Načítám Akce

Škola osobní transformace Prima 2024 / Bratislava

Do začátku akce zbývá

00

Dny

:

00

Hodiny

:

00

Minuty

:

00

Vteřiny

Popis akce

Škola osobní transformace Prima 2024 / Bratislava

 ŠKOLA OSOBNÍ TRANSFORMACE – Prima

 (Škola spirituální inteligence)

 17. ročník 2024 (  Dle dostupnosti účastníků  nejčastěji Bratislava )

Dobrý den všem zájemcům  o Školu osobní transformace na Slovensku.

Sedm dvoudenních setkání  se  uskuteční ve chvíli kdy se přihlásí min. 10 uchazečů. Předpokládané zahájení školy je v 9/2024.

Místo konání :   Devínská Nová Ves ( bude upřesněno )

Min. počet účastníků je 10, max.  14 osob.

Předběžné, nezávazné přihlášky zašlete již nyní.

ŠOT vznikla na základě požadavku skupiny  lidí porozumět zákonitostem, které ovlivňují naše životy a potřebě začít svůj život měnit v prožitek štěstí a lásky.

Program ŠOT je rozdělen do sedmi okruhů. Tato témata v podstatě vystihují smysl lidské existence. Hledání odpovědí  na to,  jak dosáhnout zdraví, spokojených vztahů,  jak využit  osobních talentů a síly k realizaci hojnosti a bohatství. Jak rozvinout lásku a komunikaci, schopnost plynutí a  naslouchání intuici.  Jak pracovat a chápat mysl, myšlenky a vize a na konec,  jak spolupracovat s tím, co  nás přesahuje ( životem, Bohem). Tedy najít odpověď na to,  co je  smyslem  naší existence. Výcvik  nabízí komplexní náhled a řešení všech,  lidských otázek a vztahů, jak v oblasti materiální hojnosti, tak i lásky a cesty k přítomnosti, tedy v oblasti spirituální.

Jedinečnost výcviku nalézám v tom, že každé téma projdete konstelačně. Bude Vám postavena konstelace a stejně tak dalším devíti lidem a vy uvidíte a hlavně zažijete, jak  konkrétní téma žijí i ostatní. Každý v daném tématu (téma setkání) jsme více méně nějak ,,ne mocní“. A vy uvidíte a objevíte nejen svoji vlastní ne moc ale i  ne moc druhých. A nejen to, zažijete poznání a zážitek jak se uzdravit, uzdravení samotné a nakonec energii vrcholového stavu, stavu kde je ticho, mír a flow s celistvostí  všeho. Neboli zažijete iniciaci toho co málo kdo žije.

Základní pracovní metoda je založena na kombinaci RODINNÉ KONSTELACE a ENERGETICKÉ  INICIACE.   Osobní události a osobní role  v nich  jsou  řešeny konstelační technikou.  Energetická iniciace slouží k  postupnému uvolnění se z  osobních dramat a předsudků a k nalezení vyšší Pravdy. Konstelace slouží k zobrazení ,,nevědomé“ pravdy daného tématu  a v kontrastu vůči  Iniciovaným vyšším stavům nacházíme skutečný výklad toho, co se v životě jednotlivce právě děje.  Konstelační obrazy tak dávají nejvyšší možný pohled na stav, v němž  se nacházíme a zároveň nabízí, uskutečňují  a ověřují cestu řešení. Dále jsou na seminářích používány jednoduché  účinné metody a techniky a nauky (autoregrese, metoda Dovoluji si, meditační techniky, metoda růstu, Vipassana, Učení o Já jsem ).

Po celých sedm setkání budeme pracovat a sdílet své prožitky v uzavřeném a bezpečném kolektivu max. 14 účastníků. Energetický potenciál skupiny mnohonásobně urychluje proces uvědomění jednotlivce a rozšiřuje tak osobní i kolektivní vědomí.

ŠOT  nenabízí dohady, proroctví ani všemocnou techniku. Ale osobní uzdravující vhled do událostí v životě v bezpečném  prostoru uzavřené skupiny.  Nabízí pochopení, zážitek z uzdravení a věky prověřené poznání. Cílem ŠOT je návrat k osobní síle a nalezení klidu, míru a lásky ve všech oblastech života.

TERMÍNY A NÁPLŇ SEMINÁŘŮ ŠOT 

(termíny budou stanoveny po přihlášení zájemců)

1. Tělo – Vše, co se týká zdraví.                 

Konstelace zdraví – tělo – země.  Metoda DOVOLUJI SI. Schopnost uvědomění, sebereflexe, autoregrese a práce s ní.  Fyzické a jemnohmotná těla.  Co je energie a její vnímání.  Osobní  přesvědčení a jejich vliv na život, jejich změna  a  následky. Utrpení. Úrovně vědomí a jejich dopad na naši osobnost.

2. Vztahy – Vše, co se týká našich vztahů 

Konstelace původní rodina. Definování vztahů. Vzdálení předci a jejich vliv na náš život, otec,  matka, širší rodina,  sestry a bratři, mé místo. ŘÁD A ÚCTA.  Konstelace POZNEJ  SVÉHO BOHA.

3. Síla – Vše co se týká síly.                       

Konstelace síly. Peníze. Schopnost přijímat a dávat, sebeocenění, pocit MÁM. Motivace. Práce s negativními pocity a s emočním tělem. Mysl. Meditace vesmírné hojnosti (Fala dikša).  Vizualizace a programování  fyzické hojnosti.

4. Láska – Vše, co se týká  lásky.                

Konstelace univerzální (Božské) a lidské lásky. PARTNERSTVÍ. Podstata lásky a její vznik, odkud proudí. Stav  ,,Já jsem“, naslouchání, pozornost, energetické tělo, stav přítomnosti. Ego, strach, bolest, čas.

5. Vyjádření se – Vše, co se týká komunikace a pocitů.  

Konstelace Přítomnosti. Metoda naslouchání.   Druhy pocitů a práce s nimi. Formy iluze, radost a bytí, způsoby úniku z lásky, nevědomí, odmítání, odpor, hledání, sebereflexe a práce s vyšším Já – s vyšší realitou. Učení Já jsem.

6. Mysl  a její tvůrčí síla –  Vše, co se týká mysli.  

Konstelace osobní drama. Vědomí  ,,Já“.  Konstelace Mysl. Sútry o poznání mysli. Metody jejího uklidnění.  Krása ticha, vipassana. Meditace SMRTI. Práce z vyšší podstaty. Modelování života, pravda a její dopad.

7. To, co je vždy větší – Zdroj – Vše, co se týká vyššího poznání.    

Konstelace na Vztah s vědomím ,,Já“ se  Zdrojem a jeho vliv na běžný život. Život  v Přítomnosti, individuální a partnerská duchovní cesta,  pomíjivost, soucit, odevzdání se a rozhodnutí, pokora.

Platební podmínky

Cena za všech 7 dvoudenních seminářů ŠOT je  1230,-€ Při jednorázové platbě do (bude stanoveno). Nebo 1370,-€   při pozdější platbě. Nebo platbu je možno rozložit do tří splátek ( 3x 460,-€ ) a první z nich uhradit nejpozději do x.x.2024 (domluva). Zároveň je možno se domluvit i jinak. Cena za jednotlivé setkání je 196,-€. Přičemž první nejpozději zaplacena platba do (domluva) a další na prvním setkání( platí se vždy 1 lekce dopředu).  Zároveň je možno se domluvit i jinak. Podmínkou je absolvovat všechna setkání.

Při jednotlivých platbách  je nutné si  rezervovat  místo zaplacením nevratné zálohy 200,-€ která bude odečtena z celkové částky.

 Po uhrazení školného bude Vaše přihláška potvrzena. Přihlášky budou řazeny dle zaplacení školného. Počet míst je omezen na 14 účastníků. V případě nepřítomnosti se školné nevrací. V případě nepřítomnosti lektora je vypsán po domluvě náhradní termín.

Bonus: Pro účastníky ŠOT  je   20% sleva  na  kurzy  Zasvěcení do Reiki 1.stupeň,  Zasvěcení do Hvězdných esencí 09  a  do energie Božské zdraví .

Informace o akci

p

Cena

196Euro

Datum konání

30 června 10:00 - 30 listopadu 17:00

Místo konání

Devínska Nova Ves, Slovensko

Pin It on Pinterest

Share This