Mantra pro rituál: ÓM NAVAGRAHA DEVAY NAMAHÁ. (  opakovat 108x )

Celý rituál proběhne ve velice příznivý čas.  21. června 2020 v 6.41hod  bude  novoluní  a zároveň  bude probíhat zatmění slunce. Délka  prtencového zatmění bude 0:38 hod. Zatmění je považováno za obtížné období, ale z duchovního hlediska se jedná o nesmírně cenný okamžik, protože síla veškerých rituálů, motliteb i manter se nesmírně zvyšuje. Léto bude probíhat ve zpomalení a v introspektivním módu. Duchovní práce je v tomto období velice důležitá.

Blížící se zatmění Slunce 21. června 2020  se uskuteční v den vzácného planetárního zarovnání. Všechny planety budou obklopeny hadími planetami Rahu a Ketu a hlavní planety Jupiter, Saturn, Venuše a Merkur budou v retrográdu. Navíc během tohoto zatmění budou Slunce, Měsíc a Rahu ve hvězdné Mrigasira, ovládané Marsem

Navagraha Yagya,  jak již název napovídá, se provádí  pro rozpuštění negativních energetických vlivů ( neboli Navgrah ):

  1. nebeských těles (slunce a měsíc )
  2. planetárních těles( Mars, Jupiter, Saturn, Merkur a Venuše)
  3. karmických vlivů ( uzlových bodů nebeského těla Rahů a Ketů )

Postavení těchto Navgrah v našem horoskopu mají rozhodný vliv na průběh celého života každého jednotlivce.  Naše budoucnost a  životní události jsou určovány hlavně planetární situací v čase narození. Jejich pozice při narození jsou určovány naší karmou z minulosti a mají vliv na náš život. Proto je velmi důležité odstranit planetární anomálie (Grah dosha), které jsou produkovány nevhodně umístěnými planetami ve vašem horoskopu, a tak se tato Yagya stává nevyhnutelnou pro bezpečný a radostný život a hlavně pro očištění karmy.

V důsledku se jedná  o harmonizaci energetického vlivu postavení planet v horoskopu jednotlivce a zároveň o harmonizaci jejich právě probíhající vlivu dle aktuálního nebeského dění.

Tato yagya pak  usnadňuje  vyniknout vám ve vašich  aktivitách,  pomáhá v budování  prosperity, šíření radosti, podporuje pozitivní náladu ve  vašem  domově i v mysli a mnohé jiné.

 Navagraha Yagya  má mnoho pozitivních dopadů ; doporučuje se, aby byl tento Yagya byl prováděn ročně. Navagraha Yagya  je tak silný a účinný, že má schopnost změnit všechny špatné účinky ,,negativně“ umístěných planet ve vašem  horoskopu, které  brání vašemu úspěchu. Yagnya Vás pak ochraňuje  před zlými vlivy a myšlenkami a  vytváří lehčí a jednodušší život..

Po skončení této Yagya se v prostředí šíří nebeská pozitivní energie. Díky tomu je prostředí velmi uvolněné, přirozené a veselé. Udržuje působení negativních vlivů mimo váš život a proměňuje jej  v hladké plachtění.

Výhody jež získáváte:

  • Změní všechny špatné účinky špatně umístěných planet ve vašem horoskopu.
  • Rozpouští a uvolňuje karmu.
  • Ochrání vás před působením zlých ,,duší“ a myšlenek a usnadní vám život.
  • Poskytuje požehnání a výhody ze všech Grahů.
  • Snižuje negativní dopady planet.
  • Udržuje zdraví a bohatství, pozitivní náladu, veselí, jednoduchost a celkovou prosperitu.
  • zlepšuje rodinné a jiné vztahy a uklidňuje prostředí

 

Yagya pro Navagraha je společný rituál Yagya pro všech devět planet  a je  rozdělena do devíti částí.

Surya / Slunce Yagya- Pro úspěch v životě

Chandra / Měsíc Yagya- Pro čistou mysl a úspěch

Budh / Merkur yagya- Pro úspěch

Avairagya Šukra / Venuše Yagya- Pro manželství a lásku

Angaraka / Mars Yagya- Pro nepříznivý Mars

Guru / Jupiter Yagya- Pro úspěch, růst a pohodu

Šhani / Saturn Yagya-Pro  štěstí v účincích Saturna

Ketu Yagya – Pro prosperitu domova

Rahu Yagya- Pro pořádek v životě

Poz. Rahu (symbolizuje vzestupný uzel – Dračí hlava) způsobuje nehody a neočekávané události. Ketu (symbolizuje sestupný uzel – Dračí ocas) jsou ukazateli  karmy v minulém životě a přináší sklizeň plodů  minulé karmy Účinky Rahu a Ketu jsou nevysvětlitelně spojeny s rozhodnutími a činy, které jste podnikli v předchozím zrození. Jinými slovy, váš účet z minulého života byl přenesen dál.  Dopad těchto dvou planet se také nazývá karmický efekt. 

Dále v tento den je příznivý za Modlitby za předky a případně uskutečnění malých rituálů.  Dle Indické mytologie mají naši předci rádi promluvy a krmení zvířat, ryb, ptáků a podporu lidí ( třeba někoho pozvat na oběd, nebo uspořádat setkání ap.) V každém případě se jedná o pohoštění živých bytosti. V našem případě je také možné zajít na hřbitov a položit květiny a zapálit svíčky s poděkováním za vše co předci pro nás a pro svět uskutečnili s poděkováním za život a vyjádřením úcty.

Mantra pro zpěv ( opakuj 108x ) :     ÓM SURYA  DEVAYA NAMAHA, OM PITHRU DEVAYA NAMAHA.

A vy co jste prošly Rituálem Surya Narayana… tak tento den je stejně tak příznivý o modlitby ke Slunci o podporu a prozáření svým světlem a podstatou.

Připomínám mantru OM NAMO SURYA NARAYANA NAMAHÁ. (108x zazpívat )

Pin It on Pinterest

Share This