vishnu. Například Vaishnavové nazývají slunce Surya Narayana. V Shaivitské teologii, Surya je vnímán jako jedna z osmi forem Shivy ( Astamurti). Říká se o něm, že je Sattva Guna a představuje duši, krále, vysoce postavené osoby nebo otce.

 

22. 7. 2024 CHANDRA YAGNA (Měsíc energie matky)

Mantra 108x: om somaya namaha- om chandraya namaha

Představuje energii matky. Přináší požehnání ženskou energií a láskou. Zlepšuje vztahy, naplňuje mysl pozitivní energií, přináší odpuštění. Spojení s Měsícem posílit vaši kreativitu a rodinné pouto, přinese emocionální rovnováhu a zlepší vaše domácí pohodlí. Naplní vás pocitem domova. Chandra (měsíc) je také známá jako Soma a identifikována s védským lunárním božstvem Somou. Je popisován jako mladý, krásný, spravedlivý; dvouramenný a ve svých rukou kyj a lotos. Každou noc jezdí na voze (měsíc) po obloze, tažen deseti bílými koňmi nebo antilopou. Je spojen s rosou a jako takový je jedním z bohů plodnosti. Také se mu říká Nišadipati (Niša = noc; Adipathi = Pán) a Kšuparaka (ten, kdo osvětluje noc). Jako Soma předsedá Somvarmovi nebo pondělí. Je Sattva Guna a představuje Mysl, Královnu nebo Matku a je ženatý s dcerami Dakshy Prajapathi. Má tedy 27 manželek, což představuje dvacet sedm Nakshatras (souhvězdí). Budha (planeta Merkur) se narodila Somovi a Tarakovi.

 

23. 7. 2024 MANGAL  YAGNA ( MARS – válečník)

Mantra 108x : om bhaumave namaha-om bhoomikarakaya namaha

Spojení s Marsem, které se říká akční planeta, může zvýšit vaši vitalitu, zlepšit vaši konkurenceschopnost a vztahy, zlepšit vaše vůdčí schopnosti a vaši snahu dosáhnout cílů. Mars vám může pomoci překonat nepřátele, vyčistit dluhy a vyřešit spory. Mangala je bůh Marsu, rudé planety. Mars se také v sanskrtu nazývá Angaraka („ten, kdo má červenou barvu“) nebo Bhauma („syn Bhumiho“). Je bůh války a je v celibátu. Je považován za syna Prithvi nebo Bhumi, bohyně Země. Je majitelem znamení Berana a Štíra a učitelem okultních věd (Ruchaka Mahapurusha jóga). Je to Tamas Guna v přírodě a představuje energickou akci, sebevědomí a ego. Je namalován červenou nebo plamennou barvou, čtyřramenný, nesoucí trojzubec, kyj, lotos a kopí. Jeho Vahana (hora) je beran. Předsedá „válce Mangal“ nebo úterý.

24. 7. 2024 BHUDDHA YAGNA ( Merkur)

Mantra 108x : om bhudhaya namaha-om vidyakaragaya namaha

Spojení s Merkurem, planetou intelektu, které se také  říká komunikační planeta, může posílit vaši obchodní prozíravost, technické a analytické dovednosti, zlepšit vaše vyjadřovací schopnosti v oblasti psaní a vyjednávání, pomoci vám ovládat jazyky a zvýšit vaši zvědavost a schopnost se učit. Všeobecně zvyšuje Vaše osobní vibrace a vede k prosperitě a radosti z úspěchu. Budha je bůh planety Merkur a syn Chandry (měsíce) s Tarou (Taraka). Je také bohem zboží a ochráncem obchodníků. Je z Rajas Guna a představuje komunikaci.  Je zastoupen jako mírný, výmluvný a nazelenalý. Je vypodobněn tak, že drží šavle, kyje a štít, jezdící na okřídleném lvu v chrámu Ramghur. Na dalších ilustracích drží žezlo a lotos a lítá na koberci nebo orlu nebo na voze taženém lvy. Budha předsedá „budhské válce“ nebo středu. 

 

25. 7. 2024 Guru BRIHASPATI YAGYA (JUPITER neboli  Planeta štěstí)

Mantra 108x: om brihaspatiye namaha- om gnanakaragaya namaha

Spojení s Jupiterem, nazývané jako expanzní planeta, může zvýšit vaše jmění, zlepšit váš finanční stav a poskytnout všechny druhy bohatství, včetně dětí a úspěchu ve společnosti. Jupiter vám také může pomoci pokročit v životě zásluhami minulého života. Brihaspati je jméno védského božstva, ztělesnění zbožnosti a náboženství, hlavního obětujícího modlitby a oběti, představovaného jako Purohita bohů, u nichž se přimlouvá za muže. Je Pánem planety Jupiter. Je Sattva Guna a představuje poznání a učení. Podle hinduistických písem je guru Devas a úhlavní nepřítel Shukracharya, guru Danavas. Je také známý Guru, bůh moudrosti a výmluvnosti, jemuž jsou připisována různá díla, například „ateistická“ Barhaspatya sutras. Je vyobrazen žlutě nebo v zlaté barvě a drží hůl, lotos a  korálky. Předsedá „Guru-war“ nebo čtvrtek.

26. 7. 2024 SUKRA YAGNA (VENUŠE)

Mantra 108x: om sukraya namaha- om dhanakaragaya namaha

Spojení s Venuší, které se říká planeta peněz a vztahů, může vylepšit nejen vaši finanční skutečnost ale i vaši krásu a milostný vztah, posílit vaše osobní a profesionální partnerství, zlepšit váš luxus a pohodlí v životě a pomoci vám zářit v kreativních oblastech. Zvláště silně upokojuje ženy. Shukra, sanskrt pro „jasný, čistý“ nebo „jas, jasnost“, je jméno, syn Bhrigu a Ushany, učitel Daityas a guru Asuras, identifikovaný s planetou Venuší (Shukracharya). Předsedá „Shukra-war“ nebo pátku. Je to Rajas v přírodě a představuje bohatství, potěšení a reprodukci. Má bílou pleť, středního věku a příjemnou tvář. On je popisován různě sedíc na velbloudu nebo na koni, krokodýlu. Drží hůl, korálky a lotos a někdy i luk a šíp. V astrologii existuje období dasha neboli planetární období známé jako Shukra Dasha, které zůstává aktivní v horoskopu člověka po dobu 20 let. Předpokládá se, že tato dasha poskytuje více bohatství.

27. 7. 2024 SHANI YAGNA (SATURN )
Mantra 108x : om sanaischaraya namaha- Om mandagrahaya namaha

Spojení se Saturnem, které se říká planeta kariéry, může zlepšit vaše dovednosti v organizaci času,  zvýšit vytrvalost  a  úsilí o pokrok v životě. Pomoci k lepšímu postavení v práci díky tomu, že si budete vědomi svých povinnosti a splnite je s lehkostí. Zároveň spojení se Saturnem léčí chronická onemocnění a snižuje utrpení. Podporuje prodloužení života, ochraňuje vás v  právním sporu nebo jej vede k vítězství. Ochrání vás od nehod a nebezpečí. Zároveň  Saturn představuje  jakéhosi přísného strážce karmických  sil každého jednotlivce a yagya uskutečněna pro spojení a usmíření energií Saturnu vedou k zmírnění dopadu následků. Shani je jednou z devíti primárních nebeských bytostí  Védské astrologii. Shani je ztělesněn na planetě Saturn. Shani je Pánem soboty. On je Tamas v přírodě a představuje učení, silnou vůli uspět, nekompromisnost, kariéra a dlouhověkost. Původ slova pochází z následujícího: Shanaye Kramati Sa: tj. Ten, kdo se pohybuje pomalu. Saturnovi trvá asi 29 let, než se otočí kolem Slunce, takže se pohybuje pomalu ve srovnání s jinými planetami, což je název sanskrtu. Shani je ve skutečnosti demi-bůh a je synem Surya  boha slunce a jeho manželky Chhaya. Říká se, že když úplně poprvé otevřel oči jako dítě, slunce zapadlo do zatmění, což jasně naznačuje dopad Shani na astrologické horoskop.

28. 7. 2024 RAHU YAGNA ( Lunární vzestupný uzel )

Mantra 108x: om rahave namaha- om bhogakaragaya namaha

Spojení s Rahu, které se říká materialistická planeta, může pomoci zvládnout obchodní techniky, zlepšit intuitivní schopnosti a nalézt revoluční nápady, uvolnit psychické a mentální poruchy. A pomáhá k uskutečnění a úspěchu v oblasti velkých přání. Rahu je bůh vzestupného / severního měsíčního uzlu. Podle hinduistických písem je Rahu hlavou démonického hada, který spolkne slunce nebo měsíc a způsobí zatmění. V umění je zobrazen jako drak bez těla na voze taženém osmi černými koňmi. Je to Tamas Asura, který dělá vše pro to, aby ponořil jakoukoli oblast  života do chaosu. Rahu kala je považována za nepříznivou. Podle legendy během Samudra manthan pila asura Rahu část božského nektaru. Než mu ale nektar mohl projít hrdlem, Mohini (avatarka Višnu) mu usekla hlavu. Hlava však zůstala nesmrtelná a jmenuje se Rahu, zatímco zbytku těla se stal Ketu. Předpokládá se, že tato nesmrtelná hlava občas spolkne slunce nebo měsíc a způsobí zatmění. Potom slunce nebo měsíc prochází otvorem u krku.

 

 

29. 7. 2024 KETU YAGNA (Lunární sestupný uzel ) Mantra 108x : om ketave namaha- om sarpagrahaya namaha

Spojení s Ketu, které se říká planeta osvícení, vám pomůže trénovat odloučení a užít si výsledky vaší pozitivní karmy z minulého života. Ketu se může zlepšit, pokud se věnujete duchovní praxi, spiritualitě a řešení osobního života. přináší transcendentální znalosti, podporuje duchovní energii a vzestup a vede člověka k pokojnému duchovnímu i fyzickému životu. Rozpouští negativní karmu a pomáhá při řešení zdravotních problémů.Uvolňuje a čistí překážky a spory. Ketu je Pán sestupného / jižního měsíčního uzlu. Ketu se obecně označuje jako „stínová“ planeta.  Předpokládá se, že má obrovský dopad na lidské životy a také na celé stvoření. Za určitých zvláštních okolností pomáhá někomu dosáhnout zenitu slávy. Je Tamas v přírodě a představuje nadpřirozené vlivy. Ketu a Rahu astronomicky označují průsečíky cest Slunce a Měsíce, jak se pohybují po nebeské sféře. Proto se Rahu a Ketu nazývají severní a jižní lunární uzly. Skutečnost, že k zatměním dochází, když jsou Slunce a Měsíc v jednom z těchto bodů, vede k příběhu o polykání Slunce a Měsíce.

30. 7. 2024  Úplná Navagraha yagnas– yagna pro všech 9 planet.

Mantra 108x: Om adithyayacha somaya mangalaya Buddhayacha Guru shukra Shanibyacha Rahave kethave namah

V tento den můžete zaslat svá přání a přání  a my je nabídneme posvátnému ohni, aby je vynesl do posvátných sfér. Postavení těchto Navgrah v našem horoskopu mají rozhodný vliv na průběh celého života každého jednotlivce.  Naše budoucnost a  životní události jsou určovány hlavně planetární situací v čase narození. Jejich pozice při narození jsou určovány naší karmou z minulosti a mají vliv na náš život. Proto je velmi důležité odstranit planetární anomálie (Grah dosha), které jsou produkovány nevhodně umístěnými planetami ve vašem horoskopu, a tak se tato Yagya stává nevyhnutelnou pro bezpečný a radostný život a hlavně pro očištění karmy. V důsledku se jedná  o harmonizaci energetického vlivu postavení planet v horoskopu jednotlivce a zároveň o harmonizaci jejich právě probíhající vlivu dle aktuálního nebeského dění.

Tato yagya pak  usnadňuje  vyniknout vám ve vašich  aktivitách,  pomáhá v budování  prosperity, šíření radosti, podporuje pozitivní náladu ve  vašem  domově i v mysli a mnohé jiné.  Navagraha Yagya  má mnoho pozitivních dopadů ; doporučuje se, aby byl tento Yagya byl prováděn ročně. Navagraha Yagya  je tak silný a účinný, že má schopnost změnit všechny špatné účinky ,,negativně“ umístěných planet ve vašem  horoskopu, které  brání vašemu úspěchu. Yagnya Vás pak ochraňuje  před zlými vlivy a myšlenkami a  vytváří lehčí a jednodušší život.. Po skončení této Yagya se v prostředí šíří nebeská pozitivní energie. Díky tomu je prostředí velmi uvolněné, přirozené a veselé. Udržuje působení negativních vlivů mimo váš život a proměňuje jej  v hladké plachtění. Výhody jež získáváte:

 • Změní všechny špatné účinky špatně umístěných planet ve vašem horoskopu.
 • Rozpouští a uvolňuje karmu.
 • Ochrání vás před působením zlých ,,duší“ a myšlenek a usnadní vám život.
 • Poskytuje požehnání a výhody ze všech Grahů.
 • Snižuje negativní dopady planet.
 • Udržuje zdraví a bohatství, pozitivní náladu, veselí, jednoduchost a celkovou prosperitu.
 • zlepšuje rodinné a jiné vztahy a uklidňuje prostředí
Jak bude ohňový rituál probíhat?
Ceremonie bude probíhat každý den v období od 21.7. – 30. 7. 2024 ( včetně)  v 00.30 našeho času v níže uvedený den. V Indii se bude skupina Brahmánů modlit a postupně během cca 2-3 hod rituálu spalovat obětiny( byliny, kůry, vonné silice, květiny, ghí atd.)  v posvátném ceremoniálním ohni  a modlit se za všechny přihlášené. Na vás pak bude meditovat a modlit se k danému tématu. A předříkat s pozorností posvátnou mantru, která je zde uvedena, případně  vám bude zaslána nebo jinak sdělena. Nicméně pokud to nezvládnete v daný čas, je možno provést toto následný den v příhodný čas.   Rituál působí jako střednědobé zasvěcení do dané energie na dálku. Je možno ji znova vyvolávat a prohlubovat spojení s ní. Tím vyvolávat její  požehnání a prospěšné účinky do svého života. Následně vám budou zaslány fotografie z ceremonie zvané Yagnya přes aplikaci WhatsApp, kde je vytvořena skupina. Jsou zde sdíleny instrukce, podpůrné informace a sdílení účastníků, naše zážitky. Jedná se o mimořádnou možnost a příležitost zažít sílu védské ceremonie, modlitby a tak povzbudit a vést svůj život do pocitu bohatství štěstí a klidu. Musím ještě podotknout, že cena je mimořádně příznivá a jedná se o kolektivní ceremonii. Tak tedy  neváhejte a přihlašte se.
Pro přihlášení budu potřebovat zaslat vaši podobenku, jméno, příjmení, čas a místo narození a zaslat platbu.  Platbu  5900,-Kč proveďte, prosím, po vyplnění přihlášky obratem na číslo účtu 176920660/0300  majitel účtu Jan Rychlík (do poznámek uveď své jméno,  příjmení a heslo YAGYA).
V případě platby ze Slovenska je cena 249,- Euro a platbu je možno provést na účet FIO bank 2700492340/2010;   ( převod je zpoplatněn obvyklými poplatky pro mezibankovní styk na Slovensku, nejedná se o mezinárodní transakci )   IBAN: CZ9020100000002700492340    BIC kód/SWIFT:  FIOBCZPPXXX   Majiteľ účtu: Jan Rychlik  Do poznámek uveď své jméno,  příjmení a heslo Navagraha.
Uzávěrka přihlášek je  18. 7. 2024 v 17.00 hod. 

Informace o akci

p

Cena

5900Kč

Datum konání

21 července 0:30 - 31 července 23:30

Místo konání

l

Přihláška na akci

Na zadaný email( případně tel.číslo) Vám zašlu potvrzení a případně bližší informace týkající se konání semináře, kurzu či výhradně mnou připravované akce z oblasti osobního rozvoje na kterou se právě přihlašujete. Případně jej použiji pro uskutečnění nezbytné korespondence při odpovědích a požadavcích kladených Vaší osobou. Vaše osobní údaje budu zpracovávat dle Zásad ochrany osobních údajů uveřejněných na těchto webových stránkách. Odesláním formuláře souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů
Pokud máte zájem dostávat další sdělení o aktivitách a novinkách mnou (Jan Rychlík) připravovaných akcích můžete si je zaškrtnout v dolním políčku.

Pin It on Pinterest

Share This