Načítám Akce

Přednášky na festivalu Miluj svůj život 21.10.

Do začátku akce zbývá

00

Dny

:

00

Hodiny

:

00

Minuty

:

00

Vteřiny

Popis akce

Přednášky na festivalu Miluj svůj život 21.10.

Ahoj všem.

Upřímně zvu každého, kdo se budete účastnit Festivalu Miluj svůj život. 

V sobotu  21. 10. 2023  v učebně A  budu přednášet o Védských rituálech zvané Yagya, které praktikujeme se skupinou mnoha lidí již od roku 2020 a provádí je indičtí brahmáni ( kněží) přímo v Indii  a později o Hvězdných esencích, které slaví letos své 14. výročí svého vzniku a od té doby pomáhají harmonizovat osobní energie dnes již tisíců lidí.

11  –  12 hod Védské rituály ( trochu historie, zkušenosti a možnosti je zažít)

16  –  17 hod  Hvězdné esence  ( obvykle přednáška trvá cca 3 hod.. tady to budeme muset trochu zúžit na 1 hod)

Obě přednášky budou doplněny o promítání. Upřímně se těším na všechny z Vás kdo dorazíte a já budu mít tu možnost Vás potkat a předat Vám informace o těchto aktivitách.

S úctou Jan

https://www.milujsvujzivot.eu/festival/program

Informace o akci

p

Cena

Datum konání

21 října 10:00 - 18:00

Místo konání

Kupeckého 576
Praha 4,

l

Přihláška na akci

Na zadaný email( případně tel.číslo) Vám zašlu potvrzení a případně bližší informace týkající se konání semináře, kurzu či výhradně mnou připravované akce z oblasti osobního rozvoje na kterou se právě přihlašujete. Případně jej použiji pro uskutečnění nezbytné korespondence při odpovědích a požadavcích kladených Vaší osobou. Vaše osobní údaje budu zpracovávat dle Zásad ochrany osobních údajů uveřejněných na těchto webových stránkách. Odesláním formuláře souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů
Pokud máte zájem dostávat další sdělení o aktivitách a novinkách mnou (Jan Rychlík) připravovaných akcích můžete si je zaškrtnout v dolním políčku.

Pin It on Pinterest

Share This