z

Zde jsou  volně k dispozici záznamy On line setkání které jsem nazval Rozpravy o Já jsem. (Uskutečněné v období 13.1. – 18.6.2021)

Struktura setkání je přibližně následující: 1. Sdílení ( občas vystřiženo s ohledem na intimní a osobní zpovědi účastníka) 2. Odpovědi na otázky a vyplývající témata ze sdílení 3. Krátké čtení s komentářem 4. Meditace s použitím věty Já jsem.

Při poslechu sami rozhodujete jak moc na Vás nahrávky budou působit. Čím soustředěněji a opravdověji budeš drahý posluchači vnímat slova o to více na tebe bude působit léčivá energie. Výsledek bude pak změna vědomí a postupné vnitřní ztišení, vhledy do vlastního života až postupné dosažení zvýšeného vědomí a stavu Já jsem.

Berte prosím na zřetel, že záznam vznikal v dané přítomnosti a nejedná se o připravené a promyšlené přednášky. Není tolik důležité co a jak říkám já, ale  co se děje v tobě milý posluchači. Nicméně pokud se v tobě začne zvedat kritika. Pak je lepší přehrávání vypnout. A po dosažení vnitřního klidu opět k přehrávání přistoupit znova. Nahrávky mohou způsobit vnitřní léčivé procesy!

Přistupujte tedy k jejich poslechu s určitou posvátností. Při poslechu seďte s rovnými zády, v posvátných pozicích, nejezte, nepijte, nemluvte a neodcházejte. Buďte prosím soustředěni na poslech a  vědomí Já jsem ve vás. Děkuji za pochopení.

 

Přeji všem nalézajícím hluboký kontakt s Podstatou všeho.

Ananta Shuruthi ( J.R.)

 

2. Rozprava o Já jsem

Rozdíl mezi následováním fyzické osoby a vnímáním a iniciováním Já jsem. Co je to Já jsem? Jak se používá na cestě Já jsem. K čemu směřuje přirozený proud života? V 50 min. Meditace s větou ,,Já jsem ta plná činnost Božství".

Máte dotaz? Napište mi.

Kontaktní formulář

15 + 8 =

Nadcházející akce

 1. Rodinné konstelace / Plzeň

  30 října 10:00 - 18:00
 2. Ohňový rituál LAKŠMÍ KUBERA yagya- rituál na dálku

  4 listopadu 0:30 - 1:30
 3. 6ti denní ohňový rituál Muruga yagya – Skanda shasti – rituály na dálku

  5 listopadu 23:30 - 11 listopadu 23:30
 4. Rodinné konstelace / Soběslav 13. 11.

  13 listopadu 14:00 - 19:00
 5. Zasvěcení do Reiki I. / Skříněřov

  20 listopadu 10:00 - 21 listopadu 17:00

Pin It on Pinterest

Share This