Načítám Akce

Ohňový rituál LAKŠMÍ KUBERA yagya- rituál na dálku

Do začátku akce zbývá

00

Dny

:

00

Hodiny

:

00

Minuty

:

00

Vteřiny

Popis akce

 • akce již proběhla.

Ohňový rituál LAKŠMÍ KUBERA yagya- rituál na dálku

LAKŠMÍ  KUBERA yagya  v  den AKŠAJA THRITIYA  (ohňový rituál – yagnya bohatství, prosperity a  finanční pohody ) 

Zde je  příprava :

Mantra pro rituál  je : Om Yakshaya namaha  om Kuberaya Namaha (108)  ( Óm jakšája namahá óm Kuberája namahá )

Tato mocná yagya je věnována bohyni Lakshmi a Lordovi Kuberovi, kteří jsou považováni za ztělesnění bohatství, prosperity a úspěchu. Vyvoláním těchto dvou kosmických, božských energii prostřednictvím posvátné aygya, vám může poskytnout útěchu a luxus a zároveň vám dá důvěru k získání materiálního růstu a prosperity. Obrovská duchovní energie vytvořená z této yagya  uvolní obrovskou sílu, která bude pohánět váš život k existenci bez chudoby a útrap. Dosáhnete  finančního úspěchu spolu s obecným pocitem spokojenosti a pohody a tak si můžete užívat bezproblémového života.

Výjimečností tohoto ohnivého rituálu je skutečnost, že ctí archetypy, energie odpovědné za bohatství – bohyně bohatství Lakshmi a  ,,bankéře“ nebes lorda Kubery, což výsledky mnohonásobně zesilují. Kombinované síly těchto dvou mocných archetypů mohou odstranit všechny překážky, které brání vaší cestě k hmotnému majetku. Pokud si dokážete vytvořit pocit naplnění vůči bohyni Lakshmi a lordu Kuberovi, můžete být svědky pozoruhodného obratu ve vašem hmotném  bohatství. Zesílíte své zdroje příjmů, dosáhnete finanční stability a překonáte překážky, které brání hromadění bohatství.

Výhody Lakshmi Kubera yagya

Bohatství je chápáno jako soubor úspěchu v 8 oblastech života. Tedy je osm druhů bohatství  prosperita, plodnost, štěstí, dobré zdraví, znalosti, síla, potomci a moc. Mít naplněno těchto 8 oblastí života úspěchem  není jen zcela přirozené, ale každý z nás to nevědomě žádá. I když vše často promítáme do peněz, tedy vše spojujeme s hojností peněz. Jsou peníze pouze měřítkem naší vnitřní prosperity a otevřenosti vstoupit do života a hlubokých vztahů.

Podle písem a zkušeností může vyvolání bohyně bohatství a nebeského bankéře  skrze posvátný rituál ohně udělit následující požehnání:

 1.  Osvobozuje vás od dluhů.
 2. Zesiluje zdroje příjmů.
 3. Dává uvolňující zážitek z přílivu finančních prostředků.
 4. Dává schopnost hromadit bohatství.
 5. Zvyšujte zisky plynoucí z podnikání.
 6. Odstraňuje překážky směřující k získání materiálního a peněžního růstu.

 

Co je Akshaya Trithiya? Především je to den v kterém se dělo a děje mnoho významných událostí.  V sanskrtu slovo „Akshaya“ označuje nezničitelné, věčné a nekonečné. Slovo Tritya znamená tři. Tedy významově označuje „ příznivý čas “  aneb  „třetí den nekonečné prosperity“. Tento den se slaví, protože podporuje svým přílivem energie obrovskou prosperitu a bohatství, které mají být uděleny všem, kteří se  v tento den s vděčností pozorně koncentrují na svoji vizi, cíl svého snažení. Ať už se  jedná o duchovní či hmotné statky.Akshaya Trithiya je jedním z nejdůležitějších svátků hindské astrologie, kde slunce a měsíc jsou stejně jasné. Mj. v tento den se narodil Parasuramy,  který představuje šestou inkarnace Višnua. Další legenda říká, že řeka Ganga sestoupila na Zemi  skrze boha Šivu . Podle Šivy Purany učinil Šiva  lorda Kuberu  vládcem bohatství a bankéřem nebes. Tento den Akshaya Tritiya je v mnoha ohledech požehnaný pro nové aktivity v nákupu ( např.aktiv, zlata, investice do nemovitostí) či nové projekty v oblasti  manželství, podnikání, duchovního snažení atd. .

Co uvádí Wikipedia

Lakshmi  je jedním z hlavních bohyní v hinduismu . Je bohyní bohatství, štěstí, lásky, krásy, radosti a prosperity . Je spojována s Mayou („Iluze“). Spolu sParvati a Saraswati tvoří trojici hinduistických bohyň.Lakshmi je uctíván jako princip aspektu Matky bohyně . Lakšmí je manželkou i božskou energií ( šakti ) hinduistického boha Višnua  – nejvyšší bytosti vaišnavismu . Pomáhá Višnuovi vytvářet, chránit a transformovat vesmír. Kdykoli Vishnu sestoupil na Zemi jako avatar, Lakshmi ho doprovázel jako choť, například jako Sita a Radha nebo Rukmini jako choť Vishnuových avatarů Rama Krišna .  Osm významných projevů Lakshmi, Ashtalakshmi symbolizují osm zdrojů bohatství. Lakshmi je v indickém umění líčena jako elegantně oblečená zlatavě zbarvená prosperující žena, jejíž nositelem je sova, což znamená důležitost ekonomické aktivity pro udržení života, se schopností pohybu, práce a převládání v matoucí temnotě.  Obvykle stojí nebo sedí na lotosovém podstavci , zatímco drží v ruce lotos, symbolizující štěstí, sebepoznání a duchovní osvobození. Její ikonografie ji ukazuje se čtyřma rukama, které představují čtyři aspekty lidského života důležité pro hinduistickou kulturu: dharma , kāma , artha a moksha . Archeologické objevy a starověké mince naznačují uznání a úctu k Lakshmi existující v 1. tisíciletí př.n.l..

Kubera je bůh-král  bohatství.   Je považován za vladaře severu ( Dik-pala ) a ochránce světa ( Lokapala ). Jeho mnoho přívlastků ho chválí jako vládce mnoha polobožských druhů a vlastníka pokladů světa. Kubera je často zobrazován s baculatým tělem, zdobeným drahokamy a nesoucí hrnec s penězi a kyj.

Jak bude ohňový rituál probíhat?

Ceremonie bude probíhat  v 00.30 našeho času v níže uvedený den. V Indii se bude skupina Brahmánů modlit a postupně během cca 2-3 hod rituálu spalovat obětiny( byliny, kůry, vonné silice, květiny, ghí atd.)  v posvátném ceremoniálním ohni  a modlit se za všechny přihlášené. Na vás pak bude meditovat a modlit se k danému tématu. A předříkat s pozorností posvátné mantry, které vám budou zaslány nebo jinak sděleny.

Následně vám budou zaslány fotografie z ceremonie zvané Yagya.Jedná se o mimořádnou možnost a příležitost zažít sílu védské ceremonie, modlitby a tak povzbudit a vést svůj život do pocitu bohatství štěstí a klidu.Musím ještě podotknout, že cena je mimořádně příznivá a jedná se o kolektivní ceremonii.Tak tedy  neváhejte a přihlaste se.Pro přihlášení budu potřebovat zaslat vaši podobenku, jméno, příjmení, čas a místo narození a zaslat platbu. Platbu  1100,-Kč, (44,- Euro) proveďte, prosím, po vyplnění přihlášky obratem na číslo účtu 176920660/0300  majitel účtu Jan Rychlík (do poznámek uveď své jméno,  příjmení a heslo YAGYA).V případě platby ze Slovenska je cena 44,- Euro a platbu je možno provést na účet FIO bank 2700492340/2010;   ( převod je zpoplatněn obvyklými poplatky pro mezibankovní styk na Slovensku, nejedná se o mezinárodní transakci )   IBAN: CZ9020100000002700492340    BIC kód/SWIFT:  FIOBCZPPXXX   Majiteľ účtu: Jan Rychlik Do poznámek uveď své jméno,  příjmení a heslo aygya.

Uzávěrka přihlášek je 1. 11. 2021 v 18.00 hod. 

Informace o akci

p

Cena

1100Kč

Datum konání

4 listopadu 0:30 - 1:30

Místo konání

l

Přihláška na akci

Na zadaný email( případně tel.číslo) Vám zašlu potvrzení a případně bližší informace týkající se konání semináře, kurzu či výhradně mnou připravované akce z oblasti osobního rozvoje na kterou se právě přihlašujete. Případně jej použiji pro uskutečnění nezbytné korespondence při odpovědích a požadavcích kladených Vaší osobou. Vaše osobní údaje budu zpracovávat dle Zásad ochrany osobních údajů uveřejněných na těchto webových stránkách. Odesláním formuláře souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů
Pokud máte zájem dostávat další sdělení o aktivitách a novinkách mnou (Jan Rychlík) připravovaných akcích můžete si je zaškrtnout v dolním políčku.

Nadcházející akce

 1. Ohňový rituál Šiva Šakti yagya v dny Karthigai deepam – rituál na dálku

  7 prosince 0:05 - 9 prosince 23:55
 2. Rodinné konstelace / Plzeň

  11 prosince 10:00 - 18:00
 3. Škola osobní transformace Prima (České Budějovice, Praha, Plzeň)

  1 ledna 2022 10:00 - 31 srpna 2022 17:00
 4. Škola osobní transformace Prima / Bratislava

  15 ledna 2022 10:00 - 16 ledna 2022 17:00

Pin It on Pinterest

Share This