Načítám Akce

Zasvěcení do Reiki I. / Skříněřov 13.- 14. 7. 2024

Do začátku akce zbývá

00

Dny

:

00

Hodiny

:

00

Minuty

:

00

Vteřiny

Popis akce

  • akce již proběhla.

Zasvěcení do Reiki I. / Skříněřov 13.- 14. 7. 2024

Na dvou denním kurzu Reiki 1. získáte novou schopnost. Rozšíří se a promění vaše vnímání sebe a tohoto světa o nový rozměr. Začnete pociťovat proudění  energie ve svých rukou a později i ve svém těle. Toto se může, dle vašeho individuálního zájmu, nepopsatelným způsobem rozšířit. Zasvěcenci do třetího stupně Reiki jsou schopni pociťovat druhé lidi, zvířata  a  třeba i hvězdy, proudící hudbu i toky myšlenek, vizuálních vjemů a stavů. Jsou schopni vnímat rostliny, jejich léčivé účinky a realizovat, skrze své soustředění, přenosy různých energetických stavů do reality. Jednoduše život se začne proměňovat z plochého vnímání světa do pestré a  pocitově rozměrné skutečnosti. Nicméně nejvíce se Reiki energie používá pro zvýšení vitality a harmonizaci těla, která pak následně přináší zánik různých onemocnění a fyzických i mentálních omezení.  Takže se můžeme uzdravovat ,, sami“ na základě většího průtoku životní energie Reiki a své touhy po zdraví a po životě.  Zasvěcením do 1. stupně Reiki tato neuvěřitelná osobní cesta teprve začíná.

Na kurzu Reiki 1. zasvěcuji každého účastníka jednotlivě dle tradičního systému Reiki. Čtyři individuální zasvěcení, nauka, osobní přístup, intimita zasvěcení a dostatek času dávají prostor pro vyřešení všech případných osobních otázek, nejasností a projevů při harmonizaci těla. Po třetím zasvěcení, tohoto kurzu, již provádíme diagnostiku jemně hmotných těl a předáváme si Reiki. Takže součásti kurzu není jen zasvěcení, ale i první  předávání reiki a to tolikrát kolik je přítomných. Zažijete tedy jak své předávání tak i přijímání Reiki.

Zasvěcením získáte možnost používat tuto harmonizační a podpůrnou energii  života Reiki  – životní energii dle své potřeby, pro sebe i pro druhé. Zasvěcuji každého tak, jak mě bylo předáno mým Reiki mistrem Wilhelmem Palanem v roce 2000 ( beze změny a to jednoduše z úcty k tradici). Zasvěcení je intenzivní, trvalé a většina zasvěcených  ( ale i nezasvěcených 95%) jej vnímá. Zároveň je velice příjemné a harmonizující.

REIKI JE BEZPEČNÁ A OVĚŘENÁ CESTA,  KTERÁ OTEVÍRÁ  BRÁNY TVÉ SPIRITUALITY A SCHOPNOST SE HARMONIZOVAT ŽIVOTNÍ ENERGIÍ.

Obsahem kurzu je především zasvěcení do  REIKI 1. stupně, osobní práce a použití  v praxi. To je to hlavní a dle možností a času práce s kyvadlem a virgulí, nácvik vyhledávání patogenních a geopatogenních zón, výuka základního náhledu na energetické tělo člověka, nácvik předávání a přijímání reiki, sledování aury… prostě vše, co stihneme za dva dny v pohodě a beze stresu.

Doporučuji každému žadateli, aby přistupoval k zasvěcení jako k důležitému okamžiku ve svém životě!  A tedy, aby se na něj s patřičnou důležitostí připravil.

K zasvěcení potřebujete  jen touhu být zasvěcen a pomáhat sobě i ostatním.

Navíc, ale každý účastník bude určitě potřebovat přezůvky, teplé nožky, teplejší pohodlné oblečení, větší svačinu a k pití nejlépe vodu. Čaj si uděláme.

Minimální počet účastníků jsou 5 a maximální počet 7. 

Místo konání: Skříněřov 21, Zbytiny, okr. Prachatice

Informace o akci

p

Cena

4500Kč

Datum konání

13 července 10:00 - 14 července 17:00

Místo konání

Zbytiny, 38441 Česká republika

l

Přihláška na akci

Na zadaný email( případně tel.číslo) Vám zašlu potvrzení a případně bližší informace týkající se konání semináře, kurzu či výhradně mnou připravované akce z oblasti osobního rozvoje na kterou se právě přihlašujete. Případně jej použiji pro uskutečnění nezbytné korespondence při odpovědích a požadavcích kladených Vaší osobou. Vaše osobní údaje budu zpracovávat dle Zásad ochrany osobních údajů uveřejněných na těchto webových stránkách. Odesláním formuláře souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů
Pokud máte zájem dostávat další sdělení o aktivitách a novinkách mnou (Jan Rychlík) připravovaných akcích můžete si je zaškrtnout v dolním políčku.

Pin It on Pinterest

Share This