Načítám Akce

Škola osobní transformace Prima 2023 / Bratislava

Do začátku akce zbývá

00

Dny

:

00

Hodiny

:

00

Minuty

:

00

Vteřiny

Popis akce

Škola osobní transformace Prima 2023 / Bratislava

 ŠKOLA OSOBNÍ TRANSFORMACE – Prima

 (Škola spirituální inteligence)

 16. ročník 2023 (  Dle dostupnosti účastníků  nejčastěji Bratislava )

Dobrý den všem zájemcům  o Školu osobní transformace na Slovensku.

Sedm dvoudenních setkání  se  uskuteční ve chvíli kdy se přihlásí min. 10 uchazečů. Předpokládané zahájení školy je v 10/2023.

Místo konání :   Devínská Nová Ves ( bude upřesněno )

Min. počet účastníků je 10, max.  14 osob.

Předběžné, nezávazné přihlášky zašlete již nyní.

ŠOT vznikla na základě požadavku skupiny  lidí porozumět zákonitostem, které ovlivňují naše životy a potřebě začít svůj život měnit v prožitek štěstí a lásky.

Program ŠOT je rozdělen do sedmi okruhů. Tato témata v podstatě vystihují smysl lidské existence. Hledání odpovědí  na to,  jak dosáhnout zdraví, spokojených vztahů,  jak využit  osobních talentů a síly k realizaci hojnosti a bohatství. Jak rozvinout lásku a komunikaci, schopnost plynutí a  naslouchání intuici.  Jak pracovat a chápat mysl, myšlenky a vize a na konec,  jak spolupracovat s tím, co  nás přesahuje ( životem, Bohem). Tedy najít odpověď na to,  co je  smyslem  naší existence. Výcvik  nabízí komplexní náhled a řešení všech,  lidských otázek a vztahů, jak v oblasti materiální hojnosti, tak i lásky a cesty k přítomnosti, tedy v oblasti spirituální.

Jedinečnost výcviku nalézám v tom, že každé téma projdete konstelačně. Bude Vám postavena konstelace a stejně tak dalším devíti lidem a vy uvidíte a hlavně zažijete, jak  konkrétní téma žijí i ostatní. Každý v daném tématu (téma setkání) jsme více méně nějak ,,ne mocní“. A vy uvidíte a objevíte nejen svoji vlastní ne moc ale i  ne moc druhých. A nejen to, zažijete poznání a zážitek jak se uzdravit, uzdravení samotné a nakonec energii vrcholového stavu, stavu kde je ticho, mír a flow s celistvostí  všeho. Neboli zažijete iniciaci toho co málo kdo žije.

Základní pracovní metoda je založena na kombinaci RODINNÉ KONSTELACE a ENERGETICKÉ  INICIACE.   Osobní události a osobní role  v nich  jsou  řešeny konstelační technikou.  Energetická iniciace slouží k  postupnému uvolnění se z  osobních dramat a předsudků a k nalezení vyšší Pravdy. Konstelace slouží k zobrazení ,,nevědomé“ pravdy daného tématu  a v kontrastu vůči  Iniciovaným vyšším stavům nacházíme skutečný výklad toho, co se v životě jednotlivce právě děje.  Konstelační obrazy tak dávají nejvyšší možný pohled na stav, v němž  se nacházíme a zároveň nabízí, uskutečňují  a ověřují cestu řešení. Dále jsou na seminářích používány jednoduché  účinné metody a techniky a nauky (autoregrese, metoda Dovoluji si, meditační techniky, metoda růstu, Vipassana, Učení o Já jsem ).

Po celých sedm setkání budeme pracovat a sdílet své prožitky v uzavřeném a bezpečném kolektivu max. 14 účastníků. Energetický potenciál skupiny mnohonásobně urychluje proces uvědomění jednotlivce a rozšiřuje tak osobní i kolektivní vědomí.

ŠOT  nenabízí dohady, proroctví ani všemocnou techniku. Ale osobní uzdravující vhled do událostí v životě v bezpečném  prostoru uzavřené skupiny.  Nabízí pochopení, zážitek z uzdravení a věky prověřené poznání. Cílem ŠOT je návrat k osobní síle a nalezení klidu, míru a lásky ve všech oblastech života.

TERMÍNY A NÁPLŇ SEMINÁŘŮ ŠOT 

(termíny budou stanoveny po přihlášení zájemců)

1. Tělo – Vše, co se týká zdraví.                 

Konstelace zdraví – tělo – země.  Metoda DOVOLUJI SI. Schopnost uvědomění, sebereflexe, autoregrese a práce s ní.  Fyzické a jemnohmotná těla.  Co je energie a její vnímání.  Osobní  přesvědčení a jejich vliv na život, jejich změna  a  následky. Utrpení. Úrovně vědomí a jejich dopad na naši osobnost.

2. Vztahy – Vše, co se týká našich vztahů 

Konstelace původní rodina. Definování vztahů. Vzdálení předci a jejich vliv na náš život, otec,  matka, širší rodina,  sestry a bratři, mé místo. ŘÁD A ÚCTA.  Konstelace POZNEJ  SVÉHO BOHA.

3. Síla – Vše co se týká síly.                       

Konstelace síly. Peníze. Schopnost přijímat a dávat, sebeocenění, pocit MÁM. Motivace. Práce s negativními pocity a s emočním tělem. Mysl. Meditace vesmírné hojnosti (Fala dikša).  Vizualizace a programování  fyzické hojnosti.

4. Láska – Vše, co se týká  lásky.                

Konstelace univerzální (Božské) a lidské lásky. PARTNERSTVÍ. Podstata lásky a její vznik, odkud proudí. Stav  ,,Já jsem“, naslouchání, pozornost, energetické tělo, stav přítomnosti. Ego, strach, bolest, čas.

5. Vyjádření se – Vše, co se týká komunikace a pocitů.  

Konstelace Přítomnosti. Metoda naslouchání.   Druhy pocitů a práce s nimi. Formy iluze, radost a bytí, způsoby úniku z lásky, nevědomí, odmítání, odpor, hledání, sebereflexe a práce s vyšším Já – s vyšší realitou. Učení Já jsem.

6. Mysl  a její tvůrčí síla –  Vše, co se týká mysli.  

Konstelace osobní drama. Vědomí  ,,Já“.  Konstelace Mysl. Sútry o poznání mysli. Metody jejího uklidnění.  Krása ticha, vipassana. Meditace SMRTI. Práce z vyšší podstaty. Modelování života, pravda a její dopad.

7. To, co je vždy větší – Zdroj – Vše, co se týká vyššího poznání.    

Konstelace na Vztah s vědomím ,,Já“ se  Zdrojem a jeho vliv na běžný život. Život  v Přítomnosti, individuální a partnerská duchovní cesta,  pomíjivost, soucit, odevzdání se a rozhodnutí, pokora.

Platební podmínky

Cena za všech 7 dvoudenních seminářů ŠOT je  1120,-€ Při platbě do (bude stanoveno). Nebo 1250,-€   při pozdější platbě. Nebo platbu je možno rozložit do tří splátek ( 3x 420,-€ ) a první z nich uhradit nejpozději do x.x.2023(domluva). Zároveň je možno se domluvit i jinak. Cena za jednotlivé setkání je 178,-€. Přičemž první nejpozději zaplacena platba do (domluva) a další na prvním setkání( platí se vždy 1 lekce dopředu).  Zároveň je možno se domluvit i jinak. Podmínkou je absolvovat všechna setkání.

Při jednotlivých platbách  je nutné si  rezervovat  místo zaplacením nevratné zálohy 200,-€ která bude odečtena z celkové částky.

 Po uhrazení školného bude Vaše přihláška potvrzena. Přihlášky budou řazeny dle zaplacení školného. Počet míst je omezen na 14 účastníků. V případě nepřítomnosti se školné nevrací. V případě nepřítomnosti lektora je vypsán po domluvě náhradní termín.

Bonus: Pro účastníky ŠOT  je   20% sleva  na  kurzy  Zasvěcení do Reiki 1.stupeň,  Zasvěcení k předávání Dikši a  Zasvěcení do Hvězdných esencí 09  a  do energie Božské zdraví .

Informace o akci

p

Cena

Datum konání

14 října 10:00 - 31 prosince 17:00

Místo konání

Devínska Nova Ves, Slovensko

l

Přihláška na akci

Na zadaný email( případně tel.číslo) Vám zašlu potvrzení a případně bližší informace týkající se konání semináře, kurzu či výhradně mnou připravované akce z oblasti osobního rozvoje na kterou se právě přihlašujete. Případně jej použiji pro uskutečnění nezbytné korespondence při odpovědích a požadavcích kladených Vaší osobou. Vaše osobní údaje budu zpracovávat dle Zásad ochrany osobních údajů uveřejněných na těchto webových stránkách. Odesláním formuláře souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů
Pokud máte zájem dostávat další sdělení o aktivitách a novinkách mnou (Jan Rychlík) připravovaných akcích můžete si je zaškrtnout v dolním políčku.

Pin It on Pinterest

Share This