Načítám Akce

Realizace aneb uskutečňuji své sny / Plzeň

Do začátku akce zbývá

00

Dny

:

00

Hodiny

:

00

Minuty

:

00

Vteřiny

Popis akce

 • akce již proběhla.

Realizace aneb uskutečňuji své sny / Plzeň

Nedávno jsem sledoval dokument v kterém se odkazovalo na výzkum lidského těla. A bylo zde řečeno, že v našem těle – mozku jsou  neurohormony, které jsou prostředníkem  jak při přenosu objektivních informací, tak emocí a působí prakticky ve všech buňkách celého těla, které na základě díky tomuto našemu programování reagují a zaujímají takový stav, který si představujeme. Jsou to dary, které vesměs nevědomě používáme, nevyužíváme a necháváme je bez povšimnutí. A tím sami sebe uvádíme do nemoci. A při vědomém používání do zdraví.

Ale ono to jde dál. Lidská zkušenost a poznání říká, že kromě lidského těla můžeme programovat i celý svůj život ( např. ovlivňování výsledků fyzikálních pokusů očekáváním pozorovatele, poznání shrnuté ve filmu Co my jen víme,  film a kniha Tajemství atd.). Tedy směr svého vývoje, události, vnější okolnosti,  naplnění cílů, prohry, vítězství atd. jinými slovy jsme doslova TVŮRCI ŽIVOTA.  Svého života a v podstatě všeho co se v něm stane.  Tedy máme schopnost naplňovat svoje vize a zhmotňovat naše sny, realizovat svoje přání.

Vše je možné. Naše vědomí je propojeno se zdrojem všeho. Je v neustálé interakci se vším. A  skrze toto poznání a SKUTEČNOST dovedeme doslova tvořit ráj na zemi. Nemoc, neschopnost, chudoba a všeobecný nedostatek jsou pouze stavem naší mysli. Tedy naší představy o sobě samém a světě kolem nás. Jinak řečeno jsou výsledkem  naší volby.

Na tomto setkání Vás skrze individuální práci ( ke které budeme potřebovat i ostatní) a vašemu uvědomění,  provedu ze stavu neporozumění, nedostatku, nepohody,  ,,nemoci“  do stavu energií nabité přítomnosti a stavu moci a hojnosti. Budeme postupně odhalovat co stojí mezi tebou a tvým záměrem a tyto omezení rozpouštět. V závěru Vás spojím  s Vaší vizí a nechám Vám ji prožít.Toto je počátkem REALIZACE všeho, co žádáte. Procítěním a sjednocením, splynutím se svým záměrem se realizuje vše velice rychle.

Vše, co potřebujete vědět pro toto setkání  je  to, co si vlastně přejete. Znát svou vizi.   Na závěr mám pro Vás ,, malé překvapení“ . Malé překvapení, které se může s Vaším uvědoměním změnit v největší dar ve Vašem životě.

Přijměte prosím tuto možnost, jako požehnání k tomu, aby se Váš život naplnil hojností, krásou, přítomností  a váš další rok či roky života  byly naplněny zdravím úspěchem, štěstím a láskou.

Přihlášky, prosím, předem  přes přihlašovací formulář nebo na tel. 608 076 301.   

Min. počet účastníků je 7 max. 12.

10 – 18 hod s přestávkou na oběd.

Vstupné na den  je 1000,-Kč,  individuální Realizace  1000,- Kč,  předplacená Realizace  2500,-Kč.

Podmínky a pravidla  setkání : Během jednoho dne zvládneme  čtyři Realizace. V naléhavém případě je možno si Realizaci předplatit. Max. počet předplacených Realizací jsou tři za den. Všechny další  budou vytaženy losem.

 

Informace o akci

p

Cena

1000Kč

Datum konání

2 února 10:00 - 18:00

Místo konání

Studio SaM, Havlíčkova 761/15
Plzeň, Česká republika

l

Přihláška na akci

Na zadaný email( případně tel.číslo) Vám zašlu potvrzení a případně bližší informace týkající se konání semináře, kurzu či výhradně mnou připravované akce z oblasti osobního rozvoje na kterou se právě přihlašujete. Případně jej použiji pro uskutečnění nezbytné korespondence při odpovědích a požadavcích kladených Vaší osobou. Vaše osobní údaje budu zpracovávat dle Zásad ochrany osobních údajů uveřejněných na těchto webových stránkách. Odesláním formuláře souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů
Pokud máte zájem dostávat další sdělení o aktivitách a novinkách mnou (Jan Rychlík) připravovaných akcích můžete si je zaškrtnout v dolním políčku.

Nadcházející akce

 1. Meditace online

  20 května 20:00 - 21:15
 2. MEDITACE SVĚTLA / Bratislava

  24 května 18:00 - 20:00
 3. Rodinné konstelace ( dopoledne, odpoledne) v Bratislavě

  25 května 10:00 - 19:00
 4. Rodinné konstelace / Plzeň

  31 května 16:00 - 20:00
 5. Škola osobní transformace Prima / Praha

  7 září 10:00 - 8 září 17:00

Pin It on Pinterest

Share This