Načítám Akce

Tři skupinové ohňové rituály na dálku z Indie

Do začátku akce zbývá

00

Dny

:

00

Hodiny

:

00

Minuty

:

00

Vteřiny

Popis akce

  • akce již proběhla.

Tři skupinové ohňové rituály na dálku z Indie

Přináším Vám speciální nabídku, kterou zprostředkovávám pro každého, kdo má zájem a víru v tisícileté védské ohňové rituály. Vy, jež jste je již zažily, znáte očistnou a žehnající sílu ,, nebes „, jež rituál zvaný yagya ( homa ) přináší do života člověka.  Tato třídenní ceremonie,  která bude vykonávaná  starobylou brahmánskou rodinou v Indii vám může velice silně pomoci ve Vašem životě v níže uvedených oblastech.

Ceremonie bude probíhat vždy v 00.30 našeho času v níže uvedených dnech. V Indii se bude skupina Brahmánů modlit a postupně během cca 2-3 hod rituálu spalovat obětiny( byliny, kůry, vonné silice, květiny, ghí atd.)  v posvátném ceremoniálním ohni a modlit se za všechny vyobrazené( přihlášené). Na vás pak bude meditovat a modlit se k danému tématu. A předříkat s pozorností posvátné mantry, které vám budou zaslány nebo jinak sděleny. Nechte přicházet vize  své budoucnosti.

 

Následně vám budou zaslány fotografie z ceremonie zvané Yagya.

Jedná se o mimořádnou možnost a příležitost zažít sílu védské ceremonie, modlitby a tak povzbudit a vést svůj život do pocitu štěstí a klidu.

Musím ještě podotknout, že cena je mimořádně příznivá a jedná se o kolektivní ceremonii.

Tak tedy :

6.10. 2019  v 00.30 hod proběhne   MahaDurga Yagya ( ohňový rituál)

zpívej 108 x  ÓM DHOOM DURGAJÁ NAMAHÁ ( zapsáno foneticky )

je velmi silná a komplexní  ceremonie .  Přináší  obrovskou pozitivní energii. A odstraňuje démonickou a negativní energii způsobenou kletbami, pomluvami, magií atd. ze života člověka.

Provádí  se pro získání  božské ochrany, pro získání sebevědomí a síly, Pro ochranu a nápravu před nemocemi.  Tato Yagya má schopnost plnit touhy  a pomáhat způsobem, který vám umožňuje vynikat ve vašich činnostech. Maha Durga Yagya je ničitelem tragédií, nevědomosti a dalších nepříznivých účinků života. Pomáhá dosáhnout míru a duchovního úspěchu v životě. Tato Yagya je velmi prospěšná pro odstranění bezprostředního nebezpečí, soudních případů a politického stíhání .

Má schopnost vyměnit všechny škodlivé energie za optimistické a oživit životní prostředí s velkou vášní a vzrušením. Veškerá negativita se promění v pozitivní vibrace.  Síla MahaDurga Yagya minimalizuje překážky na cestě k vašemu úspěchu. Díky tomu je pro vás snadné provádět tyto činnosti úspěšně.  Je prováděna na počest bohyně Durgy, aby oslavila vítězství dobra nad zlem a dobytí nepřekonatelného.

 7.10. 2019 v 00.30 hod proběhne  Saraswati Yagya ( ohňový rituál)

zpívej 108x  ÓM VANIDEVIJE NAMAHÁ  ( zapsáno foneticky )

Tato yagya pro Bohyni Saraswati (Sarasvati), očišťuje, zajišťuje bohatství, potomstvo a nesmrtelnost. Dokonce patří mezi přemožitele démonického hada Vrtry a tak je titulována jako  přemožitelka Vrtry/odporu.  Maa Saraswati má čtyři ruce představující čtyři aspekty lidské osobnosti v učení; mysl, intelekt, bdělost a ego, které uvádí svým  působením do rovnováhy.

Saraswati Devi má vládu nad moudrostí, vzděláním, inteligencí a řečí .  Provedením yagya budete požehnáni úspěchem při zkouškách, lépe se soustředíte a dosáhnete lepších výsledků ve vzdělávání seTen jež vykoná a uctí yagyou Saraswátí nezapomene, ale uchová si a zapamatuje si co čte, vidí i zažije.  Je to bohyně Saraswati , která uděluje úspěch ve vzdělávání, výzkumu, hudbě, zpěvu, tanci, hraní, malbě, sochařství atd.

 

8.10. 2019  v 00.30 hod proběhne MahaLakšmi yagya ( ohňový rituál )

zpívej 108x  ÓM MAHALAKŠMÍ NAMAHÁ  ( zapsáno foneticky )

Je to jedna z nejmocnějších yagya pro bohatství a prosperitu .

Lakšmi je bohyně bohatství, štěstí, moci, luxusu, krásy, plodnosti a příznivosti. Drží příslib materiálního naplnění a spokojenosti. Je popisována jako neklidná, rozmarná, ale mateřská, se zvednutými pažemi, aby požehnala a udělila svá požehnání.

Podle puranů tato ceremonie vám požehná prosperitou.
Přináší příznivost ve vašem domě  i práci a odstraňuje veškeré překážky v plánování kariéry. A provádí se pro kariérní postup.
Zvyšuje harmonii  a jednotu v rodině.
Zvyšuje tok finančních prostředků.Přináší mnohočetná duchovní požehnání současně překonává dluhy, zvyšuje štěstí a podobné ctnosti.

Zvláštní přednes manter  během ceremonie rozptyluje jakoukoli kletbu nebo překážku při získávání bohatství a prosperity.

 

Neváhejte a přihlašte se. Účastnit se můžete pouze všech tří obřadů.

Pro přihlášení budu potřebovat vaši podobenku, jméno, příjmení, čas a místo narození.

Platbu proveďte 1560,- Kč uhraďte, prosím, po vyplnění přihlášky obratem na číslo účtu 176920660/0300  majitel účtu Jan Rychlík (do poznámek uveď své jméno,  příjmení a heslo YAGYA).

V případě platby ze Slovenska je cena 60,- Euro a platbu je možno provést na účet FIO bank 2700492340/2010;   ( převod je zpoplatněn obvyklými poplatky pro mezibankovní styk na Slovensku, nejedná se o mezinárodní transakci )   IBAN: CZ9020100000002700492340    BIC kód/SWIFT:  FIOBCZPPXXX   Majiteľ účtu: Jan Rychlik

Do poznámek uveď své jméno,  příjmení a heslo YAGYA.

Uzávěrka přihlášek je 30.9. 2019. Na tuto akci se nejde již přihlásit!

Informace o akci

p

Cena

1560Kč

Datum konání

8 října 2019 20:00

Místo konání

l

Přihláška na akci

Na zadaný email( případně tel.číslo) Vám zašlu potvrzení a případně bližší informace týkající se konání semináře, kurzu či výhradně mnou připravované akce z oblasti osobního rozvoje na kterou se právě přihlašujete. Případně jej použiji pro uskutečnění nezbytné korespondence při odpovědích a požadavcích kladených Vaší osobou. Vaše osobní údaje budu zpracovávat dle Zásad ochrany osobních údajů uveřejněných na těchto webových stránkách. Odesláním formuláře souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů
Pokud máte zájem dostávat další sdělení o aktivitách a novinkách mnou (Jan Rychlík) připravovaných akcích můžete si je zaškrtnout v dolním políčku.

Pin It on Pinterest

Share This